Komentari na vest

Sve o novom formatu Lige šampiona: Partizan ako ne prođe prvu fazu, ostaje u Evropi

Izbistanin

pre 1 dan

Lepo za naš rukomet
i

ivi

pre 1 dan

NAPRED PARTIZAN RAUL GONZALES JEDAN JE OD NAS MI SMO RUKOMET TACKAAAA

Spo

pre 1 dan

Ivi njemu 21 a tebi sendvic i dve crvene. I svi srećni
i

ivi

pre 1 dan

Samo ti tuzan i nesrecan buaaaa da cika ivi bonu da prodje

Parizer

pre 1 dan

Cika Ivi,kolika je dnevnica za preksutra :-))
2

21 mesecno

pre 1 dan

A ovi uvlakavi Raulovi , odmah mu prave alibi

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Realno nijedan klub iz regiona nema šanse protiv timova iz prva dva šešira u grupi.
k

kivi ivi

pre 1 dan

Ko da su Udovicic i Maljkovic marili za Evropu... tako i ovaj selektor sa 15 filijala i reprezentativaca hoce da bude rekorder po broju tripleta.
i

ivi

pre 1 dan

Videces kad pocnu da padaju u grotlu prvo nece da znaju gde su dosli Kosarka 13 zaredom hokej 10 zaredom vaterpolo 8 zaredom fudbal 6 zaredom rukomet tek smo poceli NAPRED PARTIZAN
H

Handball world

pre 2 dana

Samo Ivi je rukomet, mi svi ostali smo pali s' Marsa. Ivi nekrunisana legenda foruma.
i

ivi

pre 2 dana

Tako je legendo vidis kako znas samo mi smo rukomet i niko vise ne racunas valjda one trofeje od pre 50 godina gde pravila bila drugacija u rukometu ili cipiripi kup ovih iz novog sada najvise trofeja pobeda sa svima u ligi imamo SAMO JE PARTIZAN RUKOMET I NIKO VISE SVE OSTALO LAZ I PREVARA
@

@ivi

pre 2 dana

Spanac kao i Zeljko je tu iz ljubavi.

mozzart-gost

pre 2 dana

Ulaze u LŠ. Samo bez panike.
B

Boza Dj

pre 2 dana

Sve ide po planu... sve sto vredi od mladjih ce smeti samo tamo gde se trofeji uzimaju i zivi od pretplate.
S

Spidi Gonzales

pre 2 dana

Selektore u januaru ces shvatiti sta je realnost.
T

Tosin bunar

pre 2 dana

Jedini sport koje ce se pratiti u Humskoj.
R

Rukometas

pre 2 dana

5 miliona od propusnica kao za vreme ZKK Galenika i VK Rajfajzen.
i

ivi

pre 2 dana

Mi smo rukomet i niko vise NAPRED PARTIZAN
i

ivi kivi

pre 2 dana

a kosarka?odbojka?fudbal?vaterpolo?
i

ivi

pre 2 dana

Bravo vidis kako znas sve je nase najtrofejnije sportsko drustvo na planeti

milosbosut

pre 2 dana

Ovo ko razume svaka mu cast
A

Aki2244

pre 2 dana

Pa ko kaze da imamo slabiji kvalitet mozda i barcu dobijemo i berlin i sve najjace lupate bez znanja.Mozemo i do titule samo pesimisti i delije ce da pljuju imas spanca nemacke i austrijske igrace sta ces bolje