Komentari na vest
Kako do ulaznica za meč godine protiv Mađarske u Nišu
p
pandula
pre oko 2 meseca
on ni na posao ne ide, ne pojavljuje se u savezu.
R
Rirera
pre oko 2 meseca
Nadajmo se uspehu i pobedi, cast je imati organizaciju, mada su deo ulaznica trebali prodati
m
minini
pre oko 2 meseca
Organizacija ce ici iz budzeta,hm umesto da su simbolicnom cifrom pokrili bar deo
h
hellokcs2
pre 2 meseca
Videćemo ko će pobediti...
G
Gost 28291
pre 2 meseca
Košarkašice bez svetskog kao i fudbaleri ove godine ih nema na takmičenju.Košarkaši nemaju takmičenje.Rukometašice idu na evropsko ali bez šanse da urade nešto.Odbojkaši na evropskom mogu do četvrtfinala za polufinale više nemaju tim.Male su šanse da uđu među 4.Ova utakmica nije nikakav meč godine.Meč godine je polufinale u Istanbulu Turska-Srbija u ženskoj odbojci polufinale evropskog.Sve ostalo je 4 liga zapad!
P
Pera Kać
pre 2 meseca
Sve se slažem
Jedino u 2026 gde se neka medalja moze uzeti jeste zenska odbojka
Sve ostalo smo samo turisti na takmicenju il preskacemo isto kao zenska kosarka i fubal svetsko u 2026

Dakara
pre 2 meseca
Niš je apsolutno zaslužio organizaciju ovako velikog rukometnog spektakla naše reprezentacije. Uz krcate tribine Čaira do pobede nad Madjarskom !!!!!
bordeaux
pre 2 meseca
Nekako mi tuzno da se dele ulaznice. Zar nisu mogli da rasorodaju Cair sa cemama od 500-1000 rsd
PERΛ GΛNG
pre 2 meseca
Opop dolazimo da podrzimo bracuu
d
dirigent sa tosinog bunara
pre 2 meseca
Da li ce na utakmicu doci predsednik RSS Bozidar Djurkovic?
Noki71
pre 2 meseca
Teška bitka,težak protivnik nadamo se uspehu.
Natasa Tot
pre 2 meseca
💪💪💪💪💪💪💪💪👏👏👏👏😀👏👏👏👏😀👏
Milosac Markovic
pre 2 meseca
Očekuje se spektakl i krcate tribine Čaira
dr.lule
pre 2 meseca
dodjite svi u halu Cair !!!








