Komentari na vest
Dok Novak kuva, ne dolivaj ulje na vatru! Đoković plesao kao u najboljim danima
O
OptaAce
pre preko 1 godinu
-Teniseri sa najviše pobeda u singlu u Indian Velsu i Majamiju od 1985.: Federer 122, Nadal 99, Đoković (51 IV+47 M) i Agasi 98, Sampras 73.
-Teniseri sa najviše plasmana u 1/4 f Mastersa od 1990.: Nadal 99, Đoković 96, Federer 87, Murray 51.
-Đoković protiv Muzetija: 8:1.
-Korda (24 godine) je najmlađi američki teniser koji je 2+ puta došao do 1/4 f Majamija od Rodika (4, 2001-2007).
g
gost354
pre preko 1 godinu
Let him cook
н
нс бој
pre preko 1 godinu
Док Новак динста доливај уље слободно.
g
gunnersi
pre preko 1 godinu
Nadao sam se da bi mogao da pumpa umesto sviranja violine, mada kapiram nece zbog Janka sendvicara. Mozda nas iznenadi tim potezom ako osvoji titulu. Gazi sampione, pumpaj sve redom!
н
нс бој
pre preko 1 godinu
Надам се да сте видели поздрав навијача и Јанка.Отишао у Мајами и лик га испрозивао,јуре се ћаци на крај света.
5
52352
pre preko 1 godinu
Dobro je onaj tip iznapusavao Ljanka, i i svakoj slicnoj moralnoj gromadi treba isto, svi trebaju isti tretman imati, po zasluzi. Ne sme se dozvoliti da se oni puni samopouzdanja sepure i osecaju komforno podrzavajuci sve ovo sto nas bol i svrbi. Sto kaze Viskovic komentator, ja imam dovoljno, zaradjujem dovoljno, ali se borim za one koji nemaju. I sto je najtuznije, mnogi to ne kapiraju.
G
Gost1991
pre preko 1 godinu
Ako ovo ne osvoji, treba da batali tenis
Nikad slabiji turnir, konkurencije nema
Ovde treba da se proseta do titule
g
goatov1c
pre preko 1 godinu
i tako vec 20 godina. ima srece da je losa konkurencija. deri!
i
istima
pre preko 1 godinu
Dinstaj
d
dejovaisio zefujk
pre preko 1 godinu
"Ma loš je, za penziju je" part 768. 🤣🤣🤣
G
Gosty
pre preko 1 godinu
Nole kao svojevremeno Srđan Vujaklija na Marakani.

Kalčopolista®
pre preko 1 godinu
Jel taj Vukajlija svirao kontrabas kada je bilo 1:5 za Borac protiv zvezde na rajku u jeku grofove "titule" od 35 bodova razlike nad Partizanom.. Da ne kazem u jeku placene titule

Dorcolac
pre preko 1 godinu
Vi grobari jedini u univerzumu mozete sebe da ubedite da je titula namestena tamo gde ekila ima 35 bodova prednosti. Namestena titula je ona gde nijanse odlucuju i onda te poguraju sudije i savez
1
12345m12345
pre preko 1 godinu
@kalcopolista
jel to ona sezona kada ste oba derbija izgubili? 3:1 i 1:2, a u plejofu izvukli 1:1?
N
Noćne more
pre preko 1 godinu
Pola veka bez pobede u k.š.
C
Cer
pre preko 1 godinu
Strasno je igrao, samo ovako da nastavi!
M
Močaaaj Nole
pre preko 1 godinu
Ssmo napred 💪
M
Mileta ilke
pre preko 1 godinu
Pobedio Novak, pobedio Partizan, još sutra da dobije Virtus i da slavimo svi sa studentima.
R
Realno...
pre preko 1 godinu
Pumpaju i jedni i drugi. A u Ćacilendu su bile vodje i jednih i drugih. Kada objavljujete ovo, objavite i moj komentar!!!
D
Dovešće te
pre preko 1 godinu
Studenti do prosjačkog štapa dobri moj,i to bez Vojvodine.
P
Paa
pre preko 1 godinu
Ispali str od Francuza u LN pa ti je sad malo krivo?
P
PUMPAJ
pre preko 1 godinu
PUMPAJ NOVACE DINSTAAAJ 🔥🔥🔥🔥

Napad na isteku
pre preko 1 godinu
Отворен пут до 100-тке. Динстај, пумпај.
N
Netacno!
pre preko 1 godinu
Novak ne kuva,novak dinsta!








