Komentari na vest

KRAJ: Mađarska - Švajcarska 1:3 (VIDEO)

G

Gostivar

pre oko 2 godine

Pa vi sa Mozzarta samo znate da okacaite video sa Youtube-a koji posle par minuta zabrane i skinu i cao. To je to od vas. Mi smo okacili video a sto vi citaoci niste bili dovoljno brzi da ga pogledate u tih par minuta to je vec vas problem.
G

Gostivar

pre oko 2 godine

Pa gde su snimci golova??? Joj kakvi ste amateri.
g

gop

pre oko 2 godine

ali ovi strucnjaci koji uporno pisu 'od koga smo mi izgubili?' pa to su bile kvalifikacije, ovo je EP igraci se skupe posle odigranih sezona u ko zna kakvoj formi su dosli. Nemci bili ocajni godinama, evo juce pobedili i sad odmah idu do titule. taj tip eksperata.
A

Alexis9

pre oko 2 godine

Iz ovog meca se vidi da je nasa kvalifikaciona grupa bila ubedljivo najslabija,da smo bili u bar malo jacoj tesko bi se plasirali na evropsko
R

Repac Plandište

pre oko 2 godine

Meni je najaci utisak ove utakmice koliki smo mi sebastijan na biciklu kao reprezentacija. Ej bre ove dve reprezentacije nas zadnjih godina redovno skoluju. I da, ne navijam ni za Svajcarce ni za Madjare jedino za debelog Adama. Sa ovim su se složili...
f

ffsaa

pre oko 2 godine

Stergiou je majka Srpkinja ni na Areni ni na RTS ne znaju to
N

NN3

pre oko 2 godine

Uvek se fasciniram kad vidim Martina Adama da igra za reprezentaciju.. Još je sad i smršao dobrano, kad se setim kako je izgledao na prošlom EP
K

Klain

pre oko 2 godine

Kerkezovic hvala što si izabrao Madjare. Looser.
a

aleksa101

pre oko 2 godine

Ma navijamo za Mađare, kakvi god da su :)
F

Forever Young

pre oko 2 godine

Čist faul u napadu kod gola Madjara.
T

Trpadzija

pre oko 2 godine

Pola krezube srbije na aparatima. Ubedio ih Oskar da su nam madjari braca
S

Srbin......

pre oko 2 godine

Ljudi moji ovi Švajcarci bi nas ubili!!! Sreća da opet nisu u našoj grupi.
G

Gladiola

pre oko 2 godine

Eto ti Švajcaraca već na jesen u ligi nacija, tako da nam ne ginu
R

Robert Lewandowski

pre oko 2 godine

Uzasni su Madjari, Soboslai samo siri ruke i pokazuje nesto kao saobraćajac, a medju najlosijima je na terenu...
N

NN3

pre oko 2 godine

Kakva sramotna igra Mađara. Škoti su više pokazali sinoć iako su pukli 5:1.
T

Trpke

pre oko 2 godine

Madjarofili i sendvicari na aparatima. Gde je onaj 🤖 od juce sto je pisao Madjerska ide do polufinala ? 🤣🤣
M

Ma da bre to

pre oko 2 godine

Koliko god ne volim ove svajcarce, toliko imaju moje postovanje. Ne znam da li su ijedno takmicenje zavrsili u grupi od 2008e, ali definitivno u zasnjih 15 godina su top10 na svetu. Niko ih nije unistio, kad gube, gube tesno. A rutinski dobijaju slabije od sebe....
V

Vani

pre oko 2 godine

Portugal u Kataru 6:1 nije ih unistio???
S

Sd

pre oko 2 godine

Unistio ih Portugal 7-0 na proslom svetskom prvenstvu 😉
p

portugal 6

pre oko 2 godine

şvicarśka 1
S

Sve se slažem

pre oko 2 godine

osim u Kataru Portugal ima dao 6 golova... Ali svaka čast kako igraju
n

nemanja1512

pre oko 2 godine

unistio ih portugal na zadnjem sp.
s

sta ti je fudbal

pre oko 2 godine

Kakvo poluvrme Akanjia. Neverovatno samopouzdanje, naravno na temelju znanja. Pas, anticipacija, fizika, sve ima covek. Stoper, a kada drzi loptu u nogama, za ovih 45 min, minimum 50 dodira sa loptom, niti jednom madjaru ne pada na pamet da ga napadne. Strah je to. Covek je ubica.
S

Sisoje

pre oko 2 godine

Evo vec 0:2 ... Kako je ova Madjarska dvaput uspela da nas pobedi, da mi je samo znati. Pojma nemaju.
O

Obi Mikel

pre oko 2 godine

Pobedili su i Engleze oba puta
S

Sisoje

pre oko 2 godine

Nisam stigao da odgledam nijednu od utakmica nasih protiv Madjara. Stvarno pitam one koji su gledali: kako su ovi Madjari uspeli dvaput da nas pobede?!
G

Gorostsse

pre oko 2 godine

Tako sto je Strahinja Kalaba Pavlović ošuren
L

Lastonius

pre oko 2 godine

Kakav anti fudbal igraju ovi Madjari...ako Švajcarci dodaju gas i u drugom poluvremenu eto još jedne metle na ovom turniru.
D

Detelina sa četiri lista

pre oko 2 godine

UEFA je u švajcarskoj, njome upravlja Ceferin, Ceferin po običaju postavlja zemljaka Vincica čoveka od zadatka, svajcarcima sve rešeno.
M

Ma da bre to

pre oko 2 godine

Druze, igraju ljudi fudbal. Nama su dva puta pokazali da su bolji. Ovim madjarima ne moraju ni da pokazuju...rutinski dobijaju sabane poput nas, madjara, austrije...a sa jakima se kolju uvek. Tako da pusti te price. Ne volim ih ali su dobri.

VecaBg1971

pre oko 2 godine

Ovi Mađari su presmesna ekipa, a dobili su nas, to sve govori o nasoj snazi. Svajcarci nista specijalno, prva jaca ekipa ce ih odrati, to potpisujem.
L

Luba

pre oko 2 godine

Mađari su katostrofalmi danas. Kretanje bez lopte čista nula, igra jedan na jedan nula, bez volje i agresivnosti.Nadam se da će Rosi promjeniti taktiku u drugom poluvremenu.
S

Susjed

pre oko 2 godine

Sergej Milinkovic-Xhaka mora biti ponosan kako tata igra danas

ГОШЋА

pre oko 2 godine

Je l’ ce UEFA reagovati nakon uzvika sa tribina “Kosovo - Alb*nija* ?
D

Djeneral Draza

pre oko 2 godine

@MAXOV MESAR Pa da bi se ti pitao Luburicu :*
N

Nikola Kalabić

pre oko 2 godine

@konjusarski mesar Jesi siguran da treba "putovnica" ? :)
I

Ivan,,

pre oko 2 godine

Pa ovi madjari su uzasni. Da nisu bili u nasoj grupi ne bi plasirali uopste na EP.
H

Heey

pre oko 2 godine

A nas derali ovi madjari. Pa vi sad razmislite kakvi smo
U

Ujka Zitko

pre oko 2 godine

Au,patriote iz Srbije guzvaju tikete.😂😂😂😂AHAHAHAHAAHAHAHAH
B

Brate slatki

pre oko 2 godine

1-1,2-5 opušteno samo odigrao.Poklon 4,4 kvota na Hrvate večeras
6

616161a

pre oko 2 godine

ovi nas dobili 2 puta hahaahahahahahaah
V

Veljko9

pre oko 2 godine

Od koga smo mi izgubili...
I

Idemoo

pre oko 2 godine

Ne znam ko sve igra formaciju kao mi, ali koga god da sam gledao igrao je jako lose tj. bez tence igre. Secam se Katara cak je i Holandija bila ocajna. Ova formacija mi je nekako varljiva jer zapravo nemate bokove: cela taktika zavisi od kvaliteta bekova a udvajanje u odbrani ili u napadu je misaona imenica.

GoranDenHaag

pre oko 2 godine

Koliko smo mi tek jadni kad smo izgubili od ovih madjara...
G

Gosttt

pre oko 2 godine

I to dva puta
U

Ujka Zitko

pre oko 2 godine

I to dva puta😂😂😂😂
O

Obi Mikel

pre oko 2 godine

Izgubili su Englezi na primer i to 0-4 kod kuće
N

No.1

pre oko 2 godine

U formaciji sa 5 pozadi svi su očajni. Mislim da u top fudbalu poslednjih 5-6 godina ima 2 do 3 pobede ekipe koja igra tako nad ozbiljnom ekipom sa 4 pozadi. Presmešno izgleda i u odbrani i u napadu.
H

Helvetia.ch

pre oko 2 godine

Svacarska 3 Madjarska 1
O

Ove sudije su

pre oko 2 godine

Katastrofalne. Juce majstor sudi penal na 18 metara, kasnije ne vidi penal i crveni. Danas pomocni ponisti cist gol... Da nema vara brutalne kradje
N

NR

pre oko 2 godine

Kao da su ih ovi iz zvezde birali.
R

Rubikova kocka

pre oko 2 godine

Trlja ruke gazda Ludogoreca, doveli Duaha za 3 miliona sad će ga prodati za 10 + miliona!
R

Rubikova kocka

pre oko 2 godine

Trlja ruke gazda Ludogoreca, doveli Duaha za 3 miliona sad će ga prodati za 10 + miliona!
M

Makks

pre oko 2 godine

Kako ovaj sa arene davi sa nebitnim informacijama, cuveni bot Nemanja Paunovic. Covece, pusti nas da uzivamo u fudbalu i atmosferi.
M

Miljakovo

pre oko 2 godine

Dobijaju Svajcarci ovo.
N

Nenad1246

pre oko 2 godine

Zabole nas.
A

Auslenda

pre oko 2 godine

X kao Vrata . Saqiri,Elvedi,Embolo i Okafor na klupi+Zakara povtedjen. Ima Madjari da ih pokidaju od fudbala, jedino ako u drugo poluvreme bude neko usao od pomenutih cetvorica ce moci Svajcarci da im pariraju. Veliki Hendikep za Madjare je Nego sto ne igra desno odlicno krilo trci od linije do linije ...pa nije za dzabe prosao sve l mladkr Selekcije Francuske. Madjari su dobili jednog dobro dobrog igraca. Tako i onaj mali Englez Steyls isto dobar igrac cudi me sto ne igra u boljoj nekoj ekipi prosto je neverovatno da igra u Lige ONE znavi treca Liga Engleske

GoranDenHaag

pre oko 2 godine

Hahahahhahaha evo pokidase ih madjari, ne znaju svajcarci dje se nalqze 🤣🤣🤣
B

BH

pre oko 2 godine

Halo,gledaš li ti uopšte utakmicu??
H

Helvetia.ch

pre oko 2 godine

Svajcarska 3 Madjarska 1
U

Ujka Zitko

pre oko 2 godine

👏👏👏👏
R

Realna prica

pre oko 2 godine

Kao sto sam sinoc rekao da ce Nemci zgaziti Skote mesare sa 2-3 razlike minimum,tako isto mislim danas da Madjari daju 2 gola ili vise .Pa da vidimo :) Srecno svima
B

Brankoni84

pre oko 2 godine

Nerešeno na poluvremenu 1:1, u drugom poluvremenu švajcarci daju drugi gol, krajnji rezultat 1:2 za Švajbcarce.
B

Bogoljub Gagic

pre oko 2 godine

Iz tvojih usta u Bozije usi,igrao sam duplu sansu na braću Madjare.
G

Goxt

pre oko 2 godine

Al si ga pogodio svaka čast😁

ГОШЋА

pre oko 2 godine

sve su oni samo ne nasa braca
n

normanbates

pre oko 2 godine

Ajmo Švajcarska! Gazite momci, Dzaka rešava. Beograd navija za vas 😍
f

fuj

pre oko 2 godine

vodi ga kuci sto dalje od nas i ti i on