Komentari na vest

Završnica Lige šampiona u terminu Mundijala – ko se ovoga setio?! Srbija gleda ka Mandiću

aura 222

pre 16 dana

pa ne gledaju svi samo fudbal
T

Tata Martino

pre 16 dana

Vaterpolo u Srbiji gledaju samo kada igra reperezentacija polufinale i finale nekog velikog takmičenja!

djole.

pre 16 dana

Pa i da nije u terminu Mundijala to ne gleda 99,99999999999999999999999 posto ljudi na ovoj zemaljskoj kugli. Što se tice popularnosti ubedljivo najnepopularniji timski sport na svetu. Ovde se kao busamo kako pratimo vaterpolo a u realnosti gledamo samo reprezentaciju jer znamo da ce da osvoje neku medalju. Da se sada radi anketa u Srbiji nabrojite 3 vaterpolo reprezentativaca koja su osvojila zlato na OI ne bi znao bukvalno niko.
S

Stanazivko

pre 16 dana

Pro reko i granados osvajaju

Otac Makarije

pre 16 dana

Kad vec nema nasih navija se za bratski olimpiakos.pozz sa Malte
k

kako god

pre 16 dana

ovo niko ne gleda svakako ...
M

Mandic60

pre 16 dana

Ajde rođo, uzimaj titulu

Ivan Mijatovic

pre 16 dana

Mandic uzima sa njegovim timom titulu!

Batina1

pre 16 dana

Svaka čast za organizaciju.

alexandar1987

pre 16 dana

Kao da rade na tome da i ovo malo gledalaca što ima ,izbegne da gleda utakmice.....strasno
d

dokile

pre 16 dana

Steta sto se zavrsnica vaterpolo turnira odrzava u vreme pocetka SP u fudbalu....

ivanasud

pre 16 dana

Navijamo za Srbina Mandica
c

cccccccc

pre 16 dana

Ma ko će to da gleda, realno da se ne lažemo mi to i pratimo samo reprezentaciju i samo kada smo dobri, inače je na nivou karlinga u svetu što se tiče popularnosti

Meda74

pre 16 dana

Svako će da gleda ono što ga zanima.