Komentari na vest
Kad ako ne sad: Saša, sudbina je rekla Pariz
N
Necaperec
pre 20 dana
sad i vimbldon pa da ne bude da si dzabe osvojio ovo
N
Nikola27A
pre 21 dana
sve mu se otvorilo, ali nikad se ne zna, mora 100%
FC RED STAR
pre 21 dana
Stvarno ja ne znam ako izgubi biće kralj luzera
Dejan Jevtic
pre 21 dana
Konacno je vreme za taj prvi slem za Zvereva
D
Djordje Milev
pre 21 dana
Ako ovo ispusti onda stvarno treba da batali
Nikola Veljković
pre 21 dana
Ako ovo izgubi nek se penzioniše odmah

Miloš Milovanović
pre 21 dana
Nema on glavu za to...saplešće se opet na kraju
Dejan P.
pre 21 dana
Sad ili nikad Sale

Ssarita
pre 21 dana
Ajmo Sale razbi ga mnogo si bolji nema tu sta
Milos Manojlović
pre 21 dana
Neke priče same napišu kraj. Sledeća stanica: Pariz.
Vladimir Jovanovic
pre 21 dana
Vreme je za Sašu da osvoji
N
Nataas99
pre 21 dana
Zasluzio je on je za mene bolji od Sinera i Alkaraza samosto su ga druge stvari odvojile od terena

Dakara
pre 21 dana
Coboli je jako nezgodan protivnik na šljaci. Ako Zverev ne odigra najbolje što može biće svašta u ovom meču.
N
Nebojsa Tasic
pre 21 dana
zasluzio je da osvoji napoko
M
Mirkoxx22
pre 21 dana
Jedno od laksih finala za sasu
V
Veljabatica
pre 21 dana
Zverev samo jako!! zasluzeno
Slobodan Milojkovic
pre 21 dana
Realno....ko zna kada ce imati priliku da osvoji Rolan Garos, kada su svi favoriti ispali.
mikelosbos
pre 21 dana
Napravice mu problema Italijan...ali zasluzuje konacno titulu Zverev
R
Rasputin
pre 21 dana
Kao prvo zasto gledate samo tenisere rodjene izmedju 1995-2000 kad cela ta decenija (91-00) nema vise od 2 GS sampiona od kojih je jedan vec u penziji (Tim), a kao drugo odakle nadimak “Zveki”, zvuci kao da se zove Zvezdan 😅
n
nadrealnoo
pre 21 dana
Ako je ko zasluzio GS titulu to je Zverev. Igrac kome nedostaje jedan veliki trofej.
Ovo ce biti trending laksi za njega.
Ilijavl24
pre 21 dana
Ide Zverev lagano do titule






.jpg.webp)

