Komentari na vest

Sve o novom formatu Lige šampiona: Partizan ako ne prođe prvu fazu, ostaje u Evropi

mozzart-gost

pre oko 1 sat

Ulaze u LŠ. Samo bez panike.
B

Boza Dj

pre oko 1 sat

Sve ide po planu... sve sto vredi od mladjih ce smeti samo tamo gde se trofeji uzimaju i zivi od pretplate.
S

Spidi Gonzales

pre oko 1 sat

Selektore u januaru ces shvatiti sta je realnost.
T

Tosin bunar

pre oko 1 sat

Jedini sport koje ce se pratiti u Humskoj.
R

Rukometas

pre oko 1 sat

5 miliona od propusnica kao za vreme ZKK Galenika i VK Rajfajzen.
i

ivi

pre oko 1 sat

Mi smo rukomet i niko vise NAPRED PARTIZAN

milosbosut

pre oko 2 sata

Ovo ko razume svaka mu cast
A

Aki2244

pre oko 2 sata

Pa ko kaze da imamo slabiji kvalitet mozda i barcu dobijemo i berlin i sve najjace lupate bez znanja.Mozemo i do titule samo pesimisti i delije ce da pljuju imas spanca nemacke i austrijske igrace sta ces bolje