Komentari na vest

Pogled Vujasinovića na egzodus šampiona: Situacija nije nepopravljiva, pričaćemo ponovo

b

boc

pre 10 dana

Koji je to bezobrazluk,da zbog jednog čovjeka koji je igrao za drugu reprezentaciju,se ugasi jedna cijela zlatna generacija.... A Vujasinović,razočarenje teško

FC RED STAR

pre 10 dana

Na kraju će morati Soro,Vujas i Šapke da igraju...Ups,pardon Soro ako ima pravo da igra pošto je igrao za Brazil :)
P

Pamet u glavu

pre 10 dana

Ima dovoljno vremena da se urazume i da naprave šta treba da bi se šampioni vratili
Bez najboljih igrača teško ćemo nešto napraviti. Ne znam kako Soro može biti bitniji od svih ovih igrača. Vujase smeni ga, znam da i ti to želiš.
z

zna se

pre 10 dana

ko njega moze da smeni i ko se za sve pita i ko ovo dopusta
B

Brundo

pre 10 dana

Znaci on moze istovremeno da vodi i reprezentaciju i klub a Stevanovic ne moze.Bas lepo.
W

WP

pre 10 dana

Zemlja dvostrukih aršina
B

Brundo

pre 10 dana

Ti dvostruki arsini su i nas i doveli gde smo danas.Sve zbog toga sto neko moze sta hoce a neko ne moze nista.Neko moze da tadi sta hoce bez ikakvih posledica.Mora samo da bude podoban.Ako nije onda mu ne znaci ni da je Novak.Kad u jednoj zemlji nema mesta za njenog najboljeg sportistu u istoriji sta onda ostali da ocekuju?
S

Snoopy

pre 10 dana

Njihov odgovor može u inostranstvu da vodi klub a ne u Srbiji Kakve su to praziluk glave. A i Vujasinovic da je čovek ne bih to prihvatio al je Čaci
n

nadrealnoo

pre 10 dana

Sta je ovo trebalo jednom velikom sampionu i sportisti Vladimiru Vujasinovicu? O cemu se radi? Valjda je zaradio u karijeri dovoljno da se ne blamira...
W

Walldorf

pre 10 dana

Rešenje situacije je vrlo jednostavno. "Brazilac" Soro OUT, šampionska generacija IN. Zašto? Zato što se jedan mehanizam koji savršeno fukncioniše jednostavno ne menja. Taj mehanizam je srpski najtrofejniji sport. Taj mehanizam se čuva. Taj mehanizam se ne sme stavljati pod upitnik i podvrgavati apsolutno nepotrebnim eksperimentima. Ende.