Komentari na vest

Matić opet u Izraelu

P

Pkb

pre oko 3 sata

U kom klubu u Srbiji se zadrzao duze od tri meseca ?
S

Specijalac123

pre oko 3 sata

@Vranjanac a sta treba da cuti da bi veliki strucnjaci iz uprave bili zadovoljni? Nadam se da ce se ugasiti posto nemaju pare da isplate igrace za proslu sezonu a ako se ne ugase nadam se da ce igraci i treneri procitati ovaj komentar i zaobici vranje u sirokom luku
A

Aleksandar Denic

pre oko 10 sati

Za 1000 eur mesecno

Sretno

pre oko 11 sati

Nazalost u Srbiji nije mogao vise da radi. Zato sto je bio iskren i rekao istinu. Docice i sloboda.
S

Sretno takodje

pre oko 9 sati

A sta je rekao ?
V

Vranjanac

pre oko 9 sati

On je trener i nije trebao time da se bavi mije to njegov posao i fokus , u toj istoj hali o kojoj je on pricao da se ne greje i da je hladna , treniraju i odbojkasi i odbojkasice i kosarkasi naseg vranja i futsal itd itd , i niko nije rec rekao tako da . . . . Inace svu mu srecu zelim
@

@Vranjanac

pre oko 3 sata

A jel hladno u hali ili nije? I ko je sad tu pokvaren? Ako je hladno, on što je rekao istinu ili ovi što im je hladno a ćute?