Komentari na vest
Ako niste mogli kod kuće, zašto mislite da možete sada?
Ikebana
pre 25 dana
Tesko da ce proci grupu a me sta drugo
J
Ja sam Gile Interista
pre 26 dana
Ja ovo ne bih uradio ni u samom ludilu. Platis 45 miliona evra za beka koji je reklo bi se, imao solidnu sezonu u Kaljariju, nistao specijalno. Nije vau da se kaze igrac, Za te pare oni mogu da napadnu onog iz Bilbaa, Nika Vilijamsa, i naprave pravi bum. Jeste da ovaj nije bek, ali kida u ofanzivi i to Interu treba. vec kad dajes tolike pare, onda napravis bum transfer. Za 55 miliona evra bio bi Interov ovaj Vilams
A
Anica23
pre 26 dana
sta je ovoo? katastrofa svee
r
rea
pre 26 dana
Po ovom naslovu, Srbija nikada više ne bi trebalo da učestvuje ni u kvalifikacijama
B
Baća Espino
pre 26 dana
Protiv Kanade i konvertita nisu podređeni i mogu da se takmiče.
rusbre
pre 26 dana
koliko je ovo prvenstvo nekvalitetno bože sačuvaj.

Oldboy
pre 26 dana
ma da bre, fuj, bolje da ga ne gledaš, samo ti škodi
D
DjolePartizan12
pre 26 dana
Gledao sam Almoez Alija vise puta u dresu Duhaila, teško drvo je u pitanju. Sta sve taj čovek može da promaši, retko ko može. Inače, ako im Lopetegi ne donese taj istorijski bod, niko neće.
z
zecpripovedac
pre 26 dana
Pa dobro, mi ne mozemo nikada!
klackalica535
pre 26 dana
Dobili su SP i sad ih krenulo u zivotu tako ce i nas da krene cim dobijemo SP
g
gost iz dražnjaaa
pre 26 dana
hahaha baš si me nasmejao. Zamislite ljudi da SP bude kod nas, na terenu u Subotici npr ono fazon zmije na tribinama. Još bolje bi bilo da organizuju Srbija i bratska Crna Gora, kad su grobari išli u Golubovce da igraju sa Zetom i bukvalno na tribini bile zmije sa njima hahaha
Magistar
pre 26 dana
Ko vam je rekao da oni uopste misle da mogu sada?
J
Jecasasa
pre 26 dana
❤️❤️❤️najbolji od najlepših
K
Kako zasto?
pre 26 dana
Sad nije namesteno za Mesija (valjda), tako da imaju sanse.
G
Gostiii
pre 26 dana
Znamo jednu reprezentaciju koja ne moze ni sada ni nikada.
L
LuloLulo
pre 26 dana
Ovi objavili tek danas spisak kao da imaju neki izbor, Francuzi prije 20 dana, Brazil prije 15, Njemci i Englezi prije 10 dana.
Azija je definitivno najslabija konfederacija i ne zasluzuje ovoliko mjesta.

MiraGajic91
pre 26 dana
Lepo je sanjati, ali za uspeh na Mundijalu treba mnogo više od želje.
J
Jecasasa
pre 26 dana
NEKA BUDE PIINNKIII😂😂😂😂
Ivan Andrejic
pre 26 dana
Zelje su jedno mogucnosti sasvim drugo





_(1)_(1).jpg.webp)


