Komentari na vest

Kad ako ne sad: Saša, sudbina je rekla Pariz

N

Necaperec

pre 20 dana

sad i vimbldon pa da ne bude da si dzabe osvojio ovo
N

Nikola27A

pre 21 dana

sve mu se otvorilo, ali nikad se ne zna, mora 100%

FC RED STAR

pre 21 dana

Stvarno ja ne znam ako izgubi biće kralj luzera

Dejan Jevtic

pre 21 dana

Konacno je vreme za taj prvi slem za Zvereva
D

Djordje Milev

pre 21 dana

Ako ovo ispusti onda stvarno treba da batali

Nikola Veljković

pre 21 dana

Ako ovo izgubi nek se penzioniše odmah

Miloš Milovanović

pre 21 dana

Nema on glavu za to...saplešće se opet na kraju

Dejan P.

pre 21 dana

Sad ili nikad Sale

Ssarita

pre 21 dana

Ajmo Sale razbi ga mnogo si bolji nema tu sta

Milos Manojlović

pre 21 dana

Neke priče same napišu kraj. Sledeća stanica: Pariz.

Vladimir Jovanovic

pre 21 dana

Vreme je za Sašu da osvoji
N

Nataas99

pre 21 dana

Zasluzio je on je za mene bolji od Sinera i Alkaraza samosto su ga druge stvari odvojile od terena

Dakara

pre 21 dana

Coboli je jako nezgodan protivnik na šljaci. Ako Zverev ne odigra najbolje što može biće svašta u ovom meču.
N

Nebojsa Tasic

pre 21 dana

zasluzio je da osvoji napoko
M

Mirkoxx22

pre 21 dana

Jedno od laksih finala za sasu
V

Veljabatica

pre 21 dana

Zverev samo jako!! zasluzeno

Slobodan Milojkovic

pre 21 dana

Realno....ko zna kada ce imati priliku da osvoji Rolan Garos, kada su svi favoriti ispali.

mikelosbos

pre 21 dana

Napravice mu problema Italijan...ali zasluzuje konacno titulu Zverev
R

Rasputin

pre 21 dana

Kao prvo zasto gledate samo tenisere rodjene izmedju 1995-2000 kad cela ta decenija (91-00) nema vise od 2 GS sampiona od kojih je jedan vec u penziji (Tim), a kao drugo odakle nadimak “Zveki”, zvuci kao da se zove Zvezdan 😅
n

nadrealnoo

pre 21 dana

Ako je ko zasluzio GS titulu to je Zverev. Igrac kome nedostaje jedan veliki trofej.
Ovo ce biti trending laksi za njega.

Ilijavl24

pre 21 dana

Ide Zverev lagano do titule