Komentari na vest

Partizanova demonstracija sile, još korak do četvrtog trofeja u sezoni

C

Cirkus stručnjak

pre oko 1 mesec

Sve po planu i programu....ko je prvi ko je drugi ko je treći,znalo se pre početka sezone....cirkus se nastavlja !!!
Ć

Ćonono

pre oko 1 mesec

Nije Sime Šijana, nego Sima Šijana.

Urke97

pre oko 1 mesec

ma kakav psrtizan drzavni projekat

[email protected]

pre oko 1 mesec

partizan ove sezone,sve gazi,jako lepo igra rukomet videcemo za dalje
@

@Ivi

pre oko 1 mesec

Ajde botu neki komentar subota orempodne je a nema nekog botovskog komentara. Nema sendvica bez komentara bajo moj

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Kako se ovako sve srozalo čim Srbi imaju malo više para... Nekada smo punili Banjicu u ligi obična utakmica, pa u Ligi Šampiona to je bilo uvek prepuno, sećam se protiv Zagreba u Pioniru puno kao oko a sada finale a dođe ovako malo ljudi. Derbi u košarci pre neki dan kao da igraju Borac i Mega. Navijanje i u Areni baš dosta mlako a u Pioniru da ne pričamo, ne pamtim jadniju posetu i jadnije navijanje za ovih moji 40 godina. Nekako se videlo da će to doći na ovaj nivo još kad amo u fudbalu 2010-te igrali LŠ na ove obične utakmice mi koji smo išli na sve žive utakmice i gostovanja, smo ostali bez karata zbog ovih što dolaze samo na Evropu i derbije.
C

CaciArena

pre oko 1 mesec

Zna narod ko stoji iza RK Partizan. I mozes da dovedes Kil i Barau bice orazne tribine.

Skorpion77777

pre oko 1 mesec

Partizan je u rukometu ko C.Zvezda u fudbalu bez Konkurencije

Assasin1994

pre oko 1 mesec

Odlicna sezona i odlicna priprema za sledecu koja ce mozda biti i najuspesnija u istoriji kluaa

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Lagano slaviće se titula.

Nrconicar8

pre oko 1 mesec

Partizan je prejak zasluzeno ce osvohiti titulu o ohrato ligu sampiona!
b

bolton79

pre oko 1 mesec

Partizan nema konkurenciju ove godine. Vojvodina se raspada vec dve godine.

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Pa neće biti, prošle godine smo ih jedva pobedili i oni su uzeli kup, a ove sezone smo dosta jači. Godinama je Vojvodina bila najjača i imala reprezentativce dok ostali klubovi nisu mogli da im pariraju.

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Al ce biti partizan sledece godine

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Al ce biti partizan sledece godine
V

Venecija

pre oko 1 mesec

Bolja atmosfera je na finalu radničko sportskih igara. Pogledajte samo sudije ko da su zaštitna lica "gulašijade". Kako su oni istrčali test fizičke spreme? Ima li neki svedok tog događaja? Kupite im bar adekvatne veličine dresova u više boja da ne bude isti ko golman Vojvodine.

Ivan Kozotic

pre oko 1 mesec

Partizan bas domonira nad zvezdom i bas su i zasluzeno podici pehar uskoro pred navijacima.

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Bar u necemu da je dobar
p

pujaduba20

pre oko 1 mesec

Napred crno beli po novu titulu!
k

kurence

pre oko 1 mesec

odlicna sezona i odlicna priprema za sledecu koja ce mozda biti i najuspesnija u istoriji kluba
K

Kanarevo45

pre oko 1 mesec

Sad jzgube i sledcu pobede pred nabijacima
p

prvo slova pa onda rukomet

pre oko 1 mesec

Opismeni se . :-))))

Klisa

pre oko 1 mesec

Jovica Nikolic ne igra u Segedinu,,da se vrati u Vosu sad kada odlazi Japanac.
P

Pero Peric 77

pre oko 1 mesec

Nema para!!!!!!!!

Vajta66

pre oko 1 mesec

ladno jos jedan trofej, svakako zasluzeno

Dejan Osmanovic

pre oko 1 mesec

Jos jedna titula je tu, bravoo

Djordje Kuzmanovic

pre oko 1 mesec

stvarno bruka da bude samo 800 gledalaca na utakmici za titulu
T

Tackasti softver

pre oko 1 mesec

800 , gde si ti video, ispod zastave bili ;-)

Kristina Rajkovic

pre oko 1 mesec

Napred Partizane, samo jako
B

Borkic r

pre oko 1 mesec

Igraju extra, bravo partizanu moj
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Ajmo grobari radila metla u kosarci sledeca je metla u rukometu NAJTROFEJNIJE SPORTSKO DRUSTVO PARTIZAN BEOGRAD 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
N

Nemanjasabac

pre oko 1 mesec

Mozda i izgubi partizan u ns, pa ce taman malo da napune i pred navijacima da osvoje titulu...
1

1914

pre oko 1 mesec

Kada je Voša osvajala 11 uzastopnih titula niste nikada upotrebljavali taj termin. DEMONSTRACIJA SILE.??!!
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Poredis vosu i Partizan,au pa narvno taj naslov ide na mozzartu Partizan najvece sportsko drustvo na planeti koja vosa?
S

Sve kako treba

pre oko 1 mesec

Odlicno sto ostaju samo damjanovic , crnoglavaci ivanov
D

Dukicar

pre oko 1 mesec

Ala igraju ovi razbijaju
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Ajmo grobari TITULA IDEMO GREND SLEM SAMO JE PARTIZAN RUKOMET I NIKO VISE TACKAAAAAAAAAAAA
a

apiljarka

pre oko 1 mesec

Gren Slem se trazi karta vise. Ovde se trazi covek viseZ Titula se osavaj 50 ljudi u hali. axaxaxxaxaxa pa vise ima ljudi na pijaci u nedelju u 7:15
D

Dragan VG

pre oko 1 mesec

U Jugi nijedna titula. Veliki klub, sinonim za rukomet.
A

AkiBg

pre oko 1 mesec

Partizan najbolji klub na balkanu kosarka rukomet odbojka ♥️♥️
T

Tata Martino

pre oko 1 mesec

Jad i beda od posete! Ni Grobari nisu došli, kao da nije reč o finalu! Rukomet u Srbiji nikoga ne interesuje!
P

Profesionalci ns

pre oko 1 mesec

Jad i beda od vojvodine , prosto je neverovatno sta igra onaj jovanovic a igra koliko sam cuo za velike pare nije ni cudo sto ga spanac nije zvao kao da nije jeo 5 dana

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Profesionalci Prosto neverovatno kako se Vojvodina za nekoliko meseci raspala na početku sezone roster po kvalitetu su imali možda za nijansu slabiji od Partizan.
A

AkiBg

pre oko 1 mesec

Kako je lep osecaj sto sam od malena grobar♥️♥️
L

Leale

pre oko 1 mesec

Zgazio ih partizan , zasluzeno

Lucky69

pre oko 1 mesec

Bravo crno-beli. Ima dosta talentovane dece u rukometu, verujem da nas ocekuje svetla buducnost u ovom sportu pa mozda cak i neka medalja reprezentacije...