Komentari na vest

Magija ostala u Brazilu: Odbojkašima Srbije samo set protiv Japana

P

Primač

pre 3 dana

Godinama se pitam kako je moguće da Perić igra u reprezentaciji a i u inostranstvu. Prijem užas, a primač. Pa on ne može da doda kontru, ne može i stalno je tu.
a

anamar09

pre 3 dana

Japan igra lepu odbojku svakako.. bili su bolji. Idemo dalje momci...

Predrag Blagojevic

pre 3 dana

Bravo Japan uvek puca visoko borbeni

cima88

pre 3 dana

To je peta pobeda izabranika Lorena Tila iz isto toliko mečeva
4

40 stepeni

pre 3 dana

U hali nema klime Svaka cast svim odbojkasima Lako sedeti u sobi klima noge u vis i pljuvacina .
D

Dzelo

pre 3 dana

Zubo odlazi napunjen si do vrha , spasi odbojku i odlazi
T

Trla baba lan

pre 3 dana

Al ste dosadni sa tim Promenimo sekretara i pobedicemo Japan ne razumem?

Petar Petrovic

pre 3 dana

Gledao sam Japance sa Poljacima, poprilično kvalitetna ekipa koja je tu negde u vrhu, plus dosta angažovano igraju LIgu nacija. Koliko vidim po ranijim rezultatima, ni ne leže nam. Mada da, mi ovaj put loši, ali eto verujem da možemo dodatno da napredujemo, samo je pitanje koliko. Sa Kubom treba tražiti bodove.

pika557

pre 3 dana

9i esalon ozbiljnih sportova
P

Provala oblaka

pre 3 dana

Nema sporta koji je u obe kategorije popularan na svetu kao odbojka pa ni fudbal !
A

Aki2244

pre 3 dana

Losi smo nemamo brzinu ni u jednom sportu vise ni kvalitet vrhunski lako je dobijati bugare koji su slucajno igrali finale sp raspalu argentinu i belgiju protiv brazila se videlo gde smo a sad ce i posle japana ne postojimo nigde vise cim to nasi prihvate bice lakse u ovo tuznoj zemlji
M

Miodrag 1

pre 3 dana

Da ta tvoja priča o Bugarima , kao nekom slučajnom plasmanu na svetskom prvenstvu ne pije vodu, govori činjenica da su ti "loši" Bugari koje smo mi pobedili sa 3:0, govori o njihovoj današnjoj pobedi nada Brazilom. Baš su slučajno otišli do finala???
M

Manita brača

pre 3 dana

Pre 10 dana si napisao da cemo biti prvaci evrope Idi gledaj zenski rukomet tu smo velesila kao i u zenskom fudbalu al samo u tvojoj glavi.

Popokatlpetl

pre 3 dana

Jel moguce da su Japanci ovoliko jaki
Š

Štogod

pre 3 dana

Da, ugrani su dugo je ekipa u manje vise istom sastavu na okupu, plus individualno imaju kvalitet popriličan.
M

Miodrag 1

pre 3 dana

Oni su već godinama jaki, jer u ovom najjačem sastavu igraju već godibnama zajedno.
B

Brundo

pre 3 dana

Ništa strašno.Japan ima baš dobru reprezentaciju.Već su pobedili Poljsku i Sloveniju.Sledeći meč igramo protiv Kube.Taj meč mora da se dobije sa 3-0.
B

BG011

pre 3 dana

Uzeli su momci jedan set, nije ni to malo.
G

Goran Stojšić

pre 3 dana

Zasto mora da se dobije 3-0?
B

Brundo

pre 3 dana

Zbog FIVB bodova.