Komentari na vest

Partizanu mig iz Beča: Od septembra Liga šampiona u Beogradu posle 15 godina

Predrag Blagojevic

pre 6 dana

Bice glineni golubovi kao Zagreb za barsu vesprem

Marko1774

pre 6 dana

aaajmp bre,tako je
U

Uncledrew

pre 7 dana

Para vrti tamo gde burgija nece .
a

ancika12

pre 7 dana

neka se i njima nesto desilo lepo.. nadrljali su u poslednje vreme

Jana1211

pre 7 dana

konacno ta liga sampiona
M

Mata12

pre 7 dana

samo fokus i gazenje sada, cestitke!
b

boka12

pre 7 dana

cestitke, neka se i ovo desilo! Srecno crno beli
Srećno Crno beli, idemo jako.

dusann55555

pre 7 dana

Neverovatno je kolike pare je Partizan ulozio za kratko vreme u rukomet ova ekipa bi mogla da napravi i lep uspeh u evropi
r

rea

pre 7 dana

Kolike pare i koji tačno uspeh? Uspeh će biti ako se ostvare 1-2 pobede u LŠ. Ljudi nisu svesni koji novac u rukomet krcaju mađari (doslovno prave drim timove), pa u zadnjih 15 godina imaju osvojeno apsolutno ništa.
i

ivi

pre 7 dana

Tako je,cestitke svima u klubu potpuno zasluzeno a sad se spremiti za dolazak najvecih svetskih klubova u beograd jer samo je Partizan rukomet i niko vise
J

J. Bozh

pre 7 dana

Neozbiljno. Prvo osvojiti celendz kup, dokazati se u Ligi Evrope pa onda posle mnogo godina Liga Sampiona. Ovako imamo instant projekat kome verovatno sleduje krah kada nestane novcana infuzija, kao i vecini pre (Vardar npr. s tim da je mala da ce da se bude prvi, cak i prodje grupa). To ce biti greota s obzirom na to da je RKP prethodno godinama građen iz igrača svoje skole sa malo ulaganja, prakticno jedina prava skola rukometa u Srbiji. Ceo projekat poprilicno usiljen, bez prave iskrene podrske navijaca, sve hale uglavnom neuslovne i samo je pitanje trenutka eskalacije incidenta. S obzirom na sve idealno krenuti iz Hale sportova, Pionir i Arena bez pokrica, slute na navijacki fijasko i slabu posetu, Banjica neuslovna sa navijacke strane.
B

Beogradska Barsa

pre 7 dana

Koja škola, nemoj biti smešan.
N

Ne pratis

pre 7 dana

Pola sadasnje reprezentacije poniklo u Partizanu.

Sandro Nikolovski

pre 7 dana

Vardar osvojio dve lige sampiona sa dve razlicite postave i sada opet imaju strasan tim za ligu sampiona..

Sterlings Braunfels

pre 7 dana

Ovo je za rukomet u Srbiji fenomenalno dva kluba u grupnoj fazi dva najbolja takmičenja u Evropi.
G

Gost27

pre 7 dana

Lako je u ovim manjim sportovima da se kupuju učešća u elitnom takmičenju. Samo u fudbalu je to nemoguće i zato se tu Partizan "uništava"
P

Pjereta

pre 7 dana

Odlična vest .Biće što je najvažnije još jedna dupla kruna jedna više recka na zidu ,slava navijačima Galate

vaalent

pre 7 dana

konacno i nama nesto lepo da se desi

urosh

pre 7 dana

Коначно! Биће пун Пионир, у то нема сумње

Leukemija

pre 7 dana

Veliko bravo svaka čast
S

Srem

pre 7 dana

Veliko bravooo, svaka cast
U

Uvek prvi

pre 7 dana

Najjaci samo sa najjacima tako je PARTIZAN SAMPION

Milan Lukic

pre 7 dana

konacno i nama nesto lepo da se desi

Luka Kovijanic

pre 7 dana

nijedan pravi grobar nece navijati za njih
H

Hahahahahahahahahaha

pre 7 dana

Reče tastatura navijač
D

Džukela klasična

pre 7 dana

Sjajne vesti. Svi u Pionir Grobari!!!
M

Majtore

pre 7 dana

Mi moramo nauciti da iskoristimo takve situacije kao sto je Aek iskoristio kod nas. A svi znamo, sta se sve desavalao u Atini. Nisi cka, ako neces da izadjes na parket „jer se bojis“ nego treba iskoristiti situaciju da se isprazno tribina, kao kod nas. Moramo biti tu vise namazani. Srbija je u tirana to isto mogla da uradi, bacali su upalaljace, case, itd. A nas Erakovic de dize, kao da nista nije bilo. Pa bre, nismo na ratistu! Odglumi, bacaj se, ustani kazes sudiji nije bezbedno, i paljba. Tribine se prazne, oni dobiju kaznu, i gotovo!!
C

Caciland

pre 7 dana

Pa ti si dorastao mestu koordinatora . Bravo ti ga bravo.

Nadja17

pre 7 dana

Liga sampiona u Beogradu posle toliko godina vratila bi posebnu atmosferu i veliko interesovanje.

Bojan76

pre 7 dana

To bi za Partizan bilo ogromno i za klub i za navijace koji dugo cekaju ovakav trenutak.
B

Brko iz Asvela

pre 7 dana

Sa srećom. I nadajmo se, bez incidenata.

Miloš Milovanović

pre 7 dana

jaka stvar kad smo divljaci...
b

bljucc

pre 7 dana

Mandić se veseli...rado prihvataj li poklone nezasluzene

Zivot je igra

pre 7 dana

bravo 👏 svaka čast
c

cirkus

pre 7 dana

To je onaj klub sto grobari ne prate Nate hahahaha samo gledajte pune tribine u septembru
g

gledaj ih

pre 7 dana

Državni projekat, nešto spocitavaju oni FKcz a FKcz se podigla sa povratnicima i propalim igračima i magičnim ulaskom u LS sa jednim strancem a pogledajte vi si nasta Lici ovaj klub
r

rea

pre 7 dana

Jadni FK CZ koji se sam podigao iz pepela time što je 2 puta ušao u LŠ uloživši godišnje po 50-60 miliona evra samo u igrčki kadar (plate+obeštećenja). Kamen bi zaplakao nad sudibnom tog namučenog kluba.
B

Bad_Driburg

pre 7 dana

Ајде молим те реци ко овде кошта десетине милиона Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Savić, Degenek, Rodić, Jovičić, Krstičić, Simić, Milić, Radonjić i Ben То је састав који је избацио Салцбург. Јасно је свима да што вријеме више пролази ви ћете више лагати да завртите људе како Звезда на терену није све заслужила. Срећа па интернет памти.
1

12345m12345

pre 7 dana

@rea reice sreco malena, da si malo realna mogla si da vidis koliko je zvezda ulozila u transfere kada je izbacila krasnodar pa koliko kada je izbacila salzburg... imas sve na transfermarktu, ako zelis naravno... ako ne, ti veruj u 60 miliona ulozenih...

Sterlings Braunfels

pre 7 dana

Uporedjujes rukomet i fudbal u rukomet ceo roster Partizana napravljen za 2,5 miliona evra a u fudbal od kad je za Zvezdu pravljen krizni štab za pomoć Zvezde u ponoć 2012 godine ona što od Gazprom što od države Srbije dobila 200+ miliona evra.
D

Dzukela031

pre 7 dana

Jedvaaaa se cekaaa ligaaaa sampionaaa nana a