Komentari na vest
Raskinuli, pa opet zajedno: Aleksandar Ilić potpisao za FNC
s
stv
pre 2 meseca
Džoker opet u FNC!
M
Mikiq312
pre 2 meseca
Ilke doktor marketinga borbe i promocija covek stvaren za ovaj sport
Nikola Uyi
pre 2 meseca
To je bilo kao nije u fnc blef samo da uzme vise love pametno pametno
kristijan jankovic
pre 2 meseca
svaka cast ilike legenda
Marko Kraljevic
pre 2 meseca
Nije dugo trajao razvod između Džokera i najveće balkanske MMA organizacije
Milosac Markovic
pre 2 meseca
pa da se ne lazemo kolko god su nase borci smesni u nekom internet smislu joker je nesto bar uradio u tom spotu kao i darko stosic respect!
Ne bi napunili arenu bez njega, zgazi barbira!
S
Stefan99292
pre 2 meseca
Video čovek gde su pare, nravno
Dajana09
pre 2 meseca
Pa naravno da zna covek koliko vredi
Kanidja99100
pre 2 meseca
kako ih je navukao. svaka cast
X
Xyz 1234557
pre 2 meseca
Klasika. Trazio vise para. Pravi se hype.
Violeta Neskovic
pre 2 meseca
Kad se covek zainati
Stevan
pre 2 meseca
Srecno legendo
Strahinja Timotic
pre 2 meseca
Zasluzio je svaki evro. Realno je da bude najplaceniji, trenutno najvise donosi promociji.
Salleee
pre 2 meseca
Sigurno ih je odrao…
B
Brufen81
pre 2 meseca
Zapretio da prelazi na drugo mesto, ponudili mu vece pare i to je to...
kaligula89
pre 2 meseca
Ziv je dzoker umro nije...Sad ce jos jednom pobedom zapusiti usta ovi koji kazu da mu je vreme proslo.
u
ukszastenje
pre 2 meseca
samo je iznudio da bi dobio pare

Dakara
pre 2 meseca
Daleko im lepa kuca !!!!! Biju se za pare, rizikuju da ostanu bez zuba, oka, da postanu trajni invalidi od potpuno zdravih ljudi. Ovo je sve samo nije sport !!!!!
S
Scouser
pre 2 meseca
Da nema drustvenih mreza, MMA bi bio na nivou bocanja.
D
Da baba ima...
pre 2 meseca
Ali ih ima, zato ne rise
J
Joomla1020
pre 2 meseca
Ilke šampion! Sada napad na pojas u 84, pa onda double champ i u polu teškoj! Đjani je prvi, nakon njega, čisti sve ostale!
Miki Milikic
pre 2 meseca
srecno Dzokeru, mada proslo je tvoje vreme
S
Sk 19
pre 2 meseca
Retko ruzna njuska i antipaticna!!!
A
Artur2
pre 2 meseca
Trazio 100+20 i forgac nije htio posle se nasli na 100 i to je to.
D
Drhaus86
pre 2 meseca
svaka cast dzokeru
N
Novi
pre 2 meseca
Znalo se da ce produziti to je sve bila medijska igra
R
Rezon
pre 2 meseca
Koliko god da trazi on ili bilo ko "treba" da dobije. Naravno trziste odredjuje koliko novca ima u igri, ali sa neke moralne strane ovi ljudi rizikuju zivot, invaliditet svakom borbom i ma sta ovde mi palamudili o njima ponaosob to je natezi sport od svih.
zivka ivanovic
pre 2 meseca
Dace baka prase vise
k
kordelio23
pre 2 meseca
Govorio o principima, a svaki je pogazio...javno se nudio novokomponovanim "organizacijama" i izmolio novi ugovor...
H
Hahaq
pre 2 meseca
Glupost, to za BCF je bila sprdnja... Ksw ga je zeleo ali je FNC reagovao da imaju "dogovor" da ne potpisuju borce jedni drugima dugorocno, osim po jedan mec. Misljenja sam ds bi dosta finsnsijski bolje prosao u ONE Champ hde je Bog i batins Soldic, njegov veliki prijatelj!
B
BrisiPod
pre 2 meseca
Kao i svaki grobar, za pare bi pristao na sve.
Џ
Џаипур
pre 2 meseca
Као и сваки Гробар зна колико вреди и не омаловажава себе. Док не плате колико треба да се плати нек гледају репризе његових мечева којим је пунио дворане
V
Vladislav966
pre 2 meseca
Para vrti gde burgija nece. Ilke za koliko si se vratio priznaj nam :)








