Komentari na vest

Het-trik mladih Srpkinja, maksimalan učinak u prvoj fazi za pogled ka četvrtfinalu

S

Srbija pobedjujeuvek

pre oko 3 sata

bravoo devojke!!!!Zenski rukomet je ozbiljno ugrozen a ovo su sjajne pobede!!!
P

PP

pre oko 6 sati

Ko god je gledao utakmicu video je da smo jako loše odigrali, sa ovakvim pristupom mi dalje nemamo šta da tražimo, 20 tehničkih grešaka. Da je bilo malo bolje, nakucali bi ih +10. Sportski pozdrav!
M

Miloslegenda

pre oko 7 sati

lepa vest bas, tu je omladina tu su svi
V

Vladava

pre oko 8 sati

nije neka grupa budimoi realni
A

Anica23

pre oko 8 sati

nije neka grupa iskrenoo
U

Uncledrew

pre oko 9 sati

Lepa vest sto se omladinskih rezultata tice,lepa

Realno.

pre oko 10 sati

A grupa smesna,ali dobro
A

Aku2244

pre oko 11 sati

koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
A

Akibg

pre oko 11 sati

Dzaba cim dodje france denmark gotovi smo standardno srpski mentalitet i onda krece pljuvamje navijaca rezultata
S

Somersby

pre oko 8 sati

Pa dobro i kad dodju dankinje , norvezanke, francuskinje , sto jel sramota izgubiti od njih ?
N

Nemanjasabac

pre oko 11 sati

Svaka cast devojkama, bar nesto da imamo
A

Aki2244

pre oko 11 sati

Nesto hahaha ma samo basket,odbojka,kosarka,rukomet i sve obe konkurencije ,nole,angelina malo li je za zemlju od 6 m stanovnika?
U

Unique

pre oko 10 sati

Ide napred ide rukomet