Komentari na vest

Tuhel objasnio sporne izbore: Bolni razgovori, stvaramo bratstvo

B

Bilo

pre oko 1 mesec

Dzon S. i sve je jasno. Kriterijum ne postoji.

bez_EU4ije

pre oko 1 mesec

Ako već ovoliko vrednuje Spencea, zašto je onda poveo Livramenta pre nego Halla ili Shawa? Razumem da je Henderson tu pre svega da motiviše ostale, ali to je mogao i kao deo stručnog štaba, da ne zauzima mesto boljima od sebe. Morao je MGW biti na spisku.

Бранко Шијак ????

pre oko 1 mesec

Не треба човек уопште никоме да се правда. Урадио је најбољи могући потез у својој тренерској каријери. Треба увек да игра онај ко заслужује, а не маркетиншки циркузанти.

Nikola

pre oko 1 mesec

Cisto da vide ameriku pa se vracaju
D

Dobitak7

pre oko 1 mesec

Ma nek ostanu da gledaju i cetvrtfinale i do kraja mozda, da ne gledaju od kuce

[email protected]

pre oko 1 mesec

Englezi uvjek jaki,al nemaju srece..uvek neko polufinale ili finale gube,nesto im fali. Videćemo ih sad,mada mislim da su Francuzi i Spanci najjači
G

Gotz

pre oko 1 mesec

Objasni čovek sve lepo i opet komentari,trebao je ovoga trebao onoga.Alo bre ,klempo se pita i samo je on plaćen za to
D

Djordje Milev

pre oko 1 mesec

Neće englezi daleko da prođu
D

Dobitak111

pre oko 1 mesec

Ma gde nece dobra su ekipa, ja ih ne volim puno ali kad pogledas sastav tvrda je to ekipa bas!
Y

Yashin

pre oko 1 mesec

Lepo da se dokazu drugi igraci. Inace ljudi englezi su jaka ekipa. Nesme da ih se potcenjuje. Za mene su oni top 10

Radosav Ikovic

pre oko 1 mesec

Porazavajuce je da Englezi nemaju svog strucnjaka na celu reprezentacije.

Lalala

pre oko 1 mesec

I Anceloti je mogao ovako Nejmara, koji je priznacemo u gorem stanju od Fodena i Palmera... Al' Anceloti nikad nije imao taj pristup sa igracima (Fergi, Magnat, Kapelo npr) vec je na ti sa istima...
G

Ghost of mississippi

pre oko 1 mesec

Ovom liku djedina bio ss-ovac garant. koja faca eee
D

Dobitak111

pre oko 1 mesec

Vidim ja da se vi vracate kuci nakon 3 utakmice u grupi, a mozda ostanete kao turisti do kraja

Sloba

pre oko 1 mesec

tuhel nanbolji sada
T

Trololo

pre oko 1 mesec

Nije mi jasno zasto bi uopste morao da se pravda? Ostavio je igrace koji su ocigledno totalno van forme. Palmera nema manje-vise vec sezonu i po, Fodena citave dve sezone, izuzev nekih mesec dana, kada je povezao par dobrih utakmica. Sto se Arnolda tice, nije se ni on bas pokazao u Realu, a koliko se secam, cak i kada je bio u najboljoj formi, nije bio prvi bek reprezentacije. Koliko god ne volim Tuhela, ovde je pokazao karakter, svaka cast za odluke!
S

Svasta nesto

pre oko 1 mesec

Vorton iz Palasi Gibs-Vajt su zasluzili poziv

[email protected]

pre oko 1 mesec

tuhel je nanizao par pobeda dobar trener.
B

Buca95

pre oko 1 mesec

Palmer je morao da ide,nije sigurno on kriv sto igra u raspalom Celziju.

[email protected]

pre oko 1 mesec

on je trener, njegova je odgovornost za rezultat i treba on da odabere tim koji ce da vodi

Bojan Lordinho

pre oko 1 mesec

Stvaras ti sebi mesto na Biro-u ☺️🤣

Predo8

pre oko 1 mesec

Gibs Vajt je odličan

Slavko61

pre oko 1 mesec

Neke baš čudne odluke
G

Gooners

pre oko 1 mesec

Sjecate li se kako smo mi Srbi drvlje i kamenje po Muslinu jer ko je on sto ne zove SMSa. A pa otisao Muslin i sta smo posle dobili?
G

Gravesen

pre oko 1 mesec

Menadžer Jaja Turea i još par njih su rekli o Muslinu kakav je to prevarant, on je rekitirao Dimitri Seluka da bi Jaja Ture igrao u Metalurgu iz Donjecka, ima svedočenja i iz Belgije i Rusije.
K

Kud ćeš bolje

pre oko 1 mesec

Dobili smo Krstajića,spremnog na tal u bilo koje doba dana i noći.
G

Gooners

pre oko 1 mesec

Prvi covjek sto im je rekao njihov najveci problem. Nikad njima nije falilo kvaliteta ali timski duh gori nego kod nas... Problem je sto Englezi ko i mi Srbi imaju 7 miliona selektora puta jos 10 kod njih i mediji, klubovi, menageri, navijaci svi znaju bolje nego selektor.. Ovo je rizican potez ali mogao bi dati rezultat ako ne onda se samounistio

Bokiboki01

pre oko 1 mesec

Tunel opasan trener

Bokiboki01

pre oko 1 mesec

Tunel opasan trener
P

Peki30

pre oko 1 mesec

Dzon Stons dokazani šampion? Od kad je Firmino izlevatio ko budalu najgori igrač tina, staklene noge, dok nije došao ruben dias ni na šta nije ličila ta odbrana. I sad 6ti stoper Sitija posle geijs, husanova, dijaza, akta, gvardiola. Skandalozno je stq objavljuje selektor Engleske. Megvajer je za Stonsa ove sezone Barezi iz najboljih dana. A djed spens, por3d Trenta,no comments.

Aboubakar Oumarou

pre oko 1 mesec

Ti se sigurno bolje razumeš u fudbal od jednog Tuhela...
П

Пуваџије

pre oko 1 mesec

Као и увек, Енглези се дувају и никад ништа не ураде....
K

Kalabasas

pre oko 1 mesec

Pa nije se on tu o nikog ogresio,foden dve godine nista ne igra,megvajer od sjaja do ocaja,stopera bar imaju,arnold hoda po terenu,kako god polufinale plafon ...portugal,spanija,argentina,francuska,kolumbija,ludi bijelsa s urugvajom ,bolje ekipe oni su iz nekog drugog plana...
C

Czz

pre oko 1 mesec

Kako ce nam ameri unistiti fudbal pa to je strasno. Vise reprezentacije nemaju nikakvog smisla. Igra ko oce za koga oce, dobijaju se pasosi, otimaju se oko djece, trener italijan vodi brazil, njemac englesku…. Uzas brate. Vratite staro kad smo imali reprezentaciju komplet iz iste drzave i to je to. Trener iz iste i kraj. Pa ko ima najbolji komplet neka osvaja. Ovo unistavanje identiteta drzave, bilo koje, u sportu je besmisleno

Aboubakar Oumarou

pre oko 1 mesec

Samo ne kontam kako su tu Ameri krivi?

kivekive

pre oko 1 mesec

ako ne osvoji oterace ga ko kera

kivekive

pre oko 1 mesec

Gibs White je mora biti pozvan
S

Svasta Nesro

pre oko 1 mesec

I Vorton i K.Palasa
n

nemanja1512

pre oko 1 mesec

Meni samo nije jasno kome on ima da se pravda? On je trener on bira ?kakvi crni navijaci kakvi bakraci, mediji, pa valjda je on glavni za izbor igraca a ne mile iz donje vrine

[email protected]

pre oko 1 mesec

Engleska u top 3, 💪💪💪
D

Dobitak7

pre oko 1 mesec

Uf, malo teze! Pa samo u Evropi ima mnogo boljih timova od njih, tipa Francuska, Spanija, Portugal... a da ne govorimo tek Brazil, Argentina. Tesko ce stici i do polufinala
P

Pavle13072014

pre oko 1 mesec

Gibs Vajt je morao da ide, a ti kako hoces...
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Palmer stvarno očajan

malibibi991

pre oko 1 mesec

Odavno vise nisu bitni igraci toliko nego treneri.
G

Gost1389

pre oko 1 mesec

Neko je Tuhel, a neko je obradovic. Mi, kao naord, ne umemo da se suocimo sa kritikom, drugacijim misljnjem. Kao deca uzrasta do 8godina, naljutimo se i ne pricamo...

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Sve sto je rekao ima logike
R

RendiOrton13

pre oko 1 mesec

Neznalica i prevara, ispašće do četvrtfinala a onda ide otkaz kao vrata
n

neznalica

pre oko 1 mesec

a nama petardu sa B timom. albanci isto neznalice, zato Srbija sveznalice.

Marko Kolasinac

pre oko 1 mesec

Engleska plafon 1/2 finale i iz turnira standrdno, fali njima timski dug, kvaleitet neupitan, a Tuhelu sledi otkaz posle SP, Stiv Meklaren je napravio vise nego ozbiljnu ekipu na SP u Nemackoj 2006 .
Z

Znači Delija

pre oko 1 mesec

Kad vam toliko , smeta što niste nekog engleskog trenera namestili da vodi reprezentaciju , sad u junu čemo da vidimo kolko ste fudbaleri , kad za onakva krljanja kao u ligi krenu da vam pljušte kartoni , naravno ako kao po navici nebude igrala lova ....
P

PP

pre oko 1 mesec

Ja se ne čudim njemu što je takav i što menja klubove na dva meseca. Jasno je ko je on. Ja se čudim klubovima koji njega uzimaju za trenera.
P

PP

pre oko 1 mesec

Ovo je trebao da bude komentar na vest o Lalatoviću. Greška.
C

Costacurta

pre oko 1 mesec

Više bi voleo, da je poveo sve ove za kojim se diže hype zbog nepozivanja, nego ove koji su na spisku. Onako bi,kao i uvek kad su zvali navikana imena, kiksali. Sada, sa ovim spiskom, deluju čak i jako opasno. Za sve koji misle suprotno: pozivao je Southgate godinama ta ista imena i zvezde,i šta su ono osvojili??
T

Tuhel pukovnik ili pokojnik

pre oko 1 mesec

Sa ovakvim razmisljanjem, spiskom i bez mesanja menadzera imaju sansu konacno da uzmu pehar. Nadam se da nece al sad imaju realnu sansu.

Cujo Zarko

pre oko 1 mesec

Svabe su detaljni i vode racuna o svemu o svakom detalju . Zato i imaju dobre rezultate

[email protected]

pre oko 1 mesec

covek je u pravu sto posto za razliku od naših selektora

Vaskon

pre oko 1 mesec

Sve sto je rekao ima logike...