Komentari na vest
Partizanu “grupa smrti” u Ligi šampiona
F
Folker Cerbe
pre 4 minute
Nicht handball, Partizan grosse 0
Ivi ist legend auf handball
K
Krstic firma
pre oko 2 sata
A sve su grupe jake i isto bi im bilo gde god , hteli su u ligu sampiona pa dobro eto im , bolja im je bila liga evrope tu bi nekog i dobili ,samo su ispritiskali onog naseg coveka u ehf skroz bezpotrebno
i
ivi
pre oko 2 sata
Idemo grobari da ne znaju gde biju kad dodju u crno beli pakao MI SMO RUKOMET NAPRED PARTIZAN
S
Smešno!
pre 32 minute
Baš ste vi rukomet :-) U staroj državi samo je postojao RK partizan, ali iz Bjelovara. RK partizan iz Beograda je tavorio u drugoj ligi.
Luka Kovijanic
pre oko 2 sata
Mandicev Partizan, to se nece gledati.
K
Krivijanic
pre oko 2 sata
To nije mandicev partizan nego nas , njegove armije navijaca a ne njegov
P
Pd
pre oko 2 sata
Vi tastatura navijači normalno da nećete gledati.
P
PAOKara
pre 11 minuta
A sto gledate onda KK Partizan?Ostoja je isto stranacki kadar,pa niste nesto bojkotovali utakmice.
P
Prele
pre oko 2 sata
I bolje ovako sto atraktivnije da bude, svakako i da su upali tamo u najslabiju (Nant, Melsungen, Visla) ni tu ne bi prosli dalje
Uživo
Fudbal
Tenis
Kosarka
Najava mečeva
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.





_Cropped.jpg.webp)
.jpeg.webp)

