Komentari na vest

Predstavljamo rivale Partizana u LŠ: Beograd će videti čudesne Gidsela i Nilsena

Vlada81pfc

pre 21 minuta

Sve teski rivali ali bice uzivanje gledati nase kako igraju ligu sampiona

JEJICA

pre 25 minuta

Ma partizan,njima i male bebe mogu rivali biti
L

LICNA ZAPAZANJA

pre oko 1 sat

Upravo na ovo sam mislio kada sam u nekom od prethodnih komentara rekao: "Deluje kao da su upisali fakultet posle osnovne skole"! Potpuno nova ekipa, a niko ne zna koliki su dometi ovog sastava. Bojao sam se moguceg debakla u prvoj sezoni LS, gde bi se vise izgubilo nego sto bi se dobilo. U ovakvom odnosu snaga Partizanove grupe, osvajanje jednog boda bio bi uspeh. Mozda je logicniji put bio, Liga evrope, godinu dve, pa tek onda Liga sampiona. Samo kazem
j

jzg

pre oko 1 sat

to ce biti spektakl sigurno

Rukomet

pre oko 1 sat

Svaki zreb nam je najteži,malo nemoguće,vise lici na alibi
i

ivan3333

pre oko 1 sat

Ovo je kao da smo u fudbalu izvukli psg i barsu. Nemamo apsolutno nikakve sanse, treba dati sve od sebe protiv porta.

[email protected]

pre oko 1 sat

i naravno na kraju ukupno bodova nula
P

PAOKara

pre oko 1 sat

Vas je uspeh da ne pobegnete iz Leskovca.
D

Del Boj

pre oko 1 sat

Nije to rk cz deckonja.
r

rea

pre 33 minute

A ti si očekivao da će Partizan pobediti bilo koga u rukometnoj LŠ koja je u poređenju sa našom ligom i budžetom RKP svemirski brod? Poenta igranja LŠ je odlazak i Ligu Evrope, pa tamo dokle se stigne i pravljenje podloge za neke buduće sezone, Partizan u ovoj grupi može da igra jedino protiv Portugalaca u Beogradu. Fuhse i Vesprem su drim timovi, ekipe koje će verovatno biti na F4.

Petar Kocevic

pre oko 1 sat

retko koji golman nije gradjen kao bure
P

Pjer

pre oko 2 sata

Nemoj slucajno, da se pomisli da se igra u Nisu…
B

Bojan Titov

pre oko 2 sata

Ajmo crno beliiii!!!!

Valentina Kolar

pre oko 2 sata

Nadam se da će Partizan daleko dogurati

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Veoma težak žreb bodove tražiti protiv Porta.
A

Aki2244

pre oko 2 sata

koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
i

ivi

pre oko 2 sata

Dobrodosli u crno beli pakao nikad do sad nigde niste igrali u takvoj atmosferi