Komentari na vest

On je dosta vladao, sad malo neko drugi: Usik se odrekao titula i najavio poslednji ples

u

urgh

pre 14 minuta

novinari su postali mnogo dosadni sa tim Poslednji ples. Do Dzordana nikoe nije imao poslednji ples, od tad, svako malo neko zapese

Slavko Ćosić

pre oko 2 sata

Potez vredan divljenja . Bolje otići kao car nego kso luda .
p

plavacc

pre oko 2 sata

tako se to radi.hvala ćubane na svemu,lepo se naplati i uživaj u penziji,zaslužio si.