Komentari na vest

Liga šampiona 2026/2027 – ko je siguran, ko visi, ko ima šanse? Partizan čeka mig iz Beča

i

ivi

pre 20 dana

Partizan je najveci i najtrofejniji klub u srbiji,prirodno je da igra ligu sampiona pa najvise puta je i igrao ligu sampiona od svih klubova u srbiji jer samo je PARTIZAN RUKOMET I NIKO VISE
M

Mileta Car

pre 20 dana

lijeci se i redovno kontrolisi
@

@ivi

pre 19 dana

који си ти болесник
i

ivi

pre 19 dana

A ti si mnogo jak na tastaturi
@

@ivi

pre 18 dana

немој после да се извињаваш на улици. :)
i

ivi

pre 18 dana

Nemoj posle ja i manda da te jurimo po parkovima
S

Stena

pre 20 dana

Oni moraju da se poguraju za ligu sampioma zna se stav ehf prema nasim klubovima posle svega sta se izdesavalo , vojvodina krems , partizan aek . . .
S

Steta bi bilo

pre 20 dana

Sanse Partizana nisu velike jer znamo kakav tretman ima ehf prema nasim klubovima, a steta bi bilo jer je napravljen bas dobar tim, kad to kazem pre svega mislim na nase igrace Damjanovica,Kosa,Papovica koji ce nositi reprezentaciju narednih godina, tanko je to na desnom beku jer se Crnoglavac bas muci sa povredama a Rus nije taj potencijal.
K

Kao i uvek nedoreceni

pre 20 dana

Prvo zasto se ne naprave kvalifikacije za ta 4 mesta npr a drugo sistem je opet truo, ulozis novac da bi odigrao 6 utakmica u ls a sanse partizanu da prodje dalje su jako male,ajde kao ispadas u ligu evrope mada pre ces da doguras dalje ako igras evropsku ligu od pocetka.
D

DD1999

pre 20 dana

Kazi mi molim te kako bi dogurao dalje u LE da igras od pocetka? Dva tima koji ispadnu u prvoj grupi LS idu direktno u nokaut fazu LE.
i

ivi

pre 20 dana

Napred Partizan mi smo rukomet
S

Sabahudin62S

pre 20 dana

Ovo ladno osvajamo! Samo sudije i medjuarodna zavera protiv mi voljenog JSD mogu da nam otmu titulu elitnog evropskog takmicenja. Ne sumnjam da ce zaverenici sve uraditi da nas sprece u pohodu ka evropskom tronu.