Komentari na vest

Predstavljamo rivale Partizana u LŠ: Beograd će videti čudesne Gidsela i Nilsena

Predrag Blagojevic

pre oko 13 sati

Bice ko glineni golub vesprem u fuks
Z

Ze

pre oko 16 sati

Prevelik je ovo zalogaj za Partizan.
v

vladano79

pre oko 17 sati

Al ce biti tamburanja
V

Volleyball Crno bele 011

pre oko 19 sati

Zenski odbojkaski klub Partizan ima 1200 devojčiča san rukometnog kluba.
П

Па...

pre oko 22 sata

...не знам да ли сте знали, Партизан у рукомету има више сезона у другој лиги него у првој 😂😂😂

Vlada81pfc

pre oko 22 sata

Sve teski rivali ali bice uzivanje gledati nase kako igraju ligu sampiona

JEJICA

pre oko 22 sata

Ma partizan,njima i male bebe mogu rivali biti
L

LICNA ZAPAZANJA

pre oko 23 sata

Upravo na ovo sam mislio kada sam u nekom od prethodnih komentara rekao: "Deluje kao da su upisali fakultet posle osnovne skole"! Potpuno nova ekipa, a niko ne zna koliki su dometi ovog sastava. Bojao sam se moguceg debakla u prvoj sezoni LS, gde bi se vise izgubilo nego sto bi se dobilo. U ovakvom odnosu snaga Partizanove grupe, osvajanje jednog boda bio bi uspeh. Mozda je logicniji put bio, Liga evrope, godinu dve, pa tek onda Liga sampiona. Samo kazem
j

jzg

pre oko 23 sata

to ce biti spektakl sigurno

Rukomet

pre oko 23 sata

Svaki zreb nam je najteži,malo nemoguće,vise lici na alibi
i

ivan3333

pre oko 23 sata

Ovo je kao da smo u fudbalu izvukli psg i barsu. Nemamo apsolutno nikakve sanse, treba dati sve od sebe protiv porta.

[email protected]

pre oko 23 sata

i naravno na kraju ukupno bodova nula
P

PAOKara

pre oko 22 sata

Vas je uspeh da ne pobegnete iz Leskovca.
D

Del Boj

pre oko 22 sata

Nije to rk cz deckonja.
r

rea

pre oko 22 sata

A ti si očekivao da će Partizan pobediti bilo koga u rukometnoj LŠ koja je u poređenju sa našom ligom i budžetom RKP svemirski brod? Poenta igranja LŠ je odlazak i Ligu Evrope, pa tamo dokle se stigne i pravljenje podloge za neke buduće sezone, Partizan u ovoj grupi može da igra jedino protiv Portugalaca u Beogradu. Fuhse i Vesprem su drim timovi, ekipe koje će verovatno biti na F4.

Petar Kocevic

pre oko 23 sata

retko koji golman nije gradjen kao bure
P

Pjer

pre oko 23 sata

Nemoj slucajno, da se pomisli da se igra u Nisu…
B

Bojan Titov

pre oko 24 sata

Ajmo crno beliiii!!!!

Valentina Kolar

pre oko 24 sata

Nadam se da će Partizan daleko dogurati

Sterlings Braunfels

pre oko 24 sata

Veoma težak žreb bodove tražiti protiv Porta.
A

Aki2244

pre oko 24 sata

koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
i

ivi

pre oko 24 sata

Dobrodosli u crno beli pakao nikad do sad nigde niste igrali u takvoj atmosferi

Do poraza

pre oko 22 sata

Ivi ,sutra cemo odmoriti od tebe. Moraš ići da gledaš robote :-))