Komentari na vest
Što je drugima loše, Infantinu se sviđa: Pauze za hidrataciju dobre, pomažu trenerima
P
Papu Gomez
pre 18 minuta
све је постало у парама битно
Pa dodo sam
pre 21 minuta
Pa normalno da mu se sviđaju pare, šta je tu sporno..
Milos Kostic
pre 35 minuta
Ovo je smesno,nema potrebe.
h
hhjkđ
pre oko 1 sat
kakva je ovo prevarant,Sep Blater krao a ovaj kao nije znao poštenjačina
P
Petrinjo8272
pre oko 2 sata
Najveća glupost ikada, uvedena samo da se zgrne još veća lova na reklame!
panic1971
pre oko 2 sata
Ko je on da uvodi nova pravila u fudbal,obican celavac
6
666999
pre oko 2 sata
Овог ћелуфатоа треба момачки изударати
S
Samo istina
pre oko 2 sata
Ovo ubija intezitet u fudbalu.... Narucito ekipu koja je u naletu...
kivekive
pre oko 2 sata
ja se samo nadam da ovo nece uvesti i za klubove
$$$
pre oko 2 sata
Naravno da mu se svidja, pare od reklama samo stizu. A sto se Infantinovog ukusa tice, on je Mesijev najveci lobista, tako da znamo da ima los ukus
c
cvv
pre oko 2 sata
Iskreno se nadam da je ovo poslednji šampionat gde ćemo fudbal na četri dela
Џ
Џаипур
pre oko 2 sata
Па добро, ћелафуто мора да стоји иза својих идеја, ипак је добио масне паре за то. На следећем СП би и требало да буде паузе, ипак ће се играти по пакленој врућини, што сад у 80% утакмица није случај. На његове изјаве се не треба пецати, ипак ради и прича човек оно што је у његовом интересу








