"Nenadić"
"Nenadić"

SP RUKOMET: Slovenci muče Orlove

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.01.13. | 20:50

Naša rukometna reprezentacija u drugo poluvreme ulazi sa tri gola minusa - 16:19

NenadićRukometna reprezentacija Srbije loše je ušla u ključan meč C grupe na Svetskom prvenstvu sa Slovenijom i na poluvremenu gubi sa tri razlike - 16:19. Orlovi su očajni u fazi odbrani, a sam podatak da su u prvih pola sata primili čak 19 golova dovoljno govori o svemu. Petar Nenadić je najefikasniji u našim reovima sa šest golova, dok su kod Slovenaca Borut Mackovsek i Luka Zvizej sa četiri pogotka. Golman Primož Prost imao je pet odbrana...

Nama je potrebna pobeda od dva gola razlike nad Slovenijom kako bi obezbedili prvo mesto u grupi i praktično otvorili put do polufinala, jer bi se u tom slučaju u osmini finala sastali verovatno sa Alžirom ili Egiptom, možda i Mađarima, a izbegli bi Hrvate i Špance…

(FOTO: MN Press)