Komentari na vest
Ozvaničena saradnja: Vujasinović novi selektor vaterpolo reprezentacije Srbije
M
MilojeAR
pre 20 dana
Zvaćemo se REPUBLIKA NOVI BEOGRAD!
nenanena2
pre 20 dana
Ko god da je trener repke, najbolji vaterpolisti su rekli svoje i tu je kraj priče. Ostavka Sora sa mesta predsednika saveza i povratak Uroša na mesto selektora, pa da se nastavi zlatna dominacija na OI u LA.
FC RED STAR
pre 20 dana
Ma tako je idemo dalje...Samo nam nebo granica.Užas našta smo spali...Kao nikom ništa!
Marko Vesna
pre 20 dana
Mogu da igraju sami sa sobom šta će im igrači, veselo bre
N
Nikola27A
pre 20 dana
tako jednostavno danas stvari funkcionišu
srecko Janjic
pre 20 dana
Zašto mi nije objavljen komentar kad nije bilo ništa neprimeren napisano i za fudbal i za vsterpolo?....
g
gost779
pre 20 dana
ne znam sta te cudi ili stvarno ne znas gde zivi.
ovde na mocartu ako spomenes bivseg kapitena mancestera i igraca sredine terena isto mancestera u nekom kontekstu gde ima logike automatski yi ne izadje komentar
spomeni ljajica,covica,djajica,raduljka ...automatski dobija prednostost 100%provereno
V
Vini Pu
pre 20 dana
Sve je upropasteno odavno, pa ce sad i ovo al dobro. Navikli su ljudi
M
Mladic
pre 20 dana
Dobre bre Vujasinoviću šta se desilo sa tobom!? Časnije je voziti taksi,wolt,autobus…nego sad ovo,ukoliko nemaš prihode.
R
Rezzapereca
pre 20 dana
Ne zna on za cast izgleda, bitne su pare
M
Mladic
pre 20 dana
@Rezzapereca.
Jesu sokole bitne pare,svi mi radimo za te prokletinje ali ovo od njega nisam očekivao,ne u ovom trenutku.
k
koja 10
pre 20 dana
Zašto mi nije objavljen komentar kad nije bilo ništa neprimeren napisano i za fudbal i za vsterpolo?
п
параметар
pre 20 dana
Упропастили фудбал,
упропастили кошарку,
упропастили одбојку,
упропастили рукомет,
упропастили ватерполо.
Г
Голдман
pre 20 dana
Упропастили смо ми сви заједно са школицама разноразних спортова.... Погледај ко иде у те шклоице и колико коштају. Већина деца нема више приступ спорту ако немају паре.
G
George Jung
pre 20 dana
Od 100 ljudi,ovako svih nas,možda opet MOŽDA bi 2-3 odbila posao selektora reprezentacije a svi nešto kao morališu,ma da bre :))
J
Jovan Dalmatinac
pre 20 dana
Kakva je ovo sramota..žalosno..
b
bojanboskovic
pre 20 dana
A nekad je bio kul lik
D
Daren_g
pre 20 dana
Da li postoji uzarenije trenersko mesto trenutno u bukvalno celom svetu
D
Dalibor CZ
pre 20 dana
Sramotno ali nekada je i Sapic bio legenda. Ostajemo bez legendi zbog politike.
K
Komar
pre 20 dana
Razočaravajuće da ovakva legenda prihvati da bude selektor u ovom trenutku i svojim imenom da legitimitet predsedniku Soru, narušavajući sopstveni ugled.
G
Gosti
pre 20 dana
Trebalo bi da ga je bar malo sramota,u ovakvom trenutku,davati legitimitet,to je bruka.I za njega i za sve nas koji smo ga gledali i bodrili.Razočarenje!
B
Bogoljub Gagic
pre 20 dana
Jos jedan kvazi opozicionar.
rusbre
pre 20 dana
spremite se za neka velika razočarenja
T
Televizor
pre 20 dana
E moj Krajisniku, zar i ti? Posle ove vlasti nas sve vode Srbije nece oprati.
A
Alet
pre 20 dana
On je iz Rijeke
i
ivi
pre 20 dana
Tako je vujase Srbija pobedjuje majstore dobrodosao
D
Darkovazena88
pre 20 dana
Sramno menjanje stevanovica koji je bio najbolji
Sasa Maksimovic
pre 20 dana
a dal ce igrati ostali zbog Sora
p
pedjathecar
pre 20 dana
Dobar je Vujasinovic, odlican
d
d. g.
pre 20 dana
Pravi čovek u pogrešno vreme.
v
vuki2233
pre 20 dana
Vazno da idu napred nije vazno ko je trener
P
Pazi
pre 20 dana
Kako glup komentar. Naravno da je važno ko je trener.
V
Vasilis
pre 20 dana
i? To je to? Srbi opet pronadjeni ratoborni, cuvene bitke 21. veka “bitka na internetu”. Ostavljamo najvise komentara po glavi stanovnika. Tako ce da prodje i ovo glavno sto se desava, pa cemo se pitati “otkud ovo, pa sve smo lajkovali, kako opet isto prosli izbori”…
U
Urgh
pre 20 dana
I lagani izlazak iz legende jos jedne legende. ..
Još samo Soro da ode, ima sve bi možda bilo sanirano.








