Komentari na vest

Trka za zlatnu kopačku Mundijala: Embape i Haland postili, Mesi na klupi

М

Могуће је

pre 8 minuta

да је Халанд постио (јер је у току Петровски пост). Али човек уопште није играо синоћ ( играо други тим Норвешке). Није лепо то што пишеш новинареее... 🤥

Aleksandar Virijevic

pre 22 minute

Moguće je da će ući poslednjih 30 minuta ili manje.

Стефан Васиљевић

pre oko 2 sata

Mušljenja sam da će Mesi večeras nastupiti. Zašto bi propuštao priliku da uveća saldo golova ako već ima priliku?
.

..

pre oko 1 sat

@ Stefan Vasiljević Zato što mu to nije važno. Oborio je sve moguće rekorde, sve je osvojio što je mogao da osvoji i gleda šta bi bilo najbolje za njegov tim a ne za njega lično. Za tim bi bilo bolje da odmara ovu utakmicu ili njen veći deo, da bude spremniji za nastavak šampionata, da se razigraju igrači koji nisu do sada igrali. A tvrdim da je Portugal u ovoj grupi i da igraju poslednji nebitan meč protiv Jordana da bi Ronaldo tražio da igra 90 minuta i da samo njemu šalju loptu.
A

Alexis9

pre 34 minute

Rekao je Skaloni da ce poceti sa klupe,nema potrebe da se zamara,a treba i ostali da se uigraju jer se Argentincima crta jako povoljan zreb da ponovo doguraju daleko
@

@..

pre 16 minuta

Nije mu vazno, a sam je najavio posle meca sa Austrijom da zeli da bude starter i protiv Jordana? Nije mu vazno, a izvodi sve prekide i sutira i slobodne udarce sa 30 i 40 metara (protiv Alzira). Nije mu vazno, a nijedan saigrac iz reprezentacije se nije upisao u strelce osim njega na ovom SP? I naravno, ko o cemu, ti o Ronaldu. Ti tvrdis? E, ako ti tvrdis, onda je sigurno tako hahahaha

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 2 sata

Zaboravili smo Kejna...