Komentari na vest
Paradoks zbog novca i moći: Ispada da se poštenje kažnjava, a digitron isplati
M
Matematika
pre 26 minuta
Mogli su da rese vrlo lako, 8 grupa po 6, 4 iz svake idu dalje i to da se ukrsta pobednici grupa sa četvrtim, drugi sa trećim, četiri pobednika na jednu, četiri na drugu stranu kostura
V
Vuk Pavlovic
pre 38 minuta
neka i treba nekada
B
Bacoglavac
pre 38 minuta
На овај број тимова, само Швајцарски систем би имао смисла, као у ЛШ. Нек игра свака екипа по 4 утакмице у старту, првих 8 у 1/8, 9-24 разигравање и то је то. Имали би још више утакмица, и правилнији систем. Вук сит и овце на броју.
nba
pre 43 minute
Velki broj utakmica ,imas i vremna da odmoris ekipu da vidis sta i kako dalje,normalno je da cr namestiti
G
Gost Zrenjanin
pre 44 minute
Ovakvog kalkulisanja je uvek bilo i biće.Nije isti sport ali i Duda Ivković je gubio utakmice u grupi da bi imao lakši put do finala i uzimali smo titulu,Svi to rade,a da li je sportski,pitanje je..
D
Der
pre 44 minute
To im je ''kazna'' za hidratation brake. Ko ih sisa kad si iovako unistili fudbal.
Petar Lukić
pre 44 minute
Ma jook uopšte neke utakmice nisu bile nameštene
D
Duke
pre oko 1 sat
Najbolje bi bilo napraviti neki zreb posle grupa da ne bude kalkulacija, samo da prvi u grupi ne moze na prvog iz druge grupe.
M
Milan 92
pre oko 1 sat
Jedini spas za ovo, ako Sp i dalje bude sa 48 je,da posle grupne faze bude zreb.8 najboljih prvoplasiranih da dobije status nosioca slican kao u tenisu.I da se zreba sa treceplasiranima koji su prosli. Ostala 4 prvoplasirana i 4 najbolja drugoplarane da se zrebaju sa ostalih 8 drugoplasiranih. Nosioci bi se u osmini finala ukrstali sa nekim od pobednika ovih meceva i ne bi mogli da se medjusobno sastanu pre cetvrtfinala.Da vidis onda kako bi se kidali za svaki bod.
ЗоранАГТ+
pre oko 1 sat
чему чуђење!?. Увек је тако било.
I
Iceman
pre oko 1 sat
Prvenstvo je za nijansu bolje od lige nacija. Apsolutno ništa mi se ne dopada.
Н
Никола790
pre oko 1 sat
Ово се лако решава. Жреб после групне фазе и нема намештања
S
Seoul
pre oko 1 sat
Pa naravno da je tako
Kako u životu tako i u sportu
Bosque
pre oko 1 sat
Najgore svetsko prvenstvo do sad...nikad vise kalkulacija i namestanja,a o cetvrtinama da ne pricam.
3
367
pre oko 1 sat
Број учесника треба да се смањи на максимум 24 репрезентације. Јача конкуренција, мање отаљавања утакмица и, самим тим, мање "намештања".
8
8
pre oko 1 sat
Utisak je i da polovina utakmica šesnestine finala ne zanimljive, kao i da je broj movododatih reprezentacija na Svetskom prvenstvu baš onaj za koliko treba da se smanji broj učesnika.
ništa nisu pokazali
G
Gaga32
pre oko 2 sata
celu tekmu nista i onda u nadoknadi goolovi
P
Partymaker
pre oko 2 sata
Prostora za kalkulacije je uvek bilo i biće, uostalom bunite se nečemu što je sasvim legitimno, samim tim jer se stvara prostor za kalkulacije...
D
DDS900
pre oko 2 sata
Pa ovo je bukvalno namestanje utakmica i to na najvisem nivou.
T
Tata Martino
pre oko 2 sata
Nameštene utakmice u trećem kolu su Alžir-Austrija, Japan-Švedska, Australija-Paragvaj, Hrvatska-Gana, i Ekvador-Nemačka! To samo ljudima koji nikad nisu šutnuli loptu u životu, može da deluje kao pošteno odigrane utakmice.
P
Partymaker
pre oko 1 sat
Ili onima koji rade pa nemaju vremena da gledaju sve utakmice kao neki.... 🤣🤣🤣



.jpg.webp)




