Komentari na vest

Partizan igra Ligu šampiona u Pioniru; Dimitrijević: Klub raste, pravi trenutak za evropsku elitu

S

Sreca

pre 1 dan

Da li li moze tuzni da nam kaze sta je to bilo na drzavnom prvenstvu
D

Drale1998

pre 2 dana

Srecno crno beli!!!!
G

Gost 292919

pre 2 dana

Nema 50 dece u klubu komedija Kakva liga sampiona Sve vestački
T

Tuga

pre 2 dana

Ko je gledao državno prvenstvo m16, mogao je sve da vidi. Tuga! Možda je i bolje da 1000 dece ostane samo na rečima.
i

ivi

pre 1 dan

Dzabe tuzni spinujes ima dece koliko hoces na rukometu i tek ce da ih bude jer samo je Partizan rukomet i niko vise NAPRED PARTIZAN
J

J..B.

pre 3 dana

Zrenjanin, Kraljevo i Hala sportova po jedna utakmica u prvoj fazi idealno sa promotivne strane, ako se prodje moze da se doda i Vranje taman da se pokrije cela Srbija. Sigurno ce imati vece interesovanje i atmosferu u ovim halama nego u pioniru za koji jos uvek rk nije dorastao.
B

B.J.

pre 3 dana

Kakva bre unutrasnjost o cemu vi pricate , pionir ce biti pun , zar treba kao kod blagojevica da se potucaju po srbiji
R

Reality

pre 3 dana

Samo hala sportova ili cak negde u unutrasnjosti. Pionir ce zvrjati prazan.

Silvestre

pre 3 dana

Dzambo&Dimitrijević kakav tandem. Kao Tango i Keš😀

pavlee15

pre 3 dana

gde su famoznih onih 100 klinaca
S

Sudar

pre 3 dana

Ali brkovic objavljuje na drustvenim mrezama kakva čepulja
i

ivi

pre 3 dana

Tako je lutkice nek pomru hejteri samo je Partizan rukomet gorece pionir protiv barse NAPRED PARTIZAN
G

Gost121

pre 3 dana

Nemam nista protiv navijanja za svoj klub ali reci samo Partizan je rukomet u zemlji gde se nalaze Metaloplastika, Vojvodina, plus jos par timova koji imaju ili neki evro pehar ili bar neku zavrsnicu ehf takmicenja, u najmanju ruku smesno deluje. Sportski pozdrav.
i

ivi

pre 3 dana

Partizan je najtrofejniji i najveci srpski klub ne znam stvarno sta nije tu jasno
M

Mxmxdxk

pre 3 dana

Ivi,vecernja skola place za tobom
i

ivi

pre 3 dana

Ne znam ko place za tobom ali to ne menja cinjenicu da je samo Partizan rukomet i niko vise svidelo se to tebi ili ne
A

Animacija

pre 3 dana

Gde je famoznih 1000 klinaca?
D

Da da da

pre 2 dana

Devojcice sve na odbojci Decaci na kosarci i fudbalu
N

Nemanjasabac

pre 3 dana

Steta je ovde gde su svi svi odvojili i dosta mora njih da ode, a nekako ova pojacanja ne deluju toliko optimisticno za ligu sampiona
S

Samotnjak

pre 3 dana

Nece moci oni ovo da iznesu on i pljeskavica
b

bad

pre 3 dana

hvala šećerko i nismo mi opozicioni klub,mi smo uz svaku vlast!!