Komentari na vest
Partizan igra Ligu šampiona u Pioniru; Dimitrijević: Klub raste, pravi trenutak za evropsku elitu
S
Sreca
pre 1 dan
Da li li moze tuzni da nam kaze sta je to bilo na drzavnom prvenstvu
D
Drale1998
pre 2 dana
Srecno crno beli!!!!
G
Gost 292919
pre 2 dana
Nema 50 dece u klubu komedija
Kakva liga sampiona
Sve vestački
T
Tuga
pre 2 dana
Ko je gledao državno prvenstvo m16, mogao je sve da vidi. Tuga! Možda je i bolje da 1000 dece ostane samo na rečima.
i
ivi
pre 1 dan
Dzabe tuzni spinujes ima dece koliko hoces na rukometu i tek ce da ih bude jer samo je Partizan rukomet i niko vise NAPRED PARTIZAN
J
J..B.
pre 3 dana
Zrenjanin, Kraljevo i Hala sportova po jedna utakmica u prvoj fazi idealno sa promotivne strane, ako se prodje moze da se doda i Vranje taman da se pokrije cela Srbija.
Sigurno ce imati vece interesovanje i atmosferu u ovim halama nego u pioniru za koji jos uvek rk nije dorastao.
B
B.J.
pre 3 dana
Kakva bre unutrasnjost o cemu vi pricate , pionir ce biti pun , zar treba kao kod blagojevica da se potucaju po srbiji
R
Reality
pre 3 dana
Samo hala sportova ili cak negde u unutrasnjosti.
Pionir ce zvrjati prazan.
Silvestre
pre 3 dana
Dzambo&Dimitrijević kakav tandem. Kao Tango i Keš😀
pavlee15
pre 3 dana
gde su famoznih onih 100 klinaca
S
Sudar
pre 3 dana
Ali brkovic objavljuje na drustvenim mrezama kakva čepulja
i
ivi
pre 3 dana
Tako je lutkice nek pomru hejteri samo je Partizan rukomet gorece pionir protiv barse NAPRED PARTIZAN
G
Gost121
pre 3 dana
Nemam nista protiv navijanja za svoj klub ali reci samo Partizan je rukomet u zemlji gde se nalaze Metaloplastika, Vojvodina, plus jos par timova koji imaju ili neki evro pehar ili bar neku zavrsnicu ehf takmicenja, u najmanju ruku smesno deluje. Sportski pozdrav.
i
ivi
pre 3 dana
Partizan je najtrofejniji i najveci srpski klub ne znam stvarno sta nije tu jasno
M
Mxmxdxk
pre 3 dana
Ivi,vecernja skola place za tobom
i
ivi
pre 3 dana
Ne znam ko place za tobom ali to ne menja cinjenicu da je samo Partizan rukomet i niko vise svidelo se to tebi ili ne
A
Animacija
pre 3 dana
Gde je famoznih 1000 klinaca?
D
Da da da
pre 2 dana
Devojcice sve na odbojci
Decaci na kosarci i fudbalu
N
Nemanjasabac
pre 3 dana
Steta je ovde gde su svi svi odvojili i dosta mora njih da ode, a nekako ova pojacanja ne deluju toliko optimisticno za ligu sampiona
S
Samotnjak
pre 3 dana
Nece moci oni ovo da iznesu on i pljeskavica
b
bad
pre 3 dana
hvala šećerko i nismo mi opozicioni klub,mi smo uz svaku vlast!!








