Komentari na vest

Širer i Kin po najboljim igračima, Nevil po celoj Engleskoj: Krila su očajna, nedostaje nam kreativnost

markinjos4

pre oko 1 sat

najprecenjenija reprezentacija u istoriji fudbala
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

Ma lako ce se Englezi okliznuti.. Nista novo
J

Jaffa keks

pre oko 1 sat

Nedostaje Foden od pre dve godine. Ne znam gde ja taj covek nestao. Tada je nezaustavljiv, kreativna, konstantna opasnost po gol. Saka vec 2,3 godina u padu, primetno losiji. Englezi imaju sada losiju reprku nego proslo prvenstvo. Tada su svi glavni igraci bili u formi. Sada se to moze reci samo za Kejna, Rajsa i mozda Andersona i Pikforda.
M

MMMarko

pre oko 1 sat

Englezi uvek kada je reprezentacija u pitanju imaju pritisak...

ЗоранАГТ+

pre oko 1 sat

Слажем се за Шпанију. Немци-Данци гг и 3+.

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Imaju dobre igrače, ali polufinale je maksimum, i to ako im se otvori žreb kao Argentini...
E

Eto ...

pre oko 1 sat

Ovi su sve poosvajali pa sad mogu da govore sta je dobro sta nije. U od ovih engleza se uvijek nesto puno ocekuje a oni su malo iznad prosjeka ekipa. Samo sto su cijene igraca prenaduvane i onda se gledaju kao neka sila

djole.

pre oko 1 sat

Pritisak ih redovno ubije,vidi se da su u grcu.Ne znam šta ovi dežurni kriticari žele lepu igru ili pobede ?

stevic97

pre oko 2 sata

S obzirom na žreb, neće oni dalje od četvrtfinala ovakvom igrom
D

Dja Djedje

pre oko 2 sata

A sta su pomenuti kriticari i bivsi reprezentativci postigli tokom igranja za reprezentaciju i gde je bila njihova kreativnost?
P

PAOKara

pre oko 1 sat

Apsolutno nisu postigli nista u nacionalnom timu,a tim je bio duplo bolji od danasnjeg.Dezurni pljuvaci Junajteda i nacionalnog tima.Videli smo Kina,Skolsa i Nevila kao trenere.