Komentari na vest

Džud Belingem kao kralj džungle: Englezi izbegli evropsko minsko polje i naoštrili se na Brazil i Argentinu

Mirko Zlatanović

pre 30 minuta

Kotrljaju al dokle ce videćemo kad počne prave utakmice
Z

Zoki1906

pre 30 minuta

Ne kontam zasto su prvo odigrali onako loše
U

Ugarte

pre 16 minuta

Zbog kladionica zato što je mnogo ljudi igralo golove prvo poluvreme,realno da su hteli i zapinjali mogli su 2 u prvom da daju.
R

Ridji anglosaksonci

pre oko 1 sat

Za ovo lelemudanje u prvom pol źelim vam sve najgore seme vam se zatrlo i da Bog da ispadnete odma ili bar posle sledece utakmice.Da vas ne vidim!
B

Brko

pre oko 1 sat

Brazil koji timski igra očajno, individualno jedino Vinisijus nešto uradi, vi već upisali u 1/8 finala? Kakva profesionalnost. Japan će ih sašit

Zivot je igra

pre oko 1 sat

Brazil il argentina aut....
F

Figaro

pre oko 2 sata

Nikad nista od engleza. Bss lose. Maks polufinale kao i uvek.

ledesma247

pre oko 2 sata

Da li na Brazilce ili male samuraje, ostaje da se vidi... 🇯🇵
@

@

pre oko 1 sat

Kakva grehota sto se vec sada sastaju...

Saša Stanivuk

pre oko 2 sata

Ispadaju u oba slučaja,dal Brazil dal Argentina😁
K

Koventri1986

pre oko 2 sata

Večito kalkulišu,večito nameštaju.Da Hrvatska nije povela protiv Gane,da im nije bilo ugroženo prvo mesto,ne bi dali gol do sutra.Išli na x,da se uzme još neka para na kladionici.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 2 sata

Друго полувреме далеко квалитетније. Енглеска као да има малих проблема са завршницом. Правили су прилике и заслужено су победили, али су се и мучили.
A

Antonioo

pre oko 2 sata

Dobar vezni red ima Engleska predvodjena Belingemom