Komentari na vest
Nije loš žreb za Orlove: Sa Nemačkom u Minhenu, u Kelnu sa Faraonima
S
Sinsinati
pre 6 dana
Kako doći do karata? IHF platforma ne prodaje karte za našu grupu. Verovatno neće ni prodavati. Hvala

Meda74
pre 12 dana
Sve zavisi od naših momaka kod njih je sve moguće, srećno
S
Stara kuka
pre 12 dana
Za ove pametne i neupucene,dosta tezak zreb.Da bi usao u 1/4 finale,moramo biti bolji od Nemacke ili Egipta.Nemacka je medju top 3,4 reprezentacije na svetu plus domacin a Egipat najbolja reprezentacija van Evrope i sigurno u top 8,ako ne i bolji.Zato nemojte svasta pisati a momcima puna podrska.Velika je konkurenicija u rukometu a mi sve na talenat.
U
U bre
pre 12 dana
Pa tesko da moze lakse od ovoga jedino da je zrebnamestio argentinu umesto egipta svakako ako hoces u cetvrt finale logicno da moras izbaciti jednu repku koja je top osam
T
Trol
pre 12 dana
Jel postoji jos neka drzava sem Nemacke i Danske koja organizuje neko takmicenje
Stefan Nikolic
pre 12 dana
idemo orloviiiiiii najbolji ste
T
Toni Gerona
pre 12 dana
Egipat spada među 6-7 najjačih reprezentacija na svetu. Redovno igraju završnice SP i OI i tesno gube. Po svemu su favoriti u odnosu na nas. Ne treba puštati dimne bombe ljudima koji ne prate rukomet, bacaće se i drvlje i kamenje na igrače u slučaju da izgube od njih. Veliki je uspeh prolazak Mađarske, ali Egipat je sigurno jači. Neće biti senzacija, ali svakako su favoriti da uz Nemce uđu u četvrtfinale.
Sterlings Braunfels
pre 12 dana
Odavno nam se nije ovako namestilo da dobijemo odličan žreb i u prvoj i u drugoj fazi velike šanse imamo za 1/4 finale verovatno se mora dobiti jedan meč od Nemačke i Egipta.
B
Belgrano
pre 12 dana
Boga mi, ovde se moze napasti cetvrtfinale.
Isa Peric
pre 12 dana
Dobar je ovo raspored za "orlove". Nadam se samo da nece podceniti neku slabiju ekipu.
R
Ru99
pre 12 dana
Zeli svu srecu nasoj reprezentaciji. srecno
Vlada81pfc
pre 12 dana
Valjda ce se uigraju da prodju grupu
C
Crazy Serbs
pre 12 dana
Cela Srbija i celo srpstvo širom sveta navija za srpske Orlove 🇷🇸🇷🇸🇷🇸🦅🦅🦅
a
aki2244
pre 12 dana
Mislim da ce rukometasi sig u cetvrtfinale,odbojaksice kad se vrate maja i tijana sig f,odbpjaksi vidicemo,fudbalerke igraju baraz za sp prvu fazu ce proco ako i drugu bice istorijski plasman na sp u uenskom fudbalu,na leto i angelina i adrijana takmicice se za medalje cak i ivana posto je ep nije sp,rukometasice ce biti dobre za koju godinu ako prpdju sad frulu bice ogroman uspeh,kosarkasi ce se kvalifikovati na sp sad je jokara tu i bogi.Novak je medju 2 najveca favorita ta osvajanje wimbledona.Mi smo aportska velesila🇷🇸🇷🇸
M
Mirko12345
pre 12 dana
biće poslednji na tabeli
k
kurence
pre 12 dana
odlicna grupaaa, ne valja ni kad su mnogo slaabe ekipe, daa se ne opuste momci, ipak je bitno daa se odrzi visok nivo koncetracije i ozbiljnosti
I
Ivan OL 91
pre 12 dana
Vidi nema Mađara. Zar nije bila priča da 100% dobijaju jednu od dvije specijalne pozivnice IHF?
B
Brundo
pre 12 dana
Turci i Saudijci su podmazali prijavu za specijalnu pozivnicu.13 reprezentacija se prijavilo za pozivnicu.Medju njima i Madjari ali su ostali praznih ruku, iako im je rukomet uz vaterpolo nacionalni sport.
D
Depay
pre 12 dana
Dobili, ali Turci i Saudijci..Oni gurnuli lovu sigurno, plus igra se na kartu velike turske dijaspore u Nemackoj zbog profita
B
Brundo
pre 12 dana
Dobar zreb.Dosta dobar.Imali smo srece.Pogledajte grupe D, E i F.Moglo je mnogo gore da bude.Cetvrtfinale bi bio veliki uspeh.Samo sampion ide direktno na OI.To necemo da budemo mi ali bi zato prolaz medju 8 najboljih bio ogroman uspeh.Rukometasice to nisu uspele.One su zavrsile SP na 12.mestu.
z
zecpripovedac
pre 12 dana
Nije bas ni lako.
R
Realnost
pre 12 dana
Selektore videces u kakav si brlog usao sa jeseni ali posto ti je novcanik samo bitan znamo koliko ces se potresti... sve vase tramvaj prevare ce stici na naplatu kad tad kao i lazna dominacija pre 15 godina. Stay tuned i ugasi svetlo kad zavrsis.
O
Objektivnost
pre 12 dana
Ovaj sto komentarise i potpisuje se kao realnost da kaze o cemu se radi , o kakvoj vrucoj jeseni , pa nek pita ohridskog ribara koliko je naplatio za NISTA , ovaj nas barem odveo na svetsko voleli ga ne voleli

perazdera6
pre 12 dana
ako ovo ne prodjemo ja ne znam
Ne bi trebalo da bude problema da se prodaje grupa ali a verujem da možemo i vise od toga
B
Bad_Driburg
pre 12 dana
Чуј није лоше, па да смо сами бирали не би могло боље. За 8 на свијету треба бити бољи од Туниса, Египта и Италије.








