Komentari na vest
Pogled Vujasinovića na egzodus šampiona: Situacija nije nepopravljiva, pričaćemo ponovo
b
boc
pre 10 dana
Koji je to bezobrazluk,da zbog jednog čovjeka koji je igrao za drugu reprezentaciju,se ugasi jedna cijela zlatna generacija....
A Vujasinović,razočarenje teško
FC RED STAR
pre 10 dana
Na kraju će morati Soro,Vujas i Šapke da igraju...Ups,pardon Soro ako ima pravo da igra pošto je igrao za Brazil :)
P
Pamet u glavu
pre 10 dana
Ima dovoljno vremena da se urazume i da naprave šta treba da bi se šampioni vratili
Bez najboljih igrača teško ćemo nešto napraviti. Ne znam kako Soro može biti bitniji od svih ovih igrača. Vujase smeni ga, znam da i ti to želiš.
z
zna se
pre 10 dana
ko njega moze da smeni i ko se za sve pita i ko ovo dopusta
B
Brundo
pre 10 dana
Znaci on moze istovremeno da vodi i reprezentaciju i klub a Stevanovic ne moze.Bas lepo.
W
WP
pre 10 dana
Zemlja dvostrukih aršina
B
Brundo
pre 10 dana
Ti dvostruki arsini su i nas i doveli gde smo danas.Sve zbog toga sto neko moze sta hoce a neko ne moze nista.Neko moze da tadi sta hoce bez ikakvih posledica.Mora samo da bude podoban.Ako nije onda mu ne znaci ni da je Novak.Kad u jednoj zemlji nema mesta za njenog najboljeg sportistu u istoriji sta onda ostali da ocekuju?
S
Snoopy
pre 10 dana
Njihov odgovor može u inostranstvu da vodi klub a ne u Srbiji
Kakve su to praziluk glave.
A i Vujasinovic da je čovek ne bih to prihvatio al je Čaci
n
nadrealnoo
pre 10 dana
Sta je ovo trebalo jednom velikom sampionu i sportisti Vladimiru Vujasinovicu? O cemu se radi? Valjda je zaradio u karijeri dovoljno da se ne blamira...
W
Walldorf
pre 10 dana
Rešenje situacije je vrlo jednostavno. "Brazilac" Soro OUT, šampionska generacija IN. Zašto? Zato što se jedan mehanizam koji savršeno fukncioniše jednostavno ne menja. Taj mehanizam je srpski najtrofejniji sport. Taj mehanizam se čuva. Taj mehanizam se ne sme stavljati pod upitnik i podvrgavati apsolutno nepotrebnim eksperimentima. Ende.








