Komentari na vest

Novak: Molodec, brate Mišo

Izbistanin

pre 11 dana

Novače završi karijeru dosta je.

kaligula89

pre 12 dana

sve zasluge, dobar je bio...

Aleksa Mihiza

pre 13 dana

Novak je neminovno NAJBOLJI TENISEN SVETA

Dejan Lazic

pre 13 dana

Nole je najbolji teniser sveta, doslovno nije sa ove planete!!!
k

keciksdvaplus

pre 15 dana

red je bio zaista, bravo

Meda74

pre 16 dana

Bio je red da i on uzme GS
U

Uncledrew

pre 18 dana

Zasluzio si Sasa bar taj jedan GS. Cestitke

Zika Zika

pre 18 dana

nole svaka cast

Милош Гроздановић

pre 19 dana

Tako se poštuju braća!
N

Nenad Petrovic

pre 19 dana

... Ma Nole je legenda bre...
D

Dale97

pre 19 dana

Djokovic ko cak noris. Koliko si osvoio grend slemova? Sve!!!

Veljara4

pre 11 dana

nije to samo za GS, neog za sve glavne turnire
P

Pajareper

pre 19 dana

bravo nole na recima a cestitke i zverevu!
Bravo i svaka cast