Komentari na vest

Neprofesionalno, sramotno: Škoti o'ladili Norvežane pred Mundijal

Meda74

pre 19 dana

Nekada je pametno nereskirati.
V

Vladava

pre 19 dana

a ovo je sudija unistio iskreno.
L

Leukemija

pre 20 dana

Koliko je mali debeljko sudija unistio utakmicu Maroko - Norveska.
M

Mirko12345

pre 20 dana

Nekad je Škotska za nas bila reprezentacija koju lagano dobijamo u najavi a gle danas

Boogy

pre 20 dana

Mislim da su ove pripremne utakmice pred Svetsko totalni promašaj. Posle duge sezone, igraš prijateljske, a čeka te još mesec dana prvenstva. Samo se ispovređivaše igrači.
Bravi za Skotsku ,ko je Norveska?

Vladimir Jovanovic

pre 20 dana

Svetsko ima da bude cirkus
M

MARS232

pre 20 dana

sramota sta rade
D

DDS900

pre 20 dana

Koliko je mali debeljko sudija unistio utakmicu Maroko - Norveska.
O

Objektivacc

pre 20 dana

Ako je “trening utakmica” od sat vremena i to iza zatvorenih vrata, ne vidim cemu tolika drama i zasto bi bio problem pozvati neki obliznji tim iz MLS-a, ionako im je sezona zbog SP-a pauzirana..
U

Uncle Z

pre 20 dana

Iz kog razloga neko gleda to kao nešto sramotno, čovek prosto ne želi igrači da mu se povrede zarad neke sat vremena utakmice, ne mogu se ti tužni norvežani nikako drugačije rastrcati