Komentari na vest

Janevski sumirao sezonu: Rezultatski iskorak, ali je moglo bolje u finišu, ostaje žal za Evropom

C

Cirkus stručnjak

pre oko 1 mesec

Klub i ljude iz kluba obilaziti u širokom luku...užas !!!
p

posle partizana dinamo

pre oko 1 mesec

kada god je trebalo tu su bili nenadic-stefanovic i mosorinski-pandzic
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Partizan šampion ostali nek se poredjaju kako im je volja
S

Srem

pre oko 1 mesec

Nikoli treba cestitati, kao i rukovodstvu kluba. Kad neko da priliku mladom treneru i veruje u njega, to je prava stvar. Bravo za RK Dinamo, bravo za klub koji radi fantastican posao. Bravo za Misu koji je izborio super B ligu.
I

Istina je malo . .

pre oko 1 mesec

Trebao je Blagojevic da da interviju, on rasporedjuje minutazu igracima.
S

Slavija

pre oko 1 mesec

Decko je odlican trener , rss bi trebao da mu da nesto oko mladjih kategorija ,tamo su problem blagojevic i jacovic
a

alibunar

pre oko 1 mesec

Zahvali Visekruni i njegovim poslusnicima za to trece mesto.

ZIVAND

pre oko 1 mesec

Lepo RK Dinamo 3., FK Železničar 4. ..... EVROPA u Pančevu. Posle Beograda i Novo Sada,nema takvih gradova....