Komentari na vest

Hulijanove reči izazvale zemljotres: Najbolje za sve da napustim Atletiko

m

mixica

pre oko 1 sat

Nazalost ovaj talentovani igrac ce proci kao Grizman,koji kad je presao u barsu je propao i brze bolje se vratio u atleti

milutin15

pre oko 1 sat

zakucao ga selektor za klupu, pa je laki malo nervozan, i ova izjava u ovom trenutku kad joj nije mesto ni vreme je posledica frustracije
N

Natalii29

pre oko 1 sat

pa trebao je da se ptorudi visee

Veljara4

pre oko 1 sat

Nemajju šanse ni Real ni Barsa.. Možda neko iz Engleske
S

Staniša Žugić

pre oko 1 sat

Ma radis kako hoces nema tu zezanja samo napred i ne osvrci se
P

Petrinjo8928

pre oko 1 sat

Ne može u Barcelonu pa plaći do ujutru ako hoćeš.. doviđenja prijatno.
B

Bacoglavac

pre oko 1 sat

И како сад клуб да реагује и заштити своје интересе? Кад је долазио из Ситија, далеко од тога да је био сигурна опклада, а плаћен је 75 милиона. Сада би да иде,а потписао је вишегодишњи уговор, шта да се теже повредио прошле године? Јел би одбио плату можда јер не игра? Ако је сањао други дрес, што је потписивао за Атлетико?
d

daas

pre oko 1 sat

ja sam izgoreo na ovu izjavu. opasna sramota i bezobrazluk
A

Aleksandar Denic

pre oko 1 sat

Bezi iz te defanzive

Matija Milutinovic

pre oko 1 sat

Nwk ide u barsu da propadne
n

neconi1122

pre oko 1 sat

Pa i bolje sta ce u atletiku
n

nuki63

pre oko 1 sat

Fantastičan napadač, odlično bi se uklopio u tim

Elvis Fejzic

pre oko 1 sat

Bio bi ovo pun pogodak za Barselonu.
S

Seoul

pre oko 1 sat

Pa i jeste najbolje ako je već rešio da ide, samo da Barselona spremi lovu. Morace i Barsa da se ozbiljno potrudi za potpis Alvareza i da spremi ozbiljniju ponudu. Sa onih 120 im se Atletiko samo nasmejao
M

MileSenjakBG

pre oko 1 sat

zbog ove izjave Atletiko a svi klubovi kasnjje treba da kazu 150mil za sve zainteresovane, za farsu jel buši cena je od danas 180mil pa ti sanjaj smrade mali. Opet tako da zucnu na 210 ide cena odmah da im se kaže

Zivot je igra

pre oko 1 sat

biće vrelo leto

Zivot je igra

pre oko 1 sat

svaka čast realni

Batina1

pre oko 1 sat

Šta uradi crni Hulijane?

aura 222

pre oko 1 sat

pa ovaj vredi ko haland, a da li daje toliko golova

filipdjuk11

pre oko 1 sat

ponizenje za klub koji ga je platio skoro 80 miliona evra kada drugi nisu hteli. Znao je on vrlo dobro gde dolazi i sigurno bio neiskren prema njima.
I

Ispravka

pre oko 1 sat

Nije osvojio ni kup kralja, izgubili su u finalu
m

mirna solucija

pre oko 1 sat

posto se smeker setio sada kada je uzeo 50 miliona svojih snova, a, ima ugovor do 2030. Atletiko ga prebaci u B tim, otvori racun za navijace da uplate 100M svi oni koji su za to da se stane na put ovim prevarantima i lopovima, kao sto je Hulijan. Obara cenu javno ovim izjavama, tezak bezobrazluk i izdaja, mora se zastiti vec jednom klupski interes u svemu ovome. Ovo je jedino resenje. Ugasiti mu karijeru pa videti koji ce se sledeci setiti da javno sanja pred milijarderskim auditorijumom da ucenjuje svoj klub. Sramota
M

Mile led

pre oko 1 sat

Pa logicno. Uporedjivati istoriju i velicinu klubova atletika i barse je kao da uporedis u kosarci tkz. zvezdu osnovanu 2011 bez ikakve evropske istorije i instituciju, evropskog sampiona i 4 puta final four ucesnika kakav je Partizan.

RealNo1

pre oko 1 sat

Барселона није добила ништа јер немају да му исплате плате, а не да плате обештећење.

Petrući

pre oko 1 sat

pa realno samo te guši

Aki Grk

pre oko 1 sat

Na kraju ode u Barsu i prodje kao grizman
N

Ne znam...

pre oko 2 sata

Zbog cega je uopste i presao u atletiko, jel moguce da nije imao drugih ponuda ako je vec zelio da ode iz sitija. Jedino sto je madrid brutalan grad za zivot naspram mancestera. Po meni isto mu ga dodje igrati za atletiko i arsenal. Klubovi koji su pri vrhu i jednom u 7 8 godina nesto osvoje i to je to.
B

Brat Nevera

pre oko 2 sata

Opsovao bih sad, i to masno...

milkica12

pre oko 2 sata

Svaka cast na iskrenosti, uvek treba biti iskren sto je retkost

Scaloneta

pre oko 2 sata

To se čekalo, sada će transfer u Barsu biti završen veoma brzo jer su i iz Atletika čekali ovo da bi se "oprali" pred navijačima. Rafinja-Jamal-Alvarez, strašan trio u napadu. Jedino je upitan Rafinja zbog stalnih povreda ali zato su i doveli Gordona. Hansi trlja ruke, dobija pojačanja iz snova, svaki idealan za njegov stil igre.
S

Srdjan1314

pre oko 2 sata

I treba da ga prodaju. Samo kup kralja?! Doktore ti si glavni igrač, do tebe je.

Lix

pre oko 2 sata

Nemoj samo u Real Madrid da odes

FC RED STAR

pre oko 2 sata

Opa kakav udarac za Čola