Komentari na vest

Lekler potpisao novi ugovor, ostaje u Ferariju: Koliko dugo? E, to je misterija…

R

Roginjo

pre 21 dana

Sad kad je ostao sve ove godine i sa lošim bolidima deluje da će ostati dokle god ga Ferari bude hteo. A šteta je da ne osvoji makar jedan šampionat, zaslužio je definitivno.

stefan nikolic

pre 22 dana

bravo leclerc bices sampion
h

hmmm

pre 22 dana

It is i Lekler :)

Violeta Bačević

pre 22 dana

verujem u Leklwra