Komentari na vest

Holanđani pucali ćorcima, pa platili ceh: Tata Zidan mora da je preponosan

Marija Radulaski

pre 17 dana

Neocekivano, svaka cast

cima88

pre 21 dana

Amerikanci se neigra evropski fudbal

nedjo nedjo

pre 21 dana

Holandija sve gora i gora

bet366.dx.am

pre 21 dana

Zizu junior skinuo nekoliko zicera.
s

spitfire

pre 21 dana

Nema nista od ove Holandije
d

dokile

pre 21 dana

Sa ovakvom igrom od sinoc Holandjani tesko da mogu da ocekuju neki sjajan rezultat...

DankaT

pre 21 dana

Holandija poseduje najbolju odbranu na prvenstvu😀
V

Vladica1983

pre 21 dana

Bruka....ccc...

jovan1111

pre 21 dana

dogurace dalwko holandjani sa ovim timom
P

Predikat

pre 21 dana

imace jedan bod na prvenstvu
M

Messi GOAT

pre 21 dana

Uvek najteze za Mesija.Imaju tesku grupu i najtezu mogucu nokaut fazu gde ih cekaju ili Urugvaj ili Spanija.A sto se grupe tice neverovatno je to da je cuveni prognozer Holondjanin Joakim Klement (koji je tacno predvideo prethodna 3 Svetska prvaka) sada predvideo da ce upravo Holandija biti prvak.Uopste ne znam na osnovu kojih parametara on to predvidja i generalno ne znam dal je to moguce predvideti(osim ako nije namesteno) ali cinjenica je da je pogodio prethodna 3 slucajno ili ne.I evo sad samo sto je napravio prognozu za Holandiju desi se da ih bas protivnik Argentine Alzir pobedi.Svaka titula koju je Mesi u karijeri osvojio treba da vredi duplo jer je uvek imao najteze protivnike.
R

Rezzapereca

pre 21 dana

Nema samse da osvoji holandija, i tih prognoza ima milion, te portugal, te spanija…

Zoki Lukic

pre 21 dana

Definitivno holandija poseduje najbolju odbranu na svetskom…

Esstld Masa

pre 21 dana

Maximum % zbog razbojnika sa pištaljkom na utakmici sa moćnom BAVARSKOM!!!
M

Miloš Pešić

pre 21 dana

sjajno..........

Saša Stanivuk

pre 21 dana

Holanđani u prvih 11 ,9 igrača iz Premijer lige,samo De Jong Barsa i Malen Roma i opet potop😀

Brutal92

pre 21 dana

Играо НГ знао сам да Холандија не може дати гол хахаха
A

Alexis9

pre 21 dana

Alzir prolazi lagano grupu,dobice Jordan,Austrija je mlaka verujem i njih,a moze biti cak i egal sa Argentincima

Vladimirmali

pre 21 dana

Alzirci prolaze sigurno nema tu polemike

Amir Tuzlic

pre 21 dana

Nikako se ne može oceniti tim u prijateljskoj utakmici videćemo na svetskom prvenstvu.
N

Natalii29

pre 21 dana

bice svw ovo zanimljovije i bolje
m

mixica

pre 21 dana

nekada mocna reprezentacija sada izgledaju kao fk zaklopaca selektor gaji mucan i spor fudbal
k

kikica1971

pre 21 dana

holandija nece grupu proci iako nekom pukom srecom prodje odma ispadaju
g

goksi63

pre 21 dana

Ovi holandjani su jadna i bedna reprezentacija zadnjih deset godina totalno anemicni i bezopasni
N

Nezz63

pre 21 dana

Holandija ima sve osim trenera. Kuman je stvarno loš.

malibibi991

pre 21 dana

Kakvi slepci ovi Holanđani,nece grupu proći na svetskom.
B

Baća Espino

pre 21 dana

Upoznao sam momke iz Magreba (Alžirce, Marokance i Tunižane). Oni se osećaju da su građani drugog reda. Gledaju reprezentativce koji dolaze iz Amsterdama, Brisela i Pariza, koji zarađuju milione, voze skupe automobile i govore holandski ili francuski, dok lokalna deca nemaju osnovne uslove za život. Za njih je to šamar u lice. Konkretno za za Alžir, fudbalski savez Alžira, vojni i politički vrh. Država koristi fudbal kao "hleb i igre" da smiri narodne nemire i proteste (poput pokreta Hirak). Kralj Muhamed VI i Fudbalski savez Maroka. Oni su uložili milione u skauting mrežu po Evropi. Za njih je reprezentacija diplomatsko oružje i "brending" Maroka kao moderne, prozapadne i uspešne kraljevine. Ne zanima ih autentičnost, već prestiž na globalnoj sceni. Kao i kod nas što postoje drugosrbijanci, tako i urbane elite iz glavnog grada Tunisa i primorskih turističkih regija. Oni su kulturološki okrenuti Francuskoj, govore francuski u kući i u ovim fudbalerima vide refleksiju sebe, modernih Tunižana koji su integrisani u Evropu. U svim ovim društvima linija razdvajanja je jasna: s jedne strane su lokalne mase i radnička klasa, a s druge korumpirane elite i tehnokrate. Navijači na tribinama u Kazablanki, Alžiru ili Tunisu traže "ratnike" koji znaju reči himne i koji osećaju težinu dresa. Kada igrač dođe u reprezentaciju tek sa 25 godina, nakon što je shvatio da nikada neće igrati za Francusku, narod to vidi kao čisti poslovni potez. Gubitak tog fanatičnog patriotizma je glavni razlog zašto navijači širom Magreba negoduju, čak i kada tim pobeđuje.
B

Branimir Milev

pre 21 dana

Holanđani teška smejurija od reprezentacije
b

bozazvanipub

pre 21 dana

Svakako dobra pripremna utakmica
d

dokaz

pre 21 dana

Još jedan dokaz da je obojena rasa samo za tucanje kamena... A radja se milion nesposobnih još
V

Vise

pre 21 dana

Navijaca Alzir od ovih domacina
N

Nebitan10

pre 21 dana

Nisam znao da im je prvi golman Luka Zidan...Tesko je prognozirati dokle ce dogurati ali mi je drago da je tu baller Marez 😁

Mita

pre 21 dana

Jedva cekam svetsko prvenstvo
v

vuki2233

pre 21 dana

Kakvi su kraljevi alzirci prolaze grupu sigurno
B

Baća Eapino

pre 21 dana

Islam Slimani, najbolji strelac u istoriji Alžira u podkastu Kampo ogorčeno izjavio: „Čuo sam priče 'izabrao sam Alžir'. Ko si ti uopšte da biraš Alžir? Kad to čujem, dođe mi da plačem“. Tatin sinčić Luka Zidan se "setio" u svojoj 27. godini, tek kada je postalo jasno da nikada neće dobiti poziv za A tim Francuske. Odvratno je ovo. 🤮

medabagljas

pre 21 dana

Oni ce biti na mundijalu totalni raspad
D

Dragancune

pre 21 dana

Oni ce biti na mundijalu totalni raspad
H

Holse

pre 21 dana

Alžir bas gotivan..Sećam se kad su mučili Nemce i ispali tek posle produžetaka, nezgodan tim baš