Komentari na vest
Magija ostala u Brazilu: Odbojkašima Srbije samo set protiv Japana
P
Primač
pre 3 dana
Godinama se pitam kako je moguće da Perić igra u reprezentaciji a i u inostranstvu. Prijem užas, a primač. Pa on ne može da doda kontru, ne može i stalno je tu.
a
anamar09
pre 3 dana
Japan igra lepu odbojku svakako.. bili su bolji. Idemo dalje momci...
Predrag Blagojevic
pre 3 dana
Bravo Japan uvek puca visoko borbeni
cima88
pre 3 dana
To je peta pobeda izabranika Lorena Tila iz isto toliko mečeva
4
40 stepeni
pre 3 dana
U hali nema klime
Svaka cast svim odbojkasima
Lako sedeti u sobi klima noge u vis i pljuvacina .
D
Dzelo
pre 3 dana
Zubo odlazi napunjen si do vrha , spasi odbojku i odlazi
T
Trla baba lan
pre 3 dana
Al ste dosadni sa tim
Promenimo sekretara i pobedicemo Japan ne razumem?
Petar Petrovic
pre 3 dana
Gledao sam Japance sa Poljacima, poprilično kvalitetna ekipa koja je tu negde u vrhu, plus dosta angažovano igraju LIgu nacija. Koliko vidim po ranijim rezultatima, ni ne leže nam. Mada da, mi ovaj put loši, ali eto verujem da možemo dodatno da napredujemo, samo je pitanje koliko. Sa Kubom treba tražiti bodove.
pika557
pre 3 dana
9i esalon ozbiljnih sportova
P
Provala oblaka
pre 3 dana
Nema sporta koji je u obe kategorije popularan na svetu kao odbojka pa ni fudbal !
A
Aki2244
pre 3 dana
Losi smo nemamo brzinu ni u jednom sportu vise ni kvalitet vrhunski lako je dobijati bugare koji su slucajno igrali finale sp raspalu argentinu i belgiju protiv brazila se videlo gde smo a sad ce i posle japana ne postojimo nigde vise cim to nasi prihvate bice lakse u ovo tuznoj zemlji
M
Miodrag 1
pre 3 dana
Da ta tvoja priča o Bugarima , kao nekom slučajnom plasmanu na svetskom prvenstvu ne pije vodu, govori činjenica da su ti "loši" Bugari koje smo mi pobedili sa 3:0, govori o njihovoj današnjoj pobedi nada Brazilom. Baš su slučajno otišli do finala???
M
Manita brača
pre 3 dana
Pre 10 dana si napisao da cemo biti prvaci evrope
Idi gledaj zenski rukomet tu smo velesila kao i u zenskom fudbalu al samo u tvojoj glavi.
Popokatlpetl
pre 3 dana
Jel moguce da su Japanci ovoliko jaki
Š
Štogod
pre 3 dana
Da, ugrani su dugo je ekipa u manje vise istom sastavu na okupu, plus individualno imaju kvalitet popriličan.
M
Miodrag 1
pre 3 dana
Oni su već godinama jaki, jer u ovom najjačem sastavu igraju već godibnama zajedno.
B
Brundo
pre 3 dana
Ništa strašno.Japan ima baš dobru reprezentaciju.Već su pobedili Poljsku i Sloveniju.Sledeći meč igramo protiv Kube.Taj meč mora da se dobije sa 3-0.
B
BG011
pre 3 dana
Uzeli su momci jedan set, nije ni to malo.
G
Goran Stojšić
pre 3 dana
Zasto mora da se dobije 3-0?
B
Brundo
pre 3 dana
Zbog FIVB bodova.






.jpg.webp)

