Komentari na vest
Predstavljamo rivale Partizana u LŠ: Beograd će videti čudesne Gidsela i Nilsena
Predrag Blagojevic
pre oko 13 sati
Bice ko glineni golub vesprem u fuks
Z
Ze
pre oko 16 sati
Prevelik je ovo zalogaj za Partizan.
v
vladano79
pre oko 17 sati
Al ce biti tamburanja
V
Volleyball Crno bele 011
pre oko 19 sati
Zenski odbojkaski klub Partizan ima 1200 devojčiča san rukometnog kluba.
П
Па...
pre oko 22 sata
...не знам да ли сте знали, Партизан у рукомету има више сезона у другој лиги него у првој 😂😂😂
Vlada81pfc
pre oko 22 sata
Sve teski rivali ali bice uzivanje gledati nase kako igraju ligu sampiona
JEJICA
pre oko 22 sata
Ma partizan,njima i male bebe mogu rivali biti
L
LICNA ZAPAZANJA
pre oko 23 sata
Upravo na ovo sam mislio kada sam u nekom od prethodnih komentara rekao: "Deluje kao da su upisali fakultet posle osnovne skole"!
Potpuno nova ekipa, a niko ne zna koliki su dometi ovog sastava.
Bojao sam se moguceg debakla u prvoj sezoni LS, gde bi se vise izgubilo nego sto bi se dobilo. U ovakvom odnosu snaga Partizanove grupe, osvajanje jednog boda bio bi uspeh.
Mozda je logicniji put bio, Liga evrope, godinu dve, pa tek onda Liga sampiona.
Samo kazem
j
jzg
pre oko 23 sata
to ce biti spektakl sigurno
Rukomet
pre oko 23 sata
Svaki zreb nam je najteži,malo nemoguće,vise lici na alibi
i
ivan3333
pre oko 23 sata
Ovo je kao da smo u fudbalu izvukli psg i barsu. Nemamo apsolutno nikakve sanse, treba dati sve od sebe protiv porta.
i naravno na kraju ukupno bodova nula
P
PAOKara
pre oko 22 sata
Vas je uspeh da ne pobegnete iz Leskovca.
D
Del Boj
pre oko 22 sata
Nije to rk cz deckonja.
r
rea
pre oko 22 sata
A ti si očekivao da će Partizan pobediti bilo koga u rukometnoj LŠ koja je u poređenju sa našom ligom i budžetom RKP svemirski brod? Poenta igranja LŠ je odlazak i Ligu Evrope, pa tamo dokle se stigne i pravljenje podloge za neke buduće sezone, Partizan u ovoj grupi može da igra jedino protiv Portugalaca u Beogradu. Fuhse i Vesprem su drim timovi, ekipe koje će verovatno biti na F4.
Petar Kocevic
pre oko 23 sata
retko koji golman nije gradjen kao bure
P
Pjer
pre oko 23 sata
Nemoj slucajno, da se pomisli da se igra u Nisu…
B
Bojan Titov
pre oko 24 sata
Ajmo crno beliiii!!!!
Valentina Kolar
pre oko 24 sata
Nadam se da će Partizan daleko dogurati
Sterlings Braunfels
pre oko 24 sata
Veoma težak žreb bodove tražiti protiv Porta.
A
Aki2244
pre oko 24 sata
koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
i
ivi
pre oko 24 sata
Dobrodosli u crno beli pakao nikad do sad nigde niste igrali u takvoj atmosferi
Do poraza
pre oko 22 sata
Ivi ,sutra cemo odmoriti od tebe. Moraš ići da gledaš robote :-))








