Komentari na vest
Zna sa mladima i biće im autoritet: Najbitnije da se Vujasinoviću ne mešaju u posao
N
Nikola27A
pre 18 dana
bio je ekstra igrač, sve najbolje kao treneru
d
d. g.
pre 19 dana
Između Brazilca Sora i 11 i reprezentativaca izabran je Brazilac. Ne znam o čemu je razmišljao Vujasinović kad je prihvatio ponudu. I čiju podršku očekuje.
B
Boldrick
pre 19 dana
Gotivio sam ga nekada a sad je postao ono najgore.Zna se sta
D
Dejan cz
pre 19 dana
Kakva komedija, a ko će da igra? Soro i Šapić? Raskrstite sa Sorom i ne pravite šprdnju
l
lool
pre 19 dana
E moj Vladimire...
m
metalika moj dobar
pre 19 dana
ovaj je dosao sa motorom bez kacige na glavi
Urke97
pre 19 dana
urose vrati se majstore
Radojkovic Milos
pre 19 dana
Mozda je bilo bolje da se solidarisao sa kolegama...
T
Tvrdjava
pre 19 dana
Para vrti gde burgija nece
s
srka
pre 19 dana
Čovek je šmeker i ljudina. Ne mora čak da bude ni vrhunski trener. Mi smo vaterpolo velesila i uvek ćemo to biti. Neće on morati da izigrava velikog stručnjaka, dovoljna je njegova biografija.
A
Alberto Moreno
pre 19 dana
Šteta što se niko neće odazvati Vujasinović je bio velili igrač kapiten ali da sebi dozvoli da ulazi u kolo sa ovima mu nije trrebalo... Stvarno šteta a noje jedini
Z
ZZ Crew
pre 19 dana
Cekaj bre i pored toga sto se zlatna generacija povukla dok je onaj predsednik saveza,on jos uvek tu i sad se bira novi selektor koji bukvalno treba nove generacije da uci da plivaju? Odakle njemu pravo da bude tu gde jeste a mi da gubimo generaciju koja moze sve da osvoji u sledecih 5 godina!? Ko je taj lik Soro ej?!
Obradovalo me što je Vujasinovic novi trener, verujem da će napraviti nesto ali Soro mora da ode, zašto nije...
M
Mlade snage
pre 19 dana
Srećno majstore! Svakako, gore nego u poslednje 4 godine ne može da bude. Sa svetske sile koje se svi redom plaše spali smo na to da nam osvajanje bilo kakve medalje zavisi isključivo od domaćeg terena, tj. da li organizujemo ili ne.
R
Rasputin
pre 19 dana
Da breee, samo do danas nisam znao da smo bili domacini Olimpijskih igara 2024…
D
Del Boj
pre 19 dana
Napisa ti i osta ziv...valjda...mada si potvrdio da vasiona i ljudska glupost nemaju granice.

Meda74
pre 19 dana
želim ti puno uspeha.
l
ljudu moji kakav naslov
pre 19 dana
Pa jel se mi odricemo zlatne olimpijske medalje, pa uz to i svih ostalih, od onakve ekipe i igraca kao nesto sada mi pravimo i radimo, raspad. Soro Brazilac i Sapic Preletacevic sa Egom grobari srpskog vaterpola.
R
Rezzapereca
pre 19 dana
A sa kim ce da pravi uspehe, ko ce tacno da igra za reprezentaciju sad
Z
Zzzz
pre 19 dana
Igraće mladići kojima je Srbija na prvom mestu, a ne političarenje. A ovi matorci 35+ znaju da im nije još mnogo karijere ostalo pa kovele da krenu dok je vreme u političke vode. Najisplativiji biznis za svršene sportiste, hleba bez motike.
d
dudamel
pre 19 dana
@zzzz
Da, npr. Tomasevic, Sapic, Keselj, Udovicic, itd itd itd....
S
Staniša Žugić
pre 19 dana
Samo Vujke ti resi ovu zagonetku a verujem da ces i resiti kralju
P
Petar Trbojevic
pre 19 dana
Sramota sta je sebi dozvolio. Usao u legendu i iz nje izasao.
Uskekruske
pre 19 dana
Puno srece i uspeha
Puno sreće i uspeha novom selektoru.








