Komentari na vest

Rodik i Vilander veruju u Novaka na Vimbldonu, Toni Nadal kaže da je ovo kraj

P

Pajareper

pre 4 dana

djole ide ovde do pobede garantujem brza podloga
c

cetko01

pre 4 dana

nole idemo do 25.og grend slemaa

Crow *

pre 5 dana

Bas zato sto je osvojio sve sto se osvojiti moze ne mogu da razumem sta covek pokusava ,da se podmladi pa.opet sve ponovo ? Ne ide druze, ne ide .Godine cine svoje .
P

Pokušava

pre oko 5 sati

da uživa u takmičenju u sportu koji voli što je duže moguće! Lično mislim da mu to i polazi za rukom, jer stići do polufinala GS ne polazi za rukom većini igrača tokom cele karijere a kamoli sa 40 godina!

nemanjaa1712

pre 5 dana

Verujemo Nole u tebe !

Lalala

pre 5 dana

Ako osvoji odmah u penziju!
B

Brundo

pre 5 dana

Covek osvojio sve sto moze da se osvoji u tenisu a oni mu i dalje prebacuju svasta.Ima sve Slemove, najvise Slemova, sve Masterse, najvise Mastersa, najvse ATP finala. dve olimpijske medalje, dva takmicenja sa Srbijom, najvise nedelja, najvecu zaradu od turnira, najvise dobijenih meceva na Slemovima, najvise poena u sezoni...I sta je jos ostalo da uradi?On je svoje obavio.Sve sto je hteo i sve o cemu je sanjao je ostvario.Dosta je za jedan zivot.Ako nesto jos osvoji to je samo plus.

trilee93

pre 5 dana

Svi mi verujemo, nadam se da će uzeti makar taj 25.GS, da stavi tačku na neverovatnu karijeru

Ikebana

pre 5 dana

eh sto bi voleo da osvoji samo da demantuje ovog Tonija Nadala
B

Brundo

pre 5 dana

Vimbldon mu jeste najbolja sansa zbog servisa i kratkih poena.Da vidimo prvo kakav ce zreb da ima.Mnogo vise tenisera ne ume da igra na travi nego sto ume.I da vidimo hoce li Novak na ovom Vimbldonu da obori Federerov rekord od 105 pobeda u karijeri.Novak ih ima 102.
s

salata

pre 5 dana

Verujemo u 25. titulu. Verujemo da će Nole da se izdigne kao feniks iz pepela i da će zapušiti usta celom vakserskom zapadu.

Pavle Prica

pre 5 dana

Nemoj samo Vilander da veruje.

Petar Lukić

pre 5 dana

Ajmo Nole možeš ti to