Komentari na vest

Zna sa mladima i biće im autoritet: Najbitnije da se Vujasinoviću ne mešaju u posao

N

Nikola27A

pre 18 dana

bio je ekstra igrač, sve najbolje kao treneru
d

d. g.

pre 19 dana

Između Brazilca Sora i 11 i reprezentativaca izabran je Brazilac. Ne znam o čemu je razmišljao Vujasinović kad je prihvatio ponudu. I čiju podršku očekuje.
B

Boldrick

pre 19 dana

Gotivio sam ga nekada a sad je postao ono najgore.Zna se sta
D

Dejan cz

pre 19 dana

Kakva komedija, a ko će da igra? Soro i Šapić? Raskrstite sa Sorom i ne pravite šprdnju
l

lool

pre 19 dana

E moj Vladimire...
m

metalika moj dobar

pre 19 dana

ovaj je dosao sa motorom bez kacige na glavi

Urke97

pre 19 dana

urose vrati se majstore

Radojkovic Milos

pre 19 dana

Mozda je bilo bolje da se solidarisao sa kolegama...
T

Tvrdjava

pre 19 dana

Para vrti gde burgija nece
s

srka

pre 19 dana

Čovek je šmeker i ljudina. Ne mora čak da bude ni vrhunski trener. Mi smo vaterpolo velesila i uvek ćemo to biti. Neće on morati da izigrava velikog stručnjaka, dovoljna je njegova biografija.
A

Alberto Moreno

pre 19 dana

Šteta što se niko neće odazvati Vujasinović je bio velili igrač kapiten ali da sebi dozvoli da ulazi u kolo sa ovima mu nije trrebalo... Stvarno šteta a noje jedini
Z

ZZ Crew

pre 19 dana

Cekaj bre i pored toga sto se zlatna generacija povukla dok je onaj predsednik saveza,on jos uvek tu i sad se bira novi selektor koji bukvalno treba nove generacije da uci da plivaju? Odakle njemu pravo da bude tu gde jeste a mi da gubimo generaciju koja moze sve da osvoji u sledecih 5 godina!? Ko je taj lik Soro ej?!
Obradovalo me što je Vujasinovic novi trener, verujem da će napraviti nesto ali Soro mora da ode, zašto nije...
M

Mlade snage

pre 19 dana

Srećno majstore! Svakako, gore nego u poslednje 4 godine ne može da bude. Sa svetske sile koje se svi redom plaše spali smo na to da nam osvajanje bilo kakve medalje zavisi isključivo od domaćeg terena, tj. da li organizujemo ili ne.
R

Rasputin

pre 19 dana

Da breee, samo do danas nisam znao da smo bili domacini Olimpijskih igara 2024…
D

Del Boj

pre 19 dana

Napisa ti i osta ziv...valjda...mada si potvrdio da vasiona i ljudska glupost nemaju granice.

Meda74

pre 19 dana

želim ti puno uspeha.
l

ljudu moji kakav naslov

pre 19 dana

Pa jel se mi odricemo zlatne olimpijske medalje, pa uz to i svih ostalih, od onakve ekipe i igraca kao nesto sada mi pravimo i radimo, raspad. Soro Brazilac i Sapic Preletacevic sa Egom grobari srpskog vaterpola.
R

Rezzapereca

pre 19 dana

A sa kim ce da pravi uspehe, ko ce tacno da igra za reprezentaciju sad
Z

Zzzz

pre 19 dana

Igraće mladići kojima je Srbija na prvom mestu, a ne političarenje. A ovi matorci 35+ znaju da im nije još mnogo karijere ostalo pa kovele da krenu dok je vreme u političke vode. Najisplativiji biznis za svršene sportiste, hleba bez motike.
d

dudamel

pre 19 dana

@zzzz Da, npr. Tomasevic, Sapic, Keselj, Udovicic, itd itd itd....
S

Staniša Žugić

pre 19 dana

Samo Vujke ti resi ovu zagonetku a verujem da ces i resiti kralju
P

Petar Trbojevic

pre 19 dana

Sramota sta je sebi dozvolio. Usao u legendu i iz nje izasao.

Uskekruske

pre 19 dana

Puno srece i uspeha
Puno sreće i uspeha novom selektoru.