Komentari na vest

Iz Partizana u Šabac: Potpisao Jevtić

I

Ivi

pre oko 1 mesec

Nenice kad je to bilo pre 50 godina buahahahahahahah
N

Nenica

pre oko 1 mesec

kad sam bila mladja secam se koliko je metaloplastika bila jaka

Gde Smo

pre oko 1 mesec

Srecno srecno, nov klub nov pocetak
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Jugovic Metaloplastika Vojvodina Proleter vi dodjete nesto kao Teleoptik u fudbalu nas rezervni tim
B

Bravo

pre oko 1 mesec

Šabac tradicionalno dovodi mlade i perspektivne igrače,reprezentativce Srbije!
D

Dejan23

pre oko 1 mesec

Srecno srecno, nov klub nov pocetak
S

Stojankamasina

pre oko 1 mesec

Srecno u novom klubu!
T

Too

pre oko 1 mesec

U naš bratski klub!Bravo

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Partizan ce igrati ligu sampio a
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Sretno Jefto u novom klubu