Komentari na vest

Kakav manični ponedeljak: Troje Srba prvog dana na Centralnom terenu!

Marija Avramovic

pre oko 12 sati

kreće Nole po titulu.... srećno

vaalent

pre oko 14 sati

Srecno svima njima!

medabagljas

pre oko 14 sati

nadam se da ce svi daleko dogurati

Jana1211

pre oko 14 sati

nadam se da ce svi daleko dogurati

Isa Peric

pre oko 16 sati

Tesko! Samo Novak ( ne verujem da bi mogao ispasti u prvom kolu) ide a ovo dvoje nazalost zavrsavaju.
M

Maya888

pre oko 17 sati

Srecno svima njima!

Vladimir Jovanovic

pre oko 19 sati

Kreće Nole po titulu

Danijela62

pre oko 19 sati

ajmo Nole po 25 gren slem.
S

Stanazivko

pre oko 20 sati

E sad novak nek osvoji nema sta
A

Aki2255

pre oko 20 sati

Teniska velesila 😍😍
z

zecpripovedac

pre oko 21 sati

Ноле тежак жреб доби, можда и боље
I

IvanBg

pre oko 21 sati

I opet da budemo realni i bolni novak je vrh kvalitet ostali nisu za kursumlijslu banju realnost😭😭
A

Aki2244

pre oko 21 sati

Sad kad svi pobede😍😍

Savo Vukovic

pre oko 21 sati

Ау бре, значи чистка први дан

mladen misic

pre oko 21 sati

I opet će samo Nole da ostane posle drugog kola
P

Pavle13072014

pre oko 21 sati

Samo jako pa sta bude...
V

Veljabatica

pre oko 21 sati

bice nas mnogo vise i viseee
j

jokabejbe

pre oko 22 sata

dabogda nas bilo jos 3 puta po toliko

dusann55555

pre oko 22 sata

Srecno svim nasim teniserima pa nek naprave sto bolji uspeh na turniru

Meda74

pre oko 22 sata

I ostaćemo opet samo na Novaku posle dva kola
J

Janaćko

pre oko 22 sata

Šta je Central kort?