Komentari na vest

Još jedan Partizanov zalog za budućnost: Gugolj crno-beli

K

Kepavi10

pre oko 1 sat

Dzambo moj komšija ajmooo debeeliii

Goran Jovic

pre oko 1 sat

Пуно среће и успеха мали!
G

Gosttt

pre oko 2 sata

Sta li bi bilo da nisu ugnjeteni? Neverovatno da se isto ponasaju u svakom sportu gde oni kolo vode. Odmah svi igraci kod njih, odmah pola reprezentacije kod njih, odmah svi mladu talenti kod njih, i onda slusamo bajke o "Partizanovoj skoli"

Zivot je igra

pre oko 2 sata

bravo sa srecom...