Komentari na vest

Dokuov slučaj i rođenje beba: Od „kad budeš imao decu, shvatićeš“ do „nije on rodio, ne doji, zar ne?“

G

Gost3902040

pre 22 minute

Da li je moguce da se o ovome i dalje pisu tekstovi i vode debate?

Vladimmir89

pre 26 minuta

Svaka cast za Sarunasa, to je prava izjava. Nista svetije nema od deteta i porodice, kakav fudbal i ostalo, igrace svakako jos koji mec. A, ovoj doticnoj novinarki bih postavio pitanje, da li ima decu i zasto ne? i koliko pasa trenutno cuva i neguje? Sramota kakve izjave od nje i Kina.

gajo krusica

pre 39 minuta

Rodjaci, svi Zeremija na Fantasy, protiv NZ-a ide gol i asistencija...
R

Rezzapereca

pre oko 1 sat

Ovim zenama nista ne odgovara, kad ne odes sto nisi dosao, kad dodjes sto si dosao. Stvorila se neka mrznja prema muskarcima od strane zena, ovo nije normalno vise nista
D

Daki1984

pre oko 1 sat

Jedni smatraju da dolazak deteta potpuno menja pogled na zivot i prioritete, dok drugi misle da to ne mora da utice na profesionalne obaveze
j

jocy9933

pre oko 1 sat

Pametan potez. Porodica na prvom mestu pre svih
Z

Zxnn

pre 4 minute

A ko mu dira porodicu, kakve veze sad ima porodica sa ovim,zena i dete su tu svakako, nece pobeci, sta da kazu ljudi koji rade na drugom kraju sveta pa ne vide zenu i decu ko zna koliko dugo,on nece ostati tamo godinama pa da ih ne vidi

Ruzica70

pre oko 1 sat

Totalno podrzavam coveka. Svaka na mestu

FC RED STAR

pre oko 1 sat

Roj Kin mi najači...objasnio
d

drgenije1989

pre oko 1 sat

Roj Kin uzasno los covek, i kao fudbaler nista specijalno, ozbiljan kasapin. Na foru napravio karijeru. Kao igras prosek, kao trener 0, moral 0, ljudske osobine 0. Debakl
F

Forlan

pre oko 1 sat

Kakav je čovek, ne mogu da sudim jer ga ne poznajem. Znam da ima često stavove koji si kose s većinom, da li su to njegovi stavovi ili deo show-a, zaista ne znam. Ali reći da je Roj Kin kasapin koji je na foru napravio karijeru, to može samo onaj ko veze nema o fudbalu. Taj kasapin je samo jednom povredio čoveka i to namerno da bi mu se osvetio. Čvrst igrač sa odličnim pasom, neumoran i često strelac ključnih golova. Odličan u ulazu iz drugog plana kao i u igri glavom. Pogledaj malo utakmica ili bar highlights-a, obrazuj se
Џ

Џаипур

pre oko 1 sat

Лепо је и рекла ова госпођа. Како јој је помогао Доку што је отишао тамо? Порађала се у Лондону, уз врхунско особље око себе и сигурно све најбоље услове. А овај лети, мења временске зоне и сад се као враћа , као помоћи ће много. Али добро, да је стварно његова земља, као што је то случај са Норвежанином и он би испратио то онлајн. Није морао ни да се враћа, нек га подоји мало кад се већ толико исцимао, а они су испали свакако. Подршка за Остигара, нек догура далеко па да има мали шта да слуша од тате како је било тог лета у Америци.
Р

Реално

pre oko 1 sat

Е мој дечкић...
D

Delija TB

pre 26 minuta

Kakve veze ima pomaganje?! Druze nije otisao da pomogne, nego da prisustvuje porođaju! Prvo njegova zena ce biti srecna kada vidi svog muza koji je uz nju, lakse ce pregurati sve emotivno. Drugo, on zeli da bude tu kad se dijete rodi i da ga dodirne, vidi, drzi. Sta god zeli! Vaznije je i od drzave, i od fudbala i od svih gluposti! Da li ste bre normalni da pricate tako?!

Veljaa13

pre oko 1 sat

Jedni smatraju da dolazak deteta potpuno menja pogled na zivot i prioritete, dok drugi misle da to ne mora da utice na profesionalne obaveze

Natasa27

pre oko 1 sat

Zanimljiva tema koja pokazuje koliko se misljenja razlikuju kada su u pitanju porodica i profesionalni sport
D

Das ljudima

pre oko 1 sat

Internet i pokazu koliko su bolesni. Objavljujete raznorazne gluposti na sportskom sajtu. Zasto?
T

Tennis goat

pre oko 2 sata

Mislim da je mnogo vaznije biti prisutan u zivotu deteta onda kad mozes pomoci. Ako si na svetskom prvenatvu, ostajes na svetskon prvenstvu i to bi jedino trebalo da bude logicno, tako jedino niko ne gubi
v

vule ilic

pre oko 2 sata

Pisite o fudbalu a ovakve vesti ostavite za Blic ženu.
C

Cccc

pre oko 2 sata

Da mu se kuja trebala oštetiti niko mu ne bi zamerio sto je otišao, ovako u pitanju je rodjen je deteta. Prokleti zapad.
Н

Неутралац

pre oko 2 sata

Само будала може да замери човеку који је отишао да присуствује рођењу свог детета. Тачка на расправу.