Komentari na vest

KRAJ: Hrvatska - Italija 1:1, ZAKANJIIIIII!!! Albanija - Španija 0:1

G

Gostinjo

pre oko 2 godine

Odose i tomsonovi i one ljuske jajeta u paketu. 🤣🤣🤣
k

kalkulacije

pre oko 2 godine

Jel moze neko da kaze sta treba da se desi,da bi hrvati ipak prosli dalje?Jel neko zna?
L

LuloLulo

pre oko 2 godine

Da mi, Česi i Gruzija izgubimo bilo kako i da Slovenci izgube četiri razlike od Engleza. Da Česi ili Gruzini kao trećeplasirani imaju jedan bod, a Slovenci kao i Hrvati 2 boda i losiju gol razliku.
S

Samo Dinamo

pre oko 2 godine

Englezi mogu pobijediti i s 3 gola razlike da Hr bude dovoljno

Mickeeey

pre oko 2 godine

Цакањи 🤣
m

molim?

pre oko 2 godine

Bravo Žabari, bravo.
J

Jambb

pre oko 2 godine

nek' im peva thompson sad, ajmo braca ruku pod ruku i doma
p

pa eto mi slavimo ko da smo u finalu..

pre oko 2 godine

briga mene za Hrvate,jedino kad ispadnemo nas Kiksi ima kaže evo nisu ni oni prošli.
B

Brundo

pre oko 2 godine

Na koje je grane spala ova Italija je tragicno.Nista od igre i igraca a onolika zemlja sa jakom fudbalskom ligom.Jedino se golman izdvaja kao dobar.Odbrana sacuvaj boze.
V

Veneto

pre oko 2 godine

Donaruma, Kalafiori i Barela su najbolji, Bastoni i Kieza mogu da prodju a ostali nisu ni blizu nivao za italiansku reprezentaciju. Spaleti veoma lose vodi Azure. Fratezi katastrofa kao i Darmian, Zorzinjo, Di Marko a o napadacima i da se ne prica. Sramota ko igra za Azure.
o

onako realno

pre oko 2 godine

Danska,Rusija,Belgija(Lukaku 3X),Japan,Brazil.Tek ce da se vraca,ovo je tek prva.
Г

Гос'

pre oko 2 godine

Андиаммооо 💪 Мерда кроација 😎
С

Сале2323

pre oko 2 godine

Мееееее, мееееее, мемемееееее... Мемемемемемемммееееееееее! * Да преведем: Требали сте да их задржите још мало у Немачкој, да оданемо и ми душом мало!
M

Ma ebala vas mrznja i Rvati..

pre oko 2 godine

Gledajte vi u naše dvorište , ovi su bar ginuli na terenu,ovaj tempo naši manekeni da sanjaju...
B

Boban Batka

pre oko 2 godine

Auf wiedersehen Smardövi
C

Classic the gold of Niš

pre oko 2 godine

Zaccagni mati...

FC President

pre oko 2 godine

E, sad ne moramo ni da prođemo 🤣 Laku noć susjedii, lepo pajkite!!!
g

gost2222

pre oko 2 godine

Za dom spremni hahahahah
i

igorbbgk

pre oko 2 godine

Bravo susedi!!!
J

Jsjjsoapsms

pre oko 2 godine

Jadni ste vi svi koji se veselite koji slavite talijans koji na nasu svetu zemlju vec 2000 godina napadaju i dan danas sanjaju o Dlamaciji i Istri gdje mnogi Srbi takodjer oduvijek zivjese, moze vas bit sramota vi ste kao neki Srbi , Srbiju nema blizeg od Hrvata i Hrvatu blizeg od Srbina
A

Ambrozini

pre oko 2 godine

Gledam dobijaju penal srećno,promašuju penal,daju gol na odbitak e pa dosta je bilo, Calafiori novi Nesta. Bravo Azuri ❤️
S

Samo Dinamo

pre oko 2 godine

A odbitak kako nastane? Pa netko je morao pucati..penal isto, netko je nabacivao u 16 ...vidiš kako si tupav kad pričaš o "sreći"
F

Figaro

pre oko 2 godine

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAGHAHAHAHA

Bibras Natho

pre oko 2 godine

A sad adiooooo...
4

421

pre oko 2 godine

GORECE NEBO I ZEMLJA! AHAAHAHAHAHAHH. Kako mi je oko srca milo. Navijaci napravili festival fasizma na tribinama. Evo vam ga sad.
R

Realno istina

pre oko 2 godine

A sad kucibsa svim zastavama i parolama. Bolno ali po zasluzi kakobi treba kad neko zasluzi.
m

miloscomi

pre oko 2 godine

Modric ovo nije zasluzio, al Hrvati jesu
L

Lineker

pre oko 2 godine

Zaccagni ....jel se tako piše? Bravoooooooooo
T

Trpaaaaj

pre oko 2 godine

Hahahahahahahahahahhaha
L

Lineker

pre oko 2 godine

GOOOOOOOOOOOLLLLLL ITAAAAAAAAAALIA
R

Rubikova kocka

pre oko 2 godine

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
n

neko od gore

pre oko 2 godine

Alivderciiiiiii
I

Internazionale

pre oko 2 godine

Zaganjiiiiiiiiiii......
I

Igorgost

pre oko 2 godine

Da Srbija pobedi Italiju na Evropskom prvenstvu sutradan bi Vlada naručila Bjelogrliću snimanje filma o "istorijskom" događaju.
t

tisina

pre oko 2 godine

eeeeeeee polakoooo
I

Ivan...

pre oko 2 godine

Vi ste zato pobedili 1:1 i ispali
s

sabrina salerno

pre oko 2 godine

Ko je pobedio Italiju?
F

Fear The Beard

pre oko 2 godine

Ovi zabari ovakvoj raspaloj odbrani ne mogu gol da daju.
D

Don Vito Corleone'

pre oko 2 godine

Kada na teren ulaze Kuljtim Šalja, Fadilj Vokri, Dževad Prekazi, Isa Sadriju, Ajazdin Nuhi, Miralem Sulejmani itd itd itdddddd.
j

jel

pre oko 2 godine

Voliš Krcuna vito? Četnički si nastrojen?
A

Alooo

pre oko 2 godine

Sta ti je
D

Dragan VG

pre oko 2 godine

Na sta je spala ova Italija. Da joj igraju Skamaka, Raspadori, Retegi, Kalafijori, Darmijan i slicni. Posle onakvih velicina..
К

Коментар?

pre oko 2 godine

Нећете да ми објавите коментар да шпци воле козе због отвореног балкана?
E

Eto2

pre oko 2 godine

Gledajte sta su patrioti a ne Srbi mrzi ih da potrce
B

BAČVICE

pre oko 2 godine

PROTIV ITALIJE HRVATSKA IGRA ZA ČETVRTFINALE....U SUBOTU SA ŠVICARSKOM U BERLINU...
d

dobra je Svica

pre oko 2 godine

tu su sanse podjednake , jedino sto Hrvatska ima puno vise iskustva u eliminacijama, produzecima, penalima...Lepo se Hrvatskoj sada otvorilo, i iskoristice to..Hrvatska je zasluzila proci grupu iako su ovde vecinom protiv komsija..Italija nije nista pokazala, Hrvatska nesretno protiv albanaca..Veceras su ipak nadigrali Italiju za tacno toliko..1:0, iako jos 8 minuta..sacuvace oni to
i

ipak ne igra

pre oko 2 godine

opet primaju u zadnjoj minuti kao protiv albanije.. svi ovi mecevi smrde na velike namestacine...
o

otkud to

pre oko 2 godine

ma sta kazes
k

knin1991

pre oko 2 godine

IDEMO IZBEGLICE HAHA
B

Burek

pre oko 2 godine

Hrvati, mnogo ste poleteli opet
V

Veljko9

pre oko 2 godine

Jel ste za dom spremni???!! ZAKANJEEESRB
K

Kocko

pre oko 2 godine

Da vam nije evrope sad bi Srbi gledali evropsko na trgu bana jelacica
L

Lastonius

pre oko 2 godine

Žabari opravdavaju taj nadimak...kakav krš od ekipe, pogotovu bekovi.
O

Ovo se

pre oko 2 godine

Vise brane od Italije nego Zvezda od Citija
V

Vukadin79

pre oko 2 godine

Nadam se da nasi manekeni pomno prate utakmicu. Hrvati bogami idu dalje, po ovom rezultatu. A sta cemo mi sutra?
D

D90

pre oko 2 godine

Fratezi zločin koji traje
P

Preža

pre oko 2 godine

Kakvi krševi od igrača su Bastoni i Kalafiori. Nikada lošije centralne bekove Italija nije imala.
h

hahhaahahah

pre oko 2 godine

zato i postoji internet da slijep progleda, nijem progovori, a gluv cuje...
D

DDF

pre oko 2 godine

U timu imas Kramarica koji u Hofenhajmu retko kada promasi penal i jedan je od najboljih izvodjaca penala,hrvate tolika sreca prati da promase jos jedan penal posticice gol posle toga...srecu da treba da zasluzili,sreca prati hrabre
z

zbog promasenog

pre oko 2 godine

penala protiv Spanije i Petkovica..Digla se velika buka , zasto on, moraju najiskusniji..Pa je morao Luka a promasio je i on..A mogao je promasiti i Kramaric..Hrvati jos u soku pozdravljaju navijace...Nesretna dva meca ali dva boda u grupi za njih je malo...
Y

Yashin

pre oko 2 godine

Znao sam da ce odbranit. Ali da ce ga 50sek. Kasnije dati neverovatno. Italijani nisu uopste zaslusili proci dalje. Srecno dobili albaniju.
X

X

pre oko 2 godine

Modrić najbolji fudbaler u istoriji sa Balkana
i

i malo sire

pre oko 2 godine

ima 38 godina i igra godinama u Realu, gde ne uspeju izgurati sezonu na klupi
0

0211

pre oko 2 godine

I na svetu IKAD. 😁
g

gde nasi igraci

pre oko 2 godine

ne mogu izgurati sezonu kao rezerve
D

Dzabe sve

pre oko 2 godine

Kada je najruzniji ma Balkanuni sire.
B

Bok

pre oko 2 godine

Taman razmišljam šta selektor Italije vidi u onom Frateziju, kada tip napravi penal. Odoše Hrvati opet u polufinale.
V

Viola

pre oko 2 godine

Nebi me iznenadilo ako bi Hrvate poslije Švajcarske u četvrtfinalu zapali Rumunija ili Slovačka. Bastoni tragičar, dva zicera glavom bolje su prilike od penala.
r

rtskoment

pre oko 2 godine

Nemanja Matic bas preteruje. Toliko ne voli Modrica da to nije realno. Zatim izjava “Donaruma najbolji golman na svetu”.
n

nemanja1512

pre oko 2 godine

bravooo hrvati ajmooooooooooooooooooooooo
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 2 godine

Pa da, ono jednom ubi Srbina nije bilo dovoljno. Trebalo bi to da ponove i u eliminacionoj fazi. Mada koliko god puta da ponove, nekim Srbima neće biti dovoljno da shvate neke stvari.
S

Srbija 1999

pre oko 2 godine

Ajmo Italija do preokreta.
e

evo sad ce

pre oko 2 godine

samo sto nisu...
S

Srbija 1999

pre oko 2 godine

Ipak jesu,taman koliko treba. hahahaha
F

Fear The Beard

pre oko 2 godine

Italijani igraju rutinski,to im je zicer kad im i bod odgovara,to im je zona komfora.Nameste odbranu,a napred ne moraju da jure,sta bude-bude.
V

Venom

pre oko 2 godine

Namestili su je top nema sta
F

Fear The Beard

pre oko 2 godine

Venom...Komentar napisan u toku prvih 45;)))
z

zolaaaaapfc

pre oko 2 godine

Jedino vredno pomena u prvom poluvremenu - sjajna odbrana livakovica ( glava Bastoni ) i to je to
G

Grobarcina

pre oko 2 godine

Kako ću ja večeras da spavam? Večeras mi ispadaju obe reprezentacije 😥
N

Nr

pre oko 2 godine

Nece. Tu su crvene sudije. Bice ooet titula crvena.
@

@Nr

pre oko 2 godine

Crvena furija (Španija) osvaja?
M

Majstor Fudbala

pre oko 2 godine

Komentator tekme što igra Italija je kriminalan..batica zaboravio da u saudijskoj arabiji igra i ngolo kante, jel ste videli vi koliko lik trči ? znači on može da igra u toj ligi i bude konkuretan a ostali nmg?
s

scarecrow

pre oko 2 godine

класични жабари, убацили ујаке у машину, одговара им нерешено а ови немоћни и без идеје не могу да присмрде голу
A

Ahaaaa

pre oko 2 godine

baš tako Modrić pokaza...
N

Nanas

pre oko 2 godine

Ubedljivo najlosiji mec na prvenstvu hrvatska- italija, sta igraju i jedni i drugi, ovo je anti-propaganda fudbala, jos ovaj Matic pola pol mu je proslo u pricanju o bozanstvu Pepu Gvardioli, svaku utakmicu posveti mu makar 5 min nicim izazvan
F

FORZA ITALIEA

pre oko 2 godine

Ciao Bella rvati.
D

Domacin

pre oko 2 godine

Albanci haahah… ko pusti ovoga Matica na tv 😂😂😂
Z

Zubizareta

pre oko 2 godine

Smuci mi se fudbal kad slusam ovo komentatora Nemanju Matic...Gde li su ga nasli ovi sa RTS -a ovako pametnog???
A

ABCDE

pre oko 2 godine

Bolje i on,nego onaj umisljeni Aca kosica?!?! Decko puko ko bas. Urla i misli da je zanimljiv. Mene sramota zbog njega. Lozana tesko.
L

Laziale

pre oko 2 godine

Koji antitalenat od komentatora na mecu Italije. Mene usta zabole koliko ne zaklapa pricajuci sve samo ne o desavanjima na terenu. Jezivoo
D

Don Vito Corleone'

pre oko 2 godine

Šteta šta za Abaniju večeras ne igraju Kuljtim Šalja, Fadilj Vokri, Dževad Prekazi, Isa Sadriju, Ajazdin Nuhi itd itd itdddddd, Albanija bi sa njima imala dobre šanse večeras.
Z

Zek Zek

pre oko 2 godine

U al si dasa,lepotanko..Nisi sutnu mace s praga i ti komentarises nesto
R

Raspitaj se

pre oko 2 godine

Ajazdin Nuhi bivsi fudbaler partizana ja kao zvezdas ti kazem da nije albanac vec GORANAC a ti pojma nemas verovatno nista o gorancima covek je iz sela MLIKE u gori na KIM . Ne lupetaj mnogo
D

Don Vito Corleone'

pre oko 2 godine

@Zek Zek. Naravno da nisam šutnuo mače, samo sam trenirao fudbal 11 godina i imam sa 17 i 18 godina dve sezone sa Žarkovom u trećoj ligi, koja se tada zvala Srpska liga Beograd. A pre toga sam bio u pionirima i kadetima Čukaričkog, čak sam jednu godinu zakačio da budem sa Ninkovićem koji je godinu dana mladji od mene. A i na stadionu sam redovno od 93' tako da se pomalo i razumem u taj fudbal. Zašto se stidiš vaših legendi koje sam nabrojao.
P

Pa da

pre oko 2 godine

Sve su to legende iz Humske 1. Nismo isti!
S

Smislov

pre oko 2 godine

A tek da igraju Refik, Sulejman, Miralem, Elvis i Mirnes.
P

Psihoza6

pre oko 2 godine

Koja je rupa onaj toliko hvaljeni Gvardiol! Možda i odigra nešto na ovom meču al prethodna dva blagi užas. Jako slabo prvenstvo za toliko hvaljeni ga defanzivac. Onaj Akandjinje za njega doktor iako su obojica u istom klubu
Б

Блок

pre oko 2 godine

Аканђи разбија .Онако испод радара дошао у Сити и кида .Одлично игра на ЕП ,ал игра на својој позицији.Јошко играо штопера и у клубу и за ндх ...Сити га узме за 90м и стави га Гвардиола на бека ...ево сад и за ндх игра бека
G

Gnjatic Paviljoni

pre oko 2 godine

Dugo godina sam bio u Emiratima. Istina je da Hrvat nas brat a ne Rus, Talijan ili Amerikanac.
F

Forever Young

pre oko 2 godine

Emirati??? Ti nisi video dalje od male Moštanice.
P

Pa da

pre oko 2 godine

Čak imamo i njihov klub usred BGa, tačnije Humska 1.
Y

Yashin

pre oko 2 godine

Bice srbiji mnogo tesko sa spancima u cetvrtfinale.

ГОШЋА

pre oko 2 godine

Ovaj Modric egoista kao i Tadic, pre ce rovititi i bez snage da igraju 90minuta samo da ne daju mladjima prednost
Y

Yashin

pre oko 2 godine

Neverovatno Kako je italiji i njihovim pokatolicenim srbima opao kvalitet. Ako italijani prime prvi Gol izgubice. A spaniia albanija neka mucka.
S

Srbo Kanadjanin

pre oko 2 godine

Zivim u Toronto (Hamilton), za Albaniju da navijam ne mogu a za Italiju i Spaniju jos manje! Ovde u tudjinu, blizak ti je Rumun, Poljak i Hrvat.
L

Laziale

pre oko 2 godine

Da nam nisi rekao ne znam kako bi ziveli bez ove informacije.
с

син

pre oko 2 godine

Драгана Јове Торбице???
g

grtalica

pre oko 2 godine

ima li snega, šta kaže prognoza?
A

Aranđel

pre oko 2 godine

Kakav je ovo sastav Italije? Skamaka na klupi
N

Nba

pre oko 2 godine

Ajmo braco Hrvati S
M

MISTER Xt

pre oko 2 godine

dobija ovo hrvatska.na foru i na iskustvo uvek se prolazili ovakve utakmice,italijani propustili svetsko pogledajte vi tim italijana i igru provukli se protiv albanije ljudi
m

malo sutra

pre oko 2 godine

Ovde nema penala pa da prodju.
С

Сплит

pre oko 2 godine

је Италија....
S

Split

pre oko 2 godine

je zapravo Srbija!
n

nema predaje

pre oko 2 godine

igraj moja Hrvatska kad te vidim ja srce mi gori.ajmoooooooooooo
G

Gost888

pre oko 2 godine

Izgazice ih Italija veceras, niti odbrana kako treba niti napad...a vezni red bi bio odličan da je Modric 2 god mladji i da Brozovic već 2 god ne igra u Arabiji.
D

De jaan

pre oko 2 godine

Ajmo Zabari.
G

GhostRider

pre oko 2 godine

Ajmo Danci! 💪🇭🇷🫂🇩🇰
Б

Блок

pre oko 2 godine

Ajmo Danci-испрдим ти се по фаци.
@

@GhostRider

pre oko 2 godine

Hahahahha pa vi Hrvati ste stvarno fenomen. Bratite se sa svima koji imaju bar nesto ili igraju nesto protiv Srba. Da sutra Rusija krene na Srbiju vi cete odjednom postati veliki rusofili 🤣
x

xxxx

pre oko 2 godine

vi srbi ste jos veci, redovan sam na ovom portalu i citam vam komentare, pobratimili ste se valjda sa svima, otvorim clanak o skotskoj vi braca s njima, poljacima cesima slovacima, svi vas vole u pm a niko vas smislit ne moze
Б

Блок

pre oko 2 godine

Да ,воле .Јер нисмо пизде.. Пола Европе оће братство са Делијама.