Komentari na vest

Ančeloti o Nejmaru: Ako zasluži, igraće

S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

Anceloti je vise Nejmara zvao zbog imena i renomea i da mozda podeli neki savet i podigne ekipu

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Čekamo da prospe još neku magiju,on je jedan od retkih trenutno koji to može..barem da vidimo neki top dribling,potez ili pas pa da pokaže klasu.
D

Dobitak111

pre oko 1 mesec

Ma igrace Neymar sigurno u prvoj postavi, ne sumnjam u to. Em ce igraci imati vecu inspiraciju sa njim na terenu
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

nije više to taj neimar
E

Edrukator

pre oko 1 mesec

Zato jedan defanzivac kao Muriljo nema mesta u reprezentaciji.

Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸

pre oko 1 mesec

Није га требао ни звати. Боље да је звао место њега неког из бразилске лиге.
S

Spasovski92

pre oko 1 mesec

Tako i treba ,odmah mu stavi do znanja

Zeljko®

pre oko 1 mesec

Nejmar zvani valjak...

Stefannnbgd

pre oko 1 mesec

Ohoho stari lisac zna znanje nije ova odluka slucajna,ima Nejmar jos mnogo toga da pokaze.
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Ne znam koliko je dobra odluka da Joao Pedto izvisi zbog Neymara on svakako jeste veliki majstor bio ali da li idalje jeste?
d

dekirambo

pre oko 1 mesec

Red je da Brazil proradi i bude sto je nekada bio i da njegove tekme gledamo sa uzivanjem,
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Karlo je među 3 favorita jer je najbolji trener sa najvećim iskustvom na svetskom
b

bracakostic

pre oko 1 mesec

Nejmar odlicno pojacanje. Brazilu fali jos neki igrac u veznom redu, a inace su top.
T

Trololo

pre oko 1 mesec

Kakva greska... popustio je pod pritiskom.

Milos Kostic

pre oko 1 mesec

Propao nacisto.
z

zulu

pre oko 1 mesec

nisam siguran da je nejmar zaslužio poziv

Aleksandar Ranisavljevic

pre oko 1 mesec

Kako bez njega u prvom timu. Ipak je on legenda.
D

Dobitak7

pre oko 1 mesec

Ma bice u prvom timu, ne verujem da ce biti na klupi
S

Sate33

pre oko 1 mesec

Mora da se zna ko je gazda

Gardira Gardirovic

pre oko 1 mesec

I treba Neymar da igra,samo Vinisijusa da ne gledamo,najsebicnijeg igraca svih vremena! Rade Arsenijevic

Valent

pre oko 1 mesec

Svaka cast nejmare
g

goksi63

pre oko 1 mesec

Anceloti je vise Nejmara zvao zbog imena i renomea i da mozda podeli neki savet i podigne ekipu,pustace ga mozda 20-30 minuta da igra jer Nejmar vec dugo ne igra na visokom nivou
T

Ti znas koliko

pre oko 1 mesec

ce ga pustati, ludilo
k

kikica1971

pre oko 1 mesec

Brazil ce proci grupu ali tesko da nesto vise moze sa uradi vec dugo vremena nista ne igraju,dosadan i spor fudbal

Mihajlo Milenkovic

pre oko 1 mesec

Jos ove godine bi trebali da ga pozovu ipak je to Neymar

Lalala

pre oko 1 mesec

Dnevna doza Nejmara... Al' stvarno ne razumem vise...