Komentari na vest
Sve o novom formatu Lige šampiona: Partizan ako ne prođe prvu fazu, ostaje u Evropi
Izbistanin
pre 1 dan
Lepo za naš rukomet
i
ivi
pre 1 dan
NAPRED PARTIZAN RAUL GONZALES JEDAN JE OD NAS MI SMO RUKOMET TACKAAAA
Spo
pre 1 dan
Ivi njemu 21 a tebi sendvic i dve crvene. I svi srećni
i
ivi
pre 1 dan
Samo ti tuzan i nesrecan buaaaa da cika ivi bonu da prodje
Parizer
pre 1 dan
Cika Ivi,kolika je dnevnica za preksutra :-))
2
21 mesecno
pre 1 dan
A ovi uvlakavi Raulovi , odmah mu prave alibi
Sterlings Braunfels
pre 1 dan
Realno nijedan klub iz regiona nema šanse protiv timova iz prva dva šešira u grupi.
k
kivi ivi
pre 1 dan
Ko da su Udovicic i Maljkovic marili za Evropu... tako i ovaj selektor sa 15 filijala i reprezentativaca hoce da bude rekorder po broju tripleta.
i
ivi
pre 1 dan
Videces kad pocnu da padaju u grotlu prvo nece da znaju gde su dosli Kosarka 13 zaredom hokej 10 zaredom vaterpolo 8 zaredom fudbal 6 zaredom rukomet tek smo poceli NAPRED PARTIZAN
H
Handball world
pre 2 dana
Samo Ivi je rukomet, mi svi ostali smo pali s' Marsa. Ivi nekrunisana legenda foruma.
i
ivi
pre 2 dana
Tako je legendo vidis kako znas samo mi smo rukomet i niko vise ne racunas valjda one trofeje od pre 50 godina gde pravila bila drugacija u rukometu ili cipiripi kup ovih iz novog sada najvise trofeja pobeda sa svima u ligi imamo SAMO JE PARTIZAN RUKOMET I NIKO VISE SVE OSTALO LAZ I PREVARA
@
@ivi
pre 2 dana
Spanac kao i Zeljko je tu iz ljubavi.
mozzart-gost
pre 2 dana
Ulaze u LŠ. Samo bez panike.
B
Boza Dj
pre 2 dana
Sve ide po planu... sve sto vredi od mladjih ce smeti samo tamo gde se trofeji uzimaju i zivi od pretplate.
S
Spidi Gonzales
pre 2 dana
Selektore u januaru ces shvatiti sta je realnost.
T
Tosin bunar
pre 2 dana
Jedini sport koje ce se pratiti u Humskoj.
R
Rukometas
pre 2 dana
5 miliona od propusnica kao za vreme ZKK Galenika i VK Rajfajzen.
i
ivi
pre 2 dana
Mi smo rukomet i niko vise NAPRED PARTIZAN
i
ivi kivi
pre 2 dana
a kosarka?odbojka?fudbal?vaterpolo?
i
ivi
pre 2 dana
Bravo vidis kako znas sve je nase najtrofejnije sportsko drustvo na planeti

milosbosut
pre 2 dana
Ovo ko razume svaka mu cast
A
Aki2244
pre 2 dana
Pa ko kaze da imamo slabiji kvalitet mozda i barcu dobijemo i berlin i sve najjace lupate bez znanja.Mozemo i do titule samo pesimisti i delije ce da pljuju imas spanca nemacke i austrijske igrace sta ces bolje








