Komentari na vest
CR7 kao filmski junak: I am back!
Daniel33
pre 12 minuta
bravo ronaldo, dva gola svaka čast
Drago mi je zbog Ronalda,ovo mi je trebalo,ova dva gola,da podigne samopouzdanje celoj Portugaliji,koja moze do titule,iako je rano Jos pricati o tome
V
Vlada9111
pre 19 minuta
Koliko kompleksa i nemoci u jednom coveku, on se vratio protiv Uzbekistana... tuzno
A neka je I on dao neki gol.
Da se ne bi zaplakao.
B
Bokibo
pre oko 1 sat
Prva asocijacija na egoizam je upravo ovaj čovek. Da nije prvi postigao gol, ne bi dozvolio Mendešu da šutira slobodnjak.
N
Nemanjasabac
pre oko 1 sat
Nece ovaj dugo, dao veselom uzbekistanu golove, to mu je to do kraja.
E
Egoizmican
pre oko 1 sat
Ruzan sam i ljubomoran na sve oko sebe
C
Crazzy
pre oko 1 sat
Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
M
Matija7
pre oko 1 sat
naravno da je cr7 najboljii!!!!!!
S
Slava222
pre oko 1 sat
tek je poceoooo !!! bravo
s
servlada85
pre oko 1 sat
Svaka cast,masina za golove...
K
Kuki2121
pre oko 1 sat
легенда рокииии
S
Simco9
pre oko 2 sata
on postao kao mile kitic, nije on za fudbal. igrali su protiv uzbekistana a cim ne daju mu loptu on se naljuti :D bas los igrac cekam onog dana kada vec zavrsava karijeru
u
user7575
pre oko 2 sata
Lako je davati golove uzbekistanu videcemo ga dalje!
L
Licemeri
pre oko 1 sat
Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
Miloš Orošić
pre oko 2 sata
Ovu je samo pocetak…
.
.,.,.,.,.
pre oko 2 sata
Covek je postao simbol egoizmicnog ponasanja u svetu, ljudima ce prva asocijacija na egoizam biti bas on, ali sta ces kad si iskompleksiran.
Џ
Џаипур
pre oko 1 sat
Човек је постао оличење правог спортисте, који је сав свој новац и време уложио у рад на себи, продужио себи фудбалски век и оборио силне рекорде. Биће заувек упамћен као најбољи голгетер који се икада појавио. Ти потражи стручну помоћ да ти неко погледа зашто имаш комплексе од професионалног фудбалера ког и не познајеш лично? Срећно првенство у ком играју врхунски Меси, Ембапе, Халанд, Роналдо свима који славе.
L
Lektor
pre oko 1 sat
Izraz "egoizmicnog" ne postoji. Ocigledno je da si, bas ti, iskompleksiran jer pokusavas ispasti pametan i koristiti izraz koji ne postoji u srpskom jeziku. Pametniji si dok cutis. Sve najbolje
v
vanDebek
pre oko 2 sata
kuku kakav bolesnik,jel ovo realno.misli da je demon cisti u njega.
n
nemanja1512
pre oko 2 sata
najjace kad procitas komentare, videcemo njega i mesija protiv jacih reprezentacija, a njih dvojica zajedno 2000 golova, nema ekip;e kojoj nisu dali gol








