Komentari na vest

Maroko odškrinuo vrata, ušlo njih devet

b

bp

pre 21 minuta

Zna li se da li je iko od Evropljana ispao? hvala

Kristina Rajkovic

pre oko 1 sat

Opasan Maroko, opasan ko hasis!!
B

Bacoglavac

pre oko 1 sat

Само да Мароко испадне, много су полетели после Катара, нарочито због оне крађе на АКН.

Milos Kostic

pre oko 2 sata

Steta za Tunis🙈

Biki123

pre oko 2 sata

Najjaci su Marokanci navijam da osvoje

Petar Lukić

pre oko 2 sata

U današnje vreme svi igraju fudbal jer su godinama napredovali a i tek će
H

Holse

pre oko 2 sata

Evropljani se za sad najgore pokazali
А

Анонимус

pre oko 2 sata

Прошле групе јесу, али ће зато вероватно све да испадну у шеснаестини финала