Komentari na vest

Austrija - Alžir namešteno? Nemoguće, videli ste šta se sve desilo

H

Haha

pre oko 1 sat

To je taj čuveni švapski "moral". Za nauk i woke levičarima i desničarima poznatijim kao "branitelji bele Evrope", ne ideolizujte Nemačku ni u kom smislu, ljubi vas brat
А

Абвг

pre oko 1 sat

За све теоретичаре завере, занима ме како изгледа нерешена утакмица између две екипе у овој ситуацији која није намештена? Ако је већ намештена утакмица где би Аустријанци ишли кући да је центаршут код гола у последњем минуту надокнаде био само мало лошији.
t

t1515151

pre oko 1 sat

Pa da niste se nadali da ce biti 3 3 ali ste dogovorili 2 2

stevica jovanovic

pre oko 1 sat

stvarno luda utakmica sa puno golova
s

sasha1245215

pre oko 1 sat

Resenje je da prolaze samo dve ekipe iz svake grupe, a najboljih 8 prvoplasiranih direktno u osminu finala. Time se spasava prvenstvo takmicarski, a ima samo 8 meceva manje. Tako ne bismo imali ove dogovorene ikseve, vec umesto njih direktne duele za prolaz. Dodatno, prvoplasirani timovi ne bi odmarali igrace i uticali na plasman ostalih timova (kao Nemacka ili SAD ovde) jer bi se borili za citavo slobodno kolo. Isto ovo lako primenjivo za turnire sa 24 ekipe, samo 4 meca manje umesto bar toliko dogovorenih ili nevaznih.

Milos Jokic

pre oko 1 sat

ja ne bih rekao da je namesteno. na ovakav nacin ne bi rezirao ni spilberg
D

Daren_g

pre oko 1 sat

Ali zasto su austrijanci dali gol i otisli na spaniju kad bi sa treceg mesta imali lakseg protivnika? Nikad necemo to saznati
Z

ZZ Crew

pre 23 minute

Zato sto bi imali losiju gol razliku od Senegala i ispali bi. Senegal bi u tom slucaju imao 8:6 i 3 boda a Austrija 5:6 i 3 boda

Stefkeeee1995

pre oko 1 sat

Utakmica za infarkt

Osimen99

pre oko 2 sata

Izuzetna utakmica!
I

Ivan OL 91

pre oko 2 sata

Znači u nokaut fazi, nalaze se samo dvije selekcije iz Azije i Okeanije. A najviše zbog njih je povećano na 48 reprezentacija. E sad koja je svrha povećavanja i mijenjanja kad je evo dokazano da te reprezentacije nemaju kvalitet za SP i kad se znalo još prije prvenstva da najlošije trećeplasirane neće biti one koje igraju svoje utakmice među poslednjima. Isto kao na zadnjem EP što su slučajno ili ne najgore dvije trećeplasirane bile iz grupa A i B što su prve završile. Stari format 32 reprezentacije je bio idealan, ali kao po navici sve što valja mora da se mijenja.
m

milena11.11.

pre oko 2 sata

50 posto da je nameštena a 100 posto da je dogovorena.
M

MIXACU12

pre oko 2 sata

Sve je mirisalo na namestenu utakmicu....