Komentari na vest

Partizan u Ligi šampiona - vruće je, ali EHF traži garancije da neće biti huliganskih ispada

i

ivi

pre 19 dana

Samo je Partizan rukomet sve ostalo laz i prevara TACKA
B

Boziji covece

pre 19 dana

Ivi ,smucio si svima rukomet i komentare
i

ivi

pre 18 dana

Dzabe spinujes decko SAMO JE PARTIZAN RUKOMET I NIKO VISE
D

Dada2306

pre 19 dana

Sampioni sampioni

Valentina Kolar

pre 19 dana

Niko neće da organizuje ligu šampiona i da razmišlja da li će mu neki divljaci upropastiti utakmicu

Otac Makarije

pre 19 dana

Sa nestrpljenjem cekam odluku ehf red bi bio vise da sampion Srbije igra ligu sampiona

Izbistanin

pre 19 dana

Ove godine odlican tim.

M Nalog

pre 19 dana

svi znamo da ce biti iako zabrane
P

Petar Nedeljkovic

pre 19 dana

ne znam sta ce im ovaj huliganski klub
D

Dzi

pre 19 dana

ne znam sta ce im ovaj huliganski klub
I

Ivan8888888888

pre 19 dana

To isto ko da traze da nema namestanja izbora :))
D

Drale1998

pre 19 dana

Nanannana liga sampiona

Aleksandar3006

pre 19 dana

Imaš priliku da igraš LŠ i imaš problem što ti "navijači" tri puta u toku sezone dodju u većem broju i sva tri puta naprave problem. Inače na rukomet i ne dolaze ali kad dodju eto problema. Čemu to?
z

zulu

pre 19 dana

Sve najbolje Partizanu u ligi šampiona

Meda74

pre 19 dana

To nisu navijači a možda i bolje da ne igraju LŠ biće samo učesnici.

Dusan Stefanovic

pre 20 dana

Garancija velika. Kako to moze neko da garantura
B

Boole Pravdoljubivi

pre 20 dana

Ma, izbaci iz ih Evrope. Huliganima tamo mesto nije. Navijace ionako briga za sport zvan rukomet.
b

bolton79

pre 20 dana

Sta ce te u ligu sampiona. Bice kao u fudbalu zvezda. Ekipa koju ce da kantaju i ponizavaju. Bolje kao vosa sto je osvojila EHF kup i budete gospoda.
Z

Zumbula

pre 20 dana

Bodrimo ih vatreno 😁😁😁
N

Nikinci

pre 20 dana

Sta se radi na drzavnom M16, bruka i sramota, necete jos dugo
k

kurence

pre 20 dana

to nisu navijaci to je stoka koja samo zeli da naskodi klubu, isto se to desilo i sad protiv vojvodine
S

Srbhandball

pre 20 dana

Ma koliko ce ljudi da hejtuju ovo je super stvar za rukomet u Srbiji. Ima i drugih sportova a ne samo kosarka i fudbal.
D

Decu na sport

pre 20 dana

Jambo & Lutka, 1000 klinaca. Hiljadu lepih stvari...
J

Janketa201191

pre 20 dana

Kako li se osecaju preposteni navijaci Partizana dok ovo citaju??
p

pfc

pre 20 dana

Kao da se govori o nekom klubu iz Letonije. RK Partizan ne postoji, ovo je neki hibrid kome treba oduzeti trofeje osvojene u prethodnom periodu.
i

ivi

pre 20 dana

Skloni to pfc ne blamiraj se bice pun pionir mada ti nisi ni grobar uopste
Са о су наши хулигани а у целој Европи хаос од хулигана.
H

Handmania

pre 20 dana

Na rukometnim utakmicama u Evropi nema huligana. Najvrelija atmosfera je u Makedoniji, u drugim halama su uglavnom sredovečni ljudi koji sede, aplaudiraju i skandiraju.

ivanara

pre 20 dana

Previše im se nepravde nanosi
Ф

Фикус

pre 20 dana

Нешто ми се чини овај сценарио као у кошарци. Ми њима да дамо атмосферу, хајлајте и маркетинг а они нама тенденциозно суђење и санкционисање (наплаћивање) свега и свачега!
B

Biće biće

pre 20 dana

Čim neko bude govorio/vikao ono što većina misli. Plaćenici će ubaciti pirotehniku na teren. Već viđeno.. Tandara mandara
r

racko1234

pre 20 dana

srecno momci i svaka cast, drago mi je iskrenoo
P

Palanka

pre 20 dana

Kako danas na Drzavnom prvenstvu dvojica iz Partizana u idealnom timu, jedan povredjen, drugi neprimetan, a cetvrti zavrsili. Metaloplastika ih zgazila dve utakmice i niko u idealnom timu. Dokle vise i na decu da se udara, nece ovo jos dugo...
K

Kamp Rastimo

pre 20 dana

Znalo se u mladjim kategorijama da su klubovi van Beograda imali kvalitet. Jugović, Sintelon, Šamot itd. Problem je što ti klubovi nisu imali finansije da zadrže talente već su oni odlazili u veće centre poput Beograda, Novog Sada i Niša.
i

ivi

pre 20 dana

Pa to je normalno da sve sto je najkvalitetnije od dece iz srbije i regiona uvek dolazi u Partizan,to je najveci klub to je sve normalno
S

Savic Aco guslar

pre 20 dana

Veci je problem sto se selektor tog godista, Sudzum ili kako se vec zove pojavio dva puta na 15 minuta i sto ne zna ni jedno dete,ali dobro bitno je da je iz Backe Palanke kao i skoro svi selektori.I pitanje ili smo mozda vec navikli, gde je opet generealni sekretar Prodanovic na prvenstvu.Sufo tvoji selektori ce unistiti rukomet.
i

ivi

pre 20 dana

Vec vidim ovog novog trenera vojvodine kako kaze NEMOJ DA MI PADATE DOLE OCE S.....KA DA NAS NABIJE 30 RAZLIKE BUAHAHAHAHAHAHA
a

ancika12

pre 20 dana

Mandic Vlada neka obeca da ce sve biti okej

Nikolina Simic

pre 20 dana

propao je ovaj sport ali zelim im uspeh
b

boka12

pre 20 dana

tesko da nece toga biti, ali ajde srecno komsije
a

aki2244

pre 20 dana

Ljubomorne delije placu fudbal kosarka rukomet ufff 😎😎
S

Strucnk uvek

pre 20 dana

Rezervacija arene odmah trebace za polufinale lige sampiona... u basketu srbija vise ne drzi primat moramo se usredsrediti na sportove koji su cenjeni u nemackoj, spaniji, skandinaviji, francuskoj, poljsmoj, rusiji...
A

Amajlije draft

pre 20 dana

Specijalna pozivnica, zasluženo.Bolje gledati boćanje i rukomet nego se nervirati zbog fudbalerčića. Samo napred, Partizan.
z

zvzdxa

pre 19 dana

ne znam mi smo zadovoljni svojim fudbalerima
N

Nema frke

pre 20 dana

Garantuje Vladimir Mandic
i

ivi

pre 20 dana

Nema frke dace ti cika manda bonu to sigurno
i

ivi

pre 20 dana

Sad liga sampiona pune tribine umiru hejteri i botine gotov je san PARTIZAN JE SAMPION KAKVA CE TO DOMINACIJA OD SEPTEMRA DA KRENE VEC U SUPER KUPU SPICICEMO JEFTU I BAJATOG ZA POCETAK 30 RAZLIKE BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
G

Gosttt

pre 20 dana

E, sta li bi tek bilo da nisu toliko ugnjeteni?
P

Prdoje

pre 20 dana

Podržavam nastup rk Partizan u ligi šampiona. A domaćin neka budu u Kelnu, ako budu dobri rezultati mogu napuniti i dvoranu u Kelnu. A huligane bi trebali nekako eskivirati.
D

DjolePartizan12

pre 20 dana

Ma, ne, najbolje kao u Danskoj, pozorište na tribinama.
D

Djole djole 1

pre 20 dana

Pozoriste naravno ne , ali topovski udari daj majke ti ne pricaj gluposti , pa sto ne bacaju evroligi u kosarci , verovatno ce i da ih puste uz pomoc djurkovica ali ce i izleteti budu li grobari pravili neke incidente
9

987

pre 20 dana

Ma gde, topovski udari su vrh. Neki su tako i titule osvojili.
D

DjolePartizan12

pre 19 dana

EHF pod huliganizmom ubraja i paljenje baklji na tribinama, bez ubacivanja na teren. Pri tom, nigde nisam pomenuo da sam ja za ubacivanje topovskih udara na teren. Ja sam za organizovano navijanje, a toga u rukometnoj LS ne postoji.

Milan Dimitrijevic

pre 20 dana

A šta i koga da gledaš majke ti?!Kilave fudbalere i još gore funkcionere koji se kolju za fotelju ili preplaćene košarkaše koji uz najveći budžet ikad nemogu među 8 da uđu kao ni Zvezda.Ovi se momci bar bore za sveti dres i grb,još kad bi navijači imali iole pameti da ne prave haos i time samo narušavaju ugled klubova u bilo kojem sportu pa smo na lošem glasu i nebi me čudilo da nam ne daju specijalnu pozivnicu
i

ivi

pre 20 dana

Naravno da ce Partizan igrati ligu smpiona jer PARTIZAN JE RUKOMET I NIKO VISE to sto mi maltretiramo slaninu I JEFTU to je nesto drugo NAPRED PARTIZAN
G

Grobarcina1

pre 20 dana

Ne zanima nas uopste rukomet. Ko to jos gleda?
R

Raifaizen

pre 20 dana

Gosti ehf ahahahaahagagag jel bio milic ,,zna se ko im je to organizovao