Komentari na vest

Gorštaci iz tuđine idu donjim putem, Lomond je rezervisan za škotske duše

Aleksandar Virijevic

pre 15 minuta

Bili su veoma dobri, ali grupna faza deluje kao limit za njih.

[email protected]

pre 33 minute

nemaju šta, ali ok, bili su bar...

Djuka0903

pre oko 2 sata

Točak sreće se okrece😪😪

Gatsby82

pre oko 2 sata

Nemaju šanse, jer su ekipe iz zadnjih grupa privilegovane, mogu da šteluju kako im odgovara. Škoti u jakog grupi bili, nisu mogli više. Nemaju iskreno ni neki sastav, plus što imaju dosta starih igrača. Svakako jedni od najsipmatičnijh navijača na svetu
o

ozzy

pre oko 2 sata

pesma koju su odlično obradili Ortodox Celts sa Anom Sofrenović
M

Maya888

pre oko 2 sata

Fudbaleri nisu pokazali nista, za razliku od navijaca koji su dali sve.
T

Tartan Army

pre oko 2 sata

Šteta što su tako slabi, ali super im je priča, lepo je videti ih na velikom takmičenju
.

..

pre oko 2 sata

Koliko oni samo vole fudbal, i Škoti i Irci i Velšani...A sa druge strane toliko ga loše igraju, samo centar šutevi, lopta u bunar pa ako se nekad nešto desi, super...Pas igra ništa, neke akcije, ništa, znaju da primaju kiks golove. Takvi su im i fudbalski klubovi, obično neko tabanje, tuča i opet čekanje tog centar šuta ili nekog karambola u šesnaestercu.
b

bbgarko

pre oko 2 sata

Ma gde oni slabi su dosta ,sad cemo da vidimo rasplet svega