Komentari na vest

Srbija već na Evropskom prvenstvu, ali overa plasmana na Slanoj bari

G

Goran Expres

pre 3 meseca

Opet grupu proći necemo kao ni kosarkasice tuga zenaki sport kod nas
m

mladi23

pre 3 meseca

Mozda nam se ovog puta posreci da nesto urade na prvenstvu..

Amir Tuzlic

pre 3 meseca

Čestitke👏👏👏
N

Nemanja30

pre 3 meseca

Bravo, devojke!

Zivot je igra

pre 3 meseca

puno uspeha

Zivot je igra

pre 3 meseca

sa srećom djevojke

Petar Lukić

pre 3 meseca

Napred devojke možete vi to
m

marjan5454

pre 3 meseca

Idemo dalje!

bojanradulovic

pre 3 meseca

Samo jakoo, vasa je medalja

nikoladj789

pre 3 meseca

Sa srecom devojkee!!
N

Nikolakg96

pre 3 meseca

Svaka vam cast momci ajde sad po medalju
d

draza1990

pre 3 meseca

idemo dalhe jakooo!
R

Rajkav

pre 3 meseca

Svaka čast idemo po medalju

Dragoljub Bojovic

pre 3 meseca

Sa srecom devojke danas! Padaju Ukrajinke
I

Ivan8888888888

pre 3 meseca

Idemo daljeee!!💪💪

mikelosbos

pre 3 meseca

Svaka cast

Милош Гроздановић

pre 3 meseca

Bravo dame!