Komentari na vest
Rodik i Vilander veruju u Novaka na Vimbldonu, Toni Nadal kaže da je ovo kraj
P
Pajareper
pre 4 dana
djole ide ovde do pobede garantujem brza podloga
c
cetko01
pre 4 dana
nole idemo do 25.og grend slemaa
Crow *
pre 5 dana
Bas zato sto je osvojio sve sto se osvojiti moze ne mogu da razumem sta covek pokusava ,da se podmladi pa.opet sve ponovo ? Ne ide druze, ne ide .Godine cine svoje .
P
Pokušava
pre oko 5 sati
da uživa u takmičenju u sportu koji voli što je duže moguće! Lično mislim da mu to i polazi za rukom, jer stići do polufinala GS ne polazi za rukom većini igrača tokom cele karijere a kamoli sa 40 godina!
nemanjaa1712
pre 5 dana
Verujemo Nole u tebe !
Lalala
pre 5 dana
Ako osvoji odmah u penziju!
B
Brundo
pre 5 dana
Covek osvojio sve sto moze da se osvoji u tenisu a oni mu i dalje prebacuju svasta.Ima sve Slemove, najvise Slemova, sve Masterse, najvise Mastersa, najvse ATP finala. dve olimpijske medalje, dva takmicenja sa Srbijom, najvise nedelja, najvecu zaradu od turnira, najvise dobijenih meceva na Slemovima, najvise poena u sezoni...I sta je jos ostalo da uradi?On je svoje obavio.Sve sto je hteo i sve o cemu je sanjao je ostvario.Dosta je za jedan zivot.Ako nesto jos osvoji to je samo plus.
trilee93
pre 5 dana
Svi mi verujemo, nadam se da će uzeti makar taj 25.GS, da stavi tačku na neverovatnu karijeru
Ikebana
pre 5 dana
eh sto bi voleo da osvoji samo da demantuje ovog Tonija Nadala
B
Brundo
pre 5 dana
Vimbldon mu jeste najbolja sansa zbog servisa i kratkih poena.Da vidimo prvo kakav ce zreb da ima.Mnogo vise tenisera ne ume da igra na travi nego sto ume.I da vidimo hoce li Novak na ovom Vimbldonu da obori Federerov rekord od 105 pobeda u karijeri.Novak ih ima 102.
s
salata
pre 5 dana
Verujemo u 25. titulu. Verujemo da će Nole da se izdigne kao feniks iz pepela i da će zapušiti usta celom vakserskom zapadu.
Pavle Prica
pre 5 dana
Nemoj samo Vilander da veruje.
Petar Lukić
pre 5 dana
Ajmo Nole možeš ti to








