Komentari na vest

Paradoks zbog novca i moći: Ispada da se poštenje kažnjava, a digitron isplati

M

Matematika

pre 26 minuta

Mogli su da rese vrlo lako, 8 grupa po 6, 4 iz svake idu dalje i to da se ukrsta pobednici grupa sa četvrtim, drugi sa trećim, četiri pobednika na jednu, četiri na drugu stranu kostura
V

Vuk Pavlovic

pre 38 minuta

neka i treba nekada
B

Bacoglavac

pre 38 minuta

На овај број тимова, само Швајцарски систем би имао смисла, као у ЛШ. Нек игра свака екипа по 4 утакмице у старту, првих 8 у 1/8, 9-24 разигравање и то је то. Имали би још више утакмица, и правилнији систем. Вук сит и овце на броју.

nba

pre 43 minute

Velki broj utakmica ,imas i vremna da odmoris ekipu da vidis sta i kako dalje,normalno je da cr namestiti
G

Gost Zrenjanin

pre 44 minute

Ovakvog kalkulisanja je uvek bilo i biće.Nije isti sport ali i Duda Ivković je gubio utakmice u grupi da bi imao lakši put do finala i uzimali smo titulu,Svi to rade,a da li je sportski,pitanje je..
D

Der

pre 44 minute

To im je ''kazna'' za hidratation brake. Ko ih sisa kad si iovako unistili fudbal.

Petar Lukić

pre 44 minute

Ma jook uopšte neke utakmice nisu bile nameštene
D

Duke

pre oko 1 sat

Najbolje bi bilo napraviti neki zreb posle grupa da ne bude kalkulacija, samo da prvi u grupi ne moze na prvog iz druge grupe.
M

Milan 92

pre oko 1 sat

Jedini spas za ovo, ako Sp i dalje bude sa 48 je,da posle grupne faze bude zreb.8 najboljih prvoplasiranih da dobije status nosioca slican kao u tenisu.I da se zreba sa treceplasiranima koji su prosli. Ostala 4 prvoplasirana i 4 najbolja drugoplarane da se zrebaju sa ostalih 8 drugoplasiranih. Nosioci bi se u osmini finala ukrstali sa nekim od pobednika ovih meceva i ne bi mogli da se medjusobno sastanu pre cetvrtfinala.Da vidis onda kako bi se kidali za svaki bod.

ЗоранАГТ+

pre oko 1 sat

чему чуђење!?. Увек је тако било.
I

Iceman

pre oko 1 sat

Prvenstvo je za nijansu bolje od lige nacija. Apsolutno ništa mi se ne dopada.
Н

Никола790

pre oko 1 sat

Ово се лако решава. Жреб после групне фазе и нема намештања
S

Seoul

pre oko 1 sat

Pa naravno da je tako Kako u životu tako i u sportu

Bosque

pre oko 1 sat

Najgore svetsko prvenstvo do sad...nikad vise kalkulacija i namestanja,a o cetvrtinama da ne pricam.
3

367

pre oko 1 sat

Број учесника треба да се смањи на максимум 24 репрезентације. Јача конкуренција, мање отаљавања утакмица и, самим тим, мање "намештања".
8

8

pre oko 1 sat

Utisak je i da polovina utakmica šesnestine finala ne zanimljive, kao i da je broj movododatih reprezentacija na Svetskom prvenstvu baš onaj za koliko treba da se smanji broj učesnika. ništa nisu pokazali
G

Gaga32

pre oko 2 sata

celu tekmu nista i onda u nadoknadi goolovi
P

Partymaker

pre oko 2 sata

Prostora za kalkulacije je uvek bilo i biće, uostalom bunite se nečemu što je sasvim legitimno, samim tim jer se stvara prostor za kalkulacije...
D

DDS900

pre oko 2 sata

Pa ovo je bukvalno namestanje utakmica i to na najvisem nivou.
T

Tata Martino

pre oko 2 sata

Nameštene utakmice u trećem kolu su Alžir-Austrija, Japan-Švedska, Australija-Paragvaj, Hrvatska-Gana, i Ekvador-Nemačka! To samo ljudima koji nikad nisu šutnuli loptu u životu, može da deluje kao pošteno odigrane utakmice.
P

Partymaker

pre oko 1 sat

Ili onima koji rade pa nemaju vremena da gledaju sve utakmice kao neki.... 🤣🤣🤣