Komentari na vest
Kakav manični ponedeljak: Troje Srba prvog dana na Centralnom terenu!
Marija Avramovic
pre oko 12 sati
kreće Nole po titulu.... srećno
vaalent
pre oko 14 sati
Srecno svima njima!
medabagljas
pre oko 14 sati
nadam se da ce svi daleko dogurati
Jana1211
pre oko 14 sati
nadam se da ce svi daleko dogurati
Isa Peric
pre oko 16 sati
Tesko! Samo Novak ( ne verujem da bi mogao ispasti u prvom kolu) ide a ovo dvoje nazalost zavrsavaju.
M
Maya888
pre oko 17 sati
Srecno svima njima!
Vladimir Jovanovic
pre oko 19 sati
Kreće Nole po titulu
Danijela62
pre oko 19 sati
ajmo Nole po 25 gren slem.
S
Stanazivko
pre oko 20 sati
E sad novak nek osvoji nema sta
A
Aki2255
pre oko 20 sati
Teniska velesila 😍😍
z
zecpripovedac
pre oko 21 sati
Ноле тежак жреб доби, можда и боље
I
IvanBg
pre oko 21 sati
I opet da budemo realni i bolni novak je vrh kvalitet ostali nisu za kursumlijslu banju realnost😭😭
A
Aki2244
pre oko 21 sati
Sad kad svi pobede😍😍
Savo Vukovic
pre oko 21 sati
Ау бре, значи чистка први дан
mladen misic
pre oko 21 sati
I opet će samo Nole da ostane posle drugog kola
P
Pavle13072014
pre oko 21 sati
Samo jako pa sta bude...
V
Veljabatica
pre oko 21 sati
bice nas mnogo vise i viseee
j
jokabejbe
pre oko 22 sata
dabogda nas bilo jos 3 puta po toliko
dusann55555
pre oko 22 sata
Srecno svim nasim teniserima pa nek naprave sto bolji uspeh na turniru

Meda74
pre oko 22 sata
I ostaćemo opet samo na Novaku posle dva kola
J
Janaćko
pre oko 22 sata
Šta je Central kort?

.jpg.webp)






