Komentari na vest
Širer i Kin po najboljim igračima, Nevil po celoj Engleskoj: Krila su očajna, nedostaje nam kreativnost

markinjos4
pre oko 1 sat
najprecenjenija reprezentacija u istoriji fudbala
N
Nenad Petrovic
pre oko 1 sat
Ma lako ce se Englezi okliznuti.. Nista novo
J
Jaffa keks
pre oko 1 sat
Nedostaje Foden od pre dve godine. Ne znam gde ja taj covek nestao. Tada je nezaustavljiv, kreativna, konstantna opasnost po gol. Saka vec 2,3 godina u padu, primetno losiji. Englezi imaju sada losiju reprku nego proslo prvenstvo. Tada su svi glavni igraci bili u formi. Sada se to moze reci samo za Kejna, Rajsa i mozda Andersona i Pikforda.
M
MMMarko
pre oko 1 sat
Englezi uvek kada je reprezentacija u pitanju imaju pritisak...
ЗоранАГТ+
pre oko 1 sat
Слажем се за Шпанију. Немци-Данци гг и 3+.
Aleksandar Virijevic
pre oko 1 sat
Imaju dobre igrače, ali polufinale je maksimum, i to ako im se otvori žreb kao Argentini...
E
Eto ...
pre oko 1 sat
Ovi su sve poosvajali pa sad mogu da govore sta je dobro sta nije. U od ovih engleza se uvijek nesto puno ocekuje a oni su malo iznad prosjeka ekipa. Samo sto su cijene igraca prenaduvane i onda se gledaju kao neka sila
djole.
pre oko 1 sat
Pritisak ih redovno ubije,vidi se da su u grcu.Ne znam šta ovi dežurni kriticari žele lepu igru ili pobede ?

stevic97
pre oko 2 sata
S obzirom na žreb, neće oni dalje od četvrtfinala ovakvom igrom
D
Dja Djedje
pre oko 2 sata
A sta su pomenuti kriticari i bivsi reprezentativci postigli tokom igranja za reprezentaciju i gde je bila njihova kreativnost?
P
PAOKara
pre oko 1 sat
Apsolutno nisu postigli nista u nacionalnom timu,a tim je bio duplo bolji od danasnjeg.Dezurni pljuvaci Junajteda i nacionalnog tima.Videli smo Kina,Skolsa i Nevila kao trenere.

.jpg.webp)




.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)